1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One - drugi profil i Fifa 15 Oraz pare pytań do posiadaczy

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez kamcio100, Maj 27, 2015.

1. kamcio100

kamcio100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siemka, Ogólnie to tak, przechwyciłem właśnie xboxa One od kumpla, i teraz tak:

Stworzyłem sobie swój profil xbox, i chciałem uruchomić fifę lecz niestety jest tylko że musze kupić ją w sklepie... To dana gra jest przypisana do jednego konta ? On ją miał kod tylko którym pobrał gre. Mam jeszcze PES-a i GTA, lecz to juz na płytach, to one mi też nie pójdą na moim koncie ?

Aha i jeszcze jedno, kupiłem sobie od razu Xbox Live Gold, i aktywowałem to na tym moim nowym koncie xboxa, i ta usługa będzie tylko dostępna wyłącznie na moim koncie ? Czy juz na całym xboxie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Gry z płyt będą działać normalnie an Twoim koncie licencja jest na płytach to logiczne jest...
    Jeżeli konto na którym on wbił ten kod z fifą nie ustawił jako domowe to zapomnij gry nie włączysz, chyba że masz je na konsoli i się na nie zalogujesz, zostawisz odpalone w tle i przelogujesz się na swoje.
    Jeżeli swoje konto ustawisz jako domowe to gold będzie na całym XO

4. kamcio100

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No dobra, a jak zaloguje sie na jego konto i ustawie jako domowe to będzie działać ?

Ale właśnie o to chodzi, że do niego na konto moge wejść bez wpisywania hasła, normalnie mnie loguje.

I gdzie to zmienić jako domowe ? I czy teraz jak zmienie na swoim koncie domowe to Live będzie na całej ? czy już jest za późno ?

5. mgit

mgit Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Chojnów
    Za późno - jak byś live dodał do konta z Fifa i ustawił jako domową to na swoim koncie by ci Fifa działała

6. kamcio100

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jest wszystko tak jak powinno.

Fifa działa mi na nowym swoim koncie już normalnie, a więc i LIVE już jest :)

Zrobiłem tak jak podpowiedział mi użytkownik SETH, uruchomiłem fifę na koncie kumpla, i podczas ładowania, przeszedłem na swoje konto. I wtedy założyłem tak jak by konto w fifie na nowo ;)

7. mgit

mgit Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Chojnów
    Zawsze możesz przenieś licencje w tedy konto kolegi nie będzie potrzebne

8. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  9. kamcio100

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No ok, wszystko działa jak powinno ;) Spoko lajt.

A teraz jeszcze pytania..

Chciałbym zmienić nazwę, jeżeli się da, Awatara ? Ponieważ mam obecnie PluckyCartoon i czy da rade jakoś to zmienić ? na moją własną ?

I drugie, jak udostępnić nagrane klipy na youtube ?

10. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Podepnę się pod temat, mam na oku XO a na jego dysku jest kilka gier, sprzedawca powiedział że nie zostawi mi swojego konta i tu mam do was pytanie czy dobrze rozumiem, brak konta = brak możliwości uruchomienia tych gier z dysku na moim koncie ?

11. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Bardzo dobrze rozumiesz ;)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum