Xbox One - drugi profil i Fifa 15 Oraz pare pytań do posiadaczy

kamcio100

Użytkownik
Użytkownik
Siemka, Ogólnie to tak, przechwyciłem właśnie xboxa One od kumpla, i teraz tak:

Stworzyłem sobie swój profil xbox, i chciałem uruchomić fifę lecz niestety jest tylko że musze kupić ją w sklepie... To dana gra jest przypisana do jednego konta ? On ją miał kod tylko którym pobrał gre. Mam jeszcze PES-a i GTA, lecz to juz na płytach, to one mi też nie pójdą na moim koncie ?

Aha i jeszcze jedno, kupiłem sobie od razu Xbox Live Gold, i aktywowałem to na tym moim nowym koncie xboxa, i ta usługa będzie tylko dostępna wyłącznie na moim koncie ? Czy juz na całym xboxie ?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Gry z płyt będą działać normalnie an Twoim koncie licencja jest na płytach to logiczne jest...
Jeżeli konto na którym on wbił ten kod z fifą nie ustawił jako domowe to zapomnij gry nie włączysz, chyba że masz je na konsoli i się na nie zalogujesz, zostawisz odpalone w tle i przelogujesz się na swoje.
Jeżeli swoje konto ustawisz jako domowe to gold będzie na całym XO
 

kamcio100

Użytkownik
Użytkownik
No dobra, a jak zaloguje sie na jego konto i ustawie jako domowe to będzie działać ?

Ale właśnie o to chodzi, że do niego na konto moge wejść bez wpisywania hasła, normalnie mnie loguje.

I gdzie to zmienić jako domowe ? I czy teraz jak zmienie na swoim koncie domowe to Live będzie na całej ? czy już jest za późno ?
 

mgit

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Za późno - jak byś live dodał do konta z Fifa i ustawił jako domową to na swoim koncie by ci Fifa działała
 

kamcio100

Użytkownik
Użytkownik
Jest wszystko tak jak powinno.

Fifa działa mi na nowym swoim koncie już normalnie, a więc i LIVE już jest :)

Zrobiłem tak jak podpowiedział mi użytkownik SETH, uruchomiłem fifę na koncie kumpla, i podczas ładowania, przeszedłem na swoje konto. I wtedy założyłem tak jak by konto w fifie na nowo ;)
 

mgit

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Zawsze możesz przenieś licencje w tedy konto kolegi nie będzie potrzebne
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
na XO nie ma zadnych licencji, ustawia sie konto jako domowe
 

kamcio100

Użytkownik
Użytkownik
No ok, wszystko działa jak powinno ;) Spoko lajt.

A teraz jeszcze pytania..

Chciałbym zmienić nazwę, jeżeli się da, Awatara ? Ponieważ mam obecnie PluckyCartoon i czy da rade jakoś to zmienić ? na moją własną ?

I drugie, jak udostępnić nagrane klipy na youtube ?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Podepnę się pod temat, mam na oku XO a na jego dysku jest kilka gier, sprzedawca powiedział że nie zostawi mi swojego konta i tu mam do was pytanie czy dobrze rozumiem, brak konta = brak możliwości uruchomienia tych gier z dysku na moim koncie ?
 

paTherion

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Podepnę się pod temat, mam na oku XO a na jego dysku jest kilka gier, sprzedawca powiedział że nie zostawi mi swojego konta i tu mam do was pytanie czy dobrze rozumiem, brak konta = brak możliwości uruchomienia tych gier z dysku na moim koncie ?
Bardzo dobrze rozumiesz ;)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 

Do góry Bottom