1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XboX one gra się nie chce wczytać

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krzysztof1988, Listopad 24, 2014.

1. krzysztof1988

krzysztof1988 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam w tamtyg tyg kupiłem xbox one z dwoma grami w wersji cyfrowej ,i normalnie puściłem pobieranie ,pobrałem pierwsze fife 15 i potem zaczełem forze i wszytko grało jak nalezy, ale w niedziele rano chce włączyć gre i gra normalnie wchodzi dochodzi do ostatniego jak by okna co klikam i pojawia sie menu gry i wtedy sie bloku tzb pokazuje ze wczytuje a nie wczytuje ? dodam ze miałem w nocy awarie internetu i moze dalej się coś sciągało i się uszkodziło?, da się wejśc na gry ale bez profilu tzn jako w ogole nie zalagowany wejde normalnie wtedy gra działa,dodam że na innych profilach też nie działa .
    ma ktoś jakiś pomysł? bo pobieranie na nowo wszytkich gier to dla mnie masakra

franz90 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. krzysztof1988

krzysztof1988 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    juz wyczytałem ale napisze jak by komuś sie tak zrobiło ,trzeba ustawić w opcjach zasilania oszczedzanie energi potem zresetowac konsole i wtedy gry działają i można znowu ustawić ten nnormalny tryb,nie wiem czemu się mi tak stąło ale tak to nalezy naprawić

franz90 lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum