1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One Digital TV Tuner

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez ulan, Październik 23, 2014.

1. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Witam.
    28.10 br. w kilku państwach będzie premiera Xbox One Digital TV Tuner http://www.amazon.de/Xbox-One-Digit...149&sr=8-1&keywords=Xbox+One+Digital+TV+Tuner . Zastanawiam się czy jak by podłączyć go w PL to czy by działał np. z naziemną TV cyfrową albo z lokalną TV kablową (nie UPC, Vectra czy inne znane sieci kablowe) ? Planuje ktoś z was zakup tego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
  4. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Do ogladania tv? Mam xo podlaczony pod monitor id kompa

5. towi

towi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja planuję kupić, być może za tydzień będzie już dostępny w jednym ze sklepów w Warszawie ( nie będę robić reklamy więc nie podam w tej chwili nazwy ). Jak zdobędę tuner to napisze parę słów, a jeśli chodzi o działanie to podobno ma odbierać wszystko z naziemnej.

6. towi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tuner kupiłem ale ku mojemu zdziwieniu nie działa w naszym regionie !!! Bezużyteczny gadżet chyba ze komuś sie chce bawić z regionami. Blokowanie usług tunera DVB uważam za kpinę ze strony MS. OneGuide działa to w czym problem aby tuner działał.

7. andijaw

andijaw Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Trójmiasto
    Zapewne w polityce i tyle, dlaczego również nie można ustawić polskiego języka menu a angielskiego do komend głosowych? Kolejny kwiatek. W dodatku nie znajduję ani jednego powodu by tak postępować.

8. towi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tuner TV od MS działa poprawnie po przełączeniu systemu na Wielką Brytanię (wykrywa wszystkie kanały w MultiPlexie) ... OG działa również poprawnie ... ciekawi mnie ta idiotyczna polityka MS dla Polski.

9. small551

small551 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    Cześć, odkopuję temat. Czy ktoś teraz posiada takowy tuner i czy może się wypowiedzieć co do jego funkcjonalności? Z jakimi kablówkami współpracuje, czy wchodzi w grę też TV naziemna w naszym kraju nad Wisłą? Czy po aktualizacji konsoli nadal trzeba bawić się w zmianę regionów? Czy w ogóle jest sens inwestowania w ten gadżet?

10. Dzioba92

Dzioba92 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miałem i szybko sprzedałem.

Jeśli nie mieszkasz w UK to nie warto inwestować w takie urządzenie. Współpracuje z małą ilością sieci kablowych, lubi się zawiesić, działa bardzo powoli, kanały zmieniają się w tempie żółwia (szczególnie HD). Pilot do Xboxa działa z tym ustrojstwem bardzo przeciętnie, a używanie pada mija się z celem. TV w Xboxie jest stworzone typowo pod komendy głosowe. U mnie nie działały informacje EPG, a konsola aby odtwarzać telewizję płynnie (normalnie) musiała przełączać się w tryb 50Hz co za każdym razem powodowało wyłączenie obrazu na kilka sekund. Ogólnie nie polecam, szkoda czasu i pieniędzy

wesolutki, p_bladek i small551 lubią to.
  11. small551

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    Szkoda cholera, że to tak nie jest dopracowane. Ale dzięki za ostrzeżenie bo już prawie kupiłem ten tunerek. Chociaż pilot się przydaje :)

Dzioba92 lubi to.
  12. small551

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    Cześć, otóż jestem gadżeciażem i stać mnie na te do xboxa to sprawiłem sobie właśnie Tuner TV do XO. Oceniam go bardzo pozytywnie. Obraz wyświetlany przez niego jest nieco lepszy w przypadku kanałów HD niż na moim TV(Posiadam 40 calowy Samsung 4K). W sumie to nie wiem jak to możliwe a może to tylko efekt placebo. Fajna opcją jest oglądanie jednocześnie TV i ciupanie w gierkę. Jeśli MS zależało żeby XO był kombajnem to takim jest bo ani gra ani TV się nie tnie przy jednoczesnym wyświetlaniu. Największa zaleta to streaming sygnału TV na dowolne urządzenie z aplikacją Xbox. Kończy się tym samym walka o pilota podczas grania. Czyli daje radę. Żeby nie było, że tylko zachwalam to ma też swoje wady. Nie można usunąć kanału który został wyszukany i ma bardzo słaby sygnał. - U mnie działa bez problemu z TV naziemną(Warmińsko-Mazurskie). Tak czy siak jak ktoś ma parę złotych i chce się pobawić to polecam.
    PS. Warto do tunera mieć pilot do XO. Wówczas to kompletny zestaw. Jedno bez drugiego jest bezużyteczne. Choć da się sterować TV za pomocą pada a pilotem przełączać filmy na DVD to polecam mieć obie rzeczy na raz.

Ostatnia edycja: Wrzesień 7, 2016
Wczytywanie...

Poleć forum