1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One gry cyfrowe

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez messi10, Grudzień 2, 2014.

1. messi10

messi10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam następujące pytanie otóż chcę kupić ten zestaw Xbox One 500GB + FIFA 15 + GTA V - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD i do niego dołączone są 2 gry ,ale w wersji cyfrowej pytanie jest takie na czym polega ściąganie tych gier i czy FIFA 15 będzie w wersji polskiej i czy różni się czymś od pudełkowej wersji? Pozdrawiam ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Gta widzę pudełko. Fifa 15 to będzie dołączony kod który zrealizujesz w xbox store na konsoli. Różni się tylko tym ze nie masz jej fizycznie. Będzie po polsku.

4. messi10

messi10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dziękóweczka za odpowiedź ;)

5. PendziorixPL

PendziorixPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A wgl czytałem że coś jest niby nielegalne gry elektronicznie czy jak to jest ? czy to chodzi o wymiane konto między graczami ? np ktoś mi daje swoje konto z jakąś grą a ja mu swoje. ?

Wczytywanie...

Poleć forum