Xbox One Elite kontroler od dzisiaj w sprzedaży również w Polsce - znamy cenę oraz kolejne szczegóły

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Na początku tygodnia amerykańska korporacja wspominała o ogromnym zainteresowaniu Elitarnym kontrolerem do Xboksa One, a właśnie rodzimy oddział Microsoftu potwierdził pojawienie się urządzenia w sklepach. Zainteresowani jeszcze w ten weekend sprawdzą „elitarne” urządzenie.

Microsoft Polska potwierdził, że kontroler Elite do Xboksa One znajduje się od dzisiaj sprzedaży na terenie całego kraju. Urządzenie możecie znaleźć między innymi w Saturnach oraz Media Marktach w orientacyjnej cenie detalicznej 599 zł.

Firma potwierdza, że urządzenie zostało zaakceptowane od użytku w rozgrywkach turniejowych organizacji ESL oraz Major League Gaming (MLG). Jest to istotna wiadomość dla wszystkich fanów sportów elektronicznych, którzy nie muszą się obawiać o zablokowanie sprzętu na turniejach.

W zestawie z kontrolerem dołączone są liczne akcesoria, pozwalające na dowolną konfigurację sprzętu – między innymi wymienne drążki, łopatki i przyciski kierunkowe. Ponadto zainteresowani mogą skorzystać ze specjalnej aplikacji dostępnej na Xboksie One lub na Windows 10 – za pomocą programu można dowolnie ustawić czułość drążków, funkcji przycisków, czy też ustawienia spustów. Dokładną konfiguracje oraz możliwości personalizacji zobaczycie na poniższym materiale wideo.

Interesującą możliwością jest zapisanie dwóch różnych konfiguracji ustawień – dzięki suwakowi można szybko przełączyć pomiędzy przygotowanymi wcześniej zestawami.


 

Quertin

Użytkownik
Użytkownik
Nie da się zaprzeczyć, że pad robi cholernie dobre wrażenie i sam chciałbym go mieć, ale niezbyt różowo widzę wydać pół wypłaty na pada ;/
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie da się zaprzeczyć, że pad robi cholernie dobre wrażenie i sam chciałbym go mieć, ale niezbyt różowo widzę wydać pół wypłaty na pada ;/
Taki sobie kiedyś rząd wybrałeś 4 czy 8 lat temu. Minimalna płaca 1237zł 20gr na rękę. Ja nie kupię bo by mi wąż łapę ugryzł gdybym ją do kapsy wsadził. Za 6 stów będę miał 3 nowe gry tylko nie ma kiedy grać. 6-7 dni w tygodniu w robocie. Tak jak np. Trittonów AxPro 5.1 szkoda było. Rodzina kosztuje.
 

Quertin

Użytkownik
Użytkownik
Taki sobie kiedyś rząd wybrałeś 4 czy 8 lat temu. Minimalna płaca 1237zł 20gr na rękę. Ja nie kupię bo by mi wąż łapę ugryzł gdybym ją do kapsy wsadził. Za 6 stów będę miał 3 nowe gry tylko nie ma kiedy grać. 6-7 dni w tygodniu w robocie. Tak jak np. Trittonów AxPro 5.1 szkoda było. Rodzina kosztuje.
Nie wiesz na kogo głosowałem :) Na pewno nie na "POPIS" ale nie o tym tu mowa. Nie wiem, pada może kupię używanego kiedyś, lub gdy będę dobrze stał z kasą(czy to w ogóle możliwe?) :)
 

KubaFreeStyle

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ciekawe kiedy RTV Euro AGD roześle preordery... Czekam z niecierpliwością :)
 

sputnik

Użytkownik
Użytkownik
Z moich informacji wynika,że premiera przełożona na 21.Dostałem maila w tej sprawie od Ultima, RTV też twierdzi tak samo... Na stronie sklepu MS, brak w magazynie od momentu kiedy okazało się, że premiera przesunięta..
 

warone

Banned
Użytkownik
Wymienne analogi i krzyżak. Nie ma wymiennych łopatek sa tylko 4 nie ma innych na zmianę . Pad bardzo wygodny czuć go zdecydowanie w rękach powiem nawet ze wygodniejszy od standardowego pada xo .Paletki bardzo czułe. Na razie mało gotowych ustawień do gier ale pewnie będą dodawane z czasem , mam taka nadzieje .Co nie zmienia faktu ze możemy sami dowolnie go skonfigurować . Magnesy dobrze się trzymają ale pad jest nowy zobaczymy po czasie . Ogółem pad ma same + nie widzę w nim na razie - jedynie trzeba się przestawić do gry na nim .
 

szuldi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Taki sobie kiedyś rząd wybrałeś 4 czy 8 lat temu. Minimalna płaca 1237zł 20gr na rękę. Ja nie kupię bo by mi wąż łapę ugryzł gdybym ją do kapsy wsadził. Za 6 stów będę miał 3 nowe gry tylko nie ma kiedy grać. 6-7 dni w tygodniu w robocie. Tak jak np. Trittonów AxPro 5.1 szkoda było. Rodzina kosztuje.
Troche smieszny tekst,co za roznica kto rzadzi lub bedzie rzadzic i kto na kogo glosowal,nikt wiekszej kasy nie da i tyle,zarobkow takich jak maja inni czlonkowie UE miec nie bedziemy pewnie nigdy bez wzgledu na partie rzadzaca

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka
 

VortaL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nawet nie wiedziałem, że tak szybko będzie dostępny. Sprawia dobre wrażenie, dla kogoś kto bardzo dużo gra będzie idealny.
 

Do góry Bottom