1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox one - dziwny i duży problem z dźwiękiem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Azjan, Wrzesień 3, 2016.

1. Azjan

Azjan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka, od jakiegoś czasu mam problem z xbox one.
    1. Grając w fife16 nie mam komentatorów. wszystko sprawdzone dźwieki itp wszystko działa tylko nie słychać komentatorów bez względu na to jaki jest język komentatora. dźwięk stadionu, piłkarzy fify itp wszystko działa tylko komentatorzy - nic w tym dziwnego gdyby nie to :
    2. Filmy na płytach (oryginalne) oraz bajki nie odtwarzają GŁOSU aktorów. są dzwięki, jest muzyka nie ma głosu...
    3. podłączając dysk pod usb i odtwarzając filmy lub bajki jest to samo z głosem.
    konsola ma kilka miechów, ja nie mogę grać, żona oglądać filmów a dzieci bajek...
    Co się stało?

2. Lotnik421 Xbox One

3. small551

small551 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    Sprawdź ustawienia dźwięku w menu konsoli. Prawdopodobnie masz przestawione przesyłanie dźwięku za pomocą wyjścia optycznego. Powinieneś przesyłać dźwięk i obraz za pomocą kabla HDMI. Chyba ktoś grzebał Ci w ustawieniach stąd takie cyrki.

4. Azjan

Azjan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuje bardzo za odpowiedź.
    Nie jest możliwe żeby ktokolwiek grzebał w ustawieniach bo żona się na tym nie zna a dzieciaki nie dotykają pada.
    Szukałem w ustawieniach wszystko wyglada dobrze.
    Np. youtube działa bez zarzutów.

możesz podpowiedzieć gdzie szukać błędów? bo już mi chodzi po głowie żeby oddać na gwarancje konsole czego bardzo nie chcę robić...

5. small551

small551 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    Wyjście dźwięku-->dźwięk HDMI(Stereo bez kompresji)
    Optyczne wyjście dźwięku(wył.)
    Ja mam tak i gra i buczy. Sądzę, że z konsolą jest wszystko ok. Jak YouTube działa to znaczy, że dźwięk jest podawany. Sprawdź dobrze ustawienia konsoli. Kiedyś sam się bawiłem i zrobiłem tak, że podczas grania w Dodaj do słownika Creed Black Flag nie miałem dźwięku z filmików gry ale z normalnej rozgrywki już tak. Po przywróceniu ustawień dźwięku jest już ok.

Azjan lubi to.
  6. Azjan

Azjan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jesteś Mistrzem, nie wiem jak się to wszystko stało ale już wszystko naprawione. zrobiłem tak jak napisałeś i wszystko działa. Dzięki wielkie za pomoc. :)

Wczytywanie...

Poleć forum