Xbox One dla Iron Mana? Xbox FR stworzył wyborną wersję konsoli

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Entuzjaści modyfikowania sprzętów systematycznie ulepszają i zmieniają wszystkie konsole, jednak od czasu do czasu sprawę w swoje ręce biorą oficjalne firmy, które prezentują prawdziwe perełki. Francuski oddział Xboksa przygotował urządzenie z okazji premiery Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów i odpicowany Xbox One wygląda wyśmienicie.

Jeśli mam być szczery, to dawno nie widziałem tak dobrze przygotowanej konsoli. Motyw Iron Mana, podpisany kontroler i świecące elementy… Szkoda jedynie użytej białej farby, bo sprzęt podkręcony na czerwono wyglądałby kosmicznie.

Jak widać francuski oddział Xboksa postanowił z przytupem powitać Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów – w sumie ja już byłem pewien, że film trafił do wszystkich zachodnich krajów, ale jak widać Francuzi musieli zaczekać na tę przyjemność odrobinę dłużej.

Jestem pewien, że taki Xbox One mógłby trafić do sprzedaży i na pewno znalazłoby się wielu chętnych na postawienie białego „klocka” obok telewizora. Podświetlenie wyglądałoby wybornie podczas nocnego strzelania!


 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Gdyby zrobili czerwonego elit pada ze złotymi wstawkami tam gdzie srebro i z tym reaktorem to <3 brałby nawet za kafelka.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ta obudowa to po prostu bajka! Uczta dla oczu.
 

kamilos ms

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pad jak i obudowa jak dla mnie super,tylko ten napis mi się nie widzi.
 

synek03

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
O ja pierrrrrrrrrrr..... :O

tapnięte z Note 4
 

djtimon89

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Brałbym :D
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie , mój zwykły czarny pad robi focha i oskarża Was o rasizm.
 

Szuruburek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Szarpałbym jak jechowy za klamkę.
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Kozacka :) kupował bym :D
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Słów brak, wygląda jak "dzieło sztuki", inni powinni się od nich uczyć projektowania i tyle.
A jeśli wszedł by do sprzedaży to pewnie zrobił by furorę...
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wciąż wolałbym w barwach iron mana lub war machine.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Gdyby zrobili czerwonego elit pada ze złotymi wstawkami tam gdzie srebro i z tym reaktorem to <3 brałby nawet za kafelka.
Dokładnie. Jakby była czerwona to :hungry::cat::drool::greedy:

 

Do góry Bottom