1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One Elite - Dylemat dot. zakupu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez HSE45, Październik 18, 2016.

1. HSE45

HSE45 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Od pewnego czasu zapaliłem się na myśl o kupnie Xboxa One Elite. Uzbierałem już pełną sumkę, dzięki której mogę zakupić konsolę, ba zakupiłem nawet jeden tytuł tzw. tytuł startowy, który będzie przyciągał mnie do konsoli wieczorem. Niestety jak na złość im bliżej potencjalnego kupna konsoli jestem tym moje niezdecydowanie rośnie. Początkowo upatrywałem same plusy, ale ostatnio zacząłem dostrzegać coraz więcej minusów. Zastanawiam się otóż czy kupienie Xboxa w celu ogrania nowszych tytułów, gdy te już nieco zejdą z ceny oraz starszych gierek i exów, których nie mogłem nigdy ograć ma sens? Dotychczas korzystałem z konsol spod szyldu Sony, potem przerzuciłem się i zainwestowałem w PC, a teraz ponownie planuję wrócić do świata konsolowego, gdyż jestem jeszcze niepełnoletni i nie stać mnie na inwestowanie w PC co dwa lata (obecnie musiałbym doinwestować w nowszą kartę graficzną co wiązałoby się z zakupem nowego procesora, płyty głównej, zasilacza oraz wymiany kości pamięci RAM z 2x4 na 2x8 GB). Nie ukrywam, iż komputer kupowałem z zamysłem kupowania nielicznych gier i pobierania reszty, ale bardzo szybko wybiłem sobie ten pomysł z głowy, gdy zobaczyłem ceny konkretnych produkcji podczas wszelkich promocji - latobranie, święta na Steam etc. Z tego co zaobserwowałem niektóre promocję na XO również są godne uwagi zwłaszcza te oznaczone "Deals with Gold". Wracając do sedna sprawy, bo w połowie chyba gdzieś zabłądziłem. Obecnie zakup XO Elite nie mija się z celem? Gdy wyjdzie Scorpio konsola ta nie zostanie zignorowana? (Nie śledzę na bieżąco plotek i nie wiem czy Scorpio ma okazać się "nową" generacją czy dalej wszystko pozostanie takie samo, a jedynie gry będą płynniejsze - mianowicie chodzi mi o to czy twórcy nie zaczną okrajać swoich gier pod Scorpio i Pro olewając przy tym XO i PS4 tak jak było to na zasadzie PS3 - PS4 i X360 - XO). Przeczytałem na forum parę tematów, ale wciąż mam dość twardą zagwozdkę i dlatego zwracam się do was z prośbą o pomoc, poradę.

Dzięki za wszystkie odpowiedzi :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Daj se siana z PS4. Teraz za psie pieniądze wyrwiesz XO. Co do gier to według mnie jest bajka. W tym momencie jest mnóstwo ŚWIETNYCH pozycji do ogrania poniżej 80zł. Np. Halo 5, Forza Horizon 2, Doom itp. itd. Dodatkowo kupisz na miesiąc za 15zł ea access i gier starczy Ci na pół roku :) przy okazji potestujesz 10h nowego BFa, który notabene na XO wygląda ********** :).

Scorpio się nie martw. Zarówno XO jak i XScorpio będą wspierane i żadnych cięć nie będzie. Dla mnie wybór jest prosty.

4. m4tekt

m4tekt Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Scorpio się nie martw, zanim zaczną ignorować xboxa one jeszcze to jeszcze dobre kilka lat (minimum 3) ;) Ps4 wybij sobie od razu z głowy... Zawsze miałem konsole od sony a xboxa kupiłem sobie do sprawdzenia, teraz ps4 leży i się kurzy a moją główną konsolą jest teraz xbox ;) Promocje na xboxie są bardzo ciekawe, usługi internetowe są na naprawdę dobrym poziomie a różnicy w rozdzielczości między ps4 a xo i tak nie zauważysz. Bierz elite albo S :)

5. AS185

AS185 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WAW
    Ja mam Elite i jestem bardzo zadowolony. Gry bardzo szybko chodzą z twardego dysku, oczywiście jak załadujesz je z wersji cyfrowej.
    Nie zastanawiał bym się nad PS4. Czasami to zależy od wyborów gier specjalnych, które są tylko wyprodukowane dla danej konsoli i wybór należy wyłącznie od konsenera. Xbox naprawdę jest bardzo dobrą konsolą :) Ja również uważam, że granie na komputerze jest najlepsze ale niestety, nie przy takich zarobkach jak Polacy mają w Polsce. Wymiana podzespołów jest wyjątkowo za drogą inwestycją. Tak jak koledzy wspomnieli, jest wiele fajnych usług z Gold.

Wczytywanie...

Poleć forum