Sprzęt Xbox one + gry (rok gwarancji) + kinect + pad + okablowanie

DarekJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak w tytule. Wszystko oczywiście sprawne. Pograłem trochę w gry (możecie sprawdzić w moim game tagu), ale zabiera mi ta zabawa stanowczo zbyt dużo czasu i niestety będę musiał się z tą miłością rozstać.

Na dysku 500 gb mam kilka gier:
1. Wiedzmin 3 na CD
2. Fifa 14 na CD (jak ktoś nie nastawia się na sieciowe wojaże, tylko od święta zrobić sobie turniej ofline ze znajomymi przy piwie, to 14stka wystarczy).

Na konsoli
1. Assasins Creed 4 black flag.
2. Wiedzmin 2
3. Mad Max
4. Far cry Primal
5. i jeszcze kilka innych gniotków, dla dzieci lub na zabicie czasu, np. Max The curse of brotherhood (w sumie fajna platformówka).

Jak gry Wam odpowiadają, to już ich równowartość to jakieś 2 stówki, więc można zaoszczędzić.

Do tego nieużywany kinect (bo nie jestem fanem skakania przed telewizorem).

Ile to jest warte? Nie wiem, bo nie śledzę tego w ogóle. Błagam pokornie adminów o nieusuwanie oferty z braku ceny. Dajcie mi dobrą propozycję i na pewno się dogadamy. Tylko słuchajcie - rozsądnie. Zamiany raczej mnie nie interesują.

Możliwy odbiór w okolicach Świętokrzyskiego (głównie Kielce) Ale jak będzie trzeba, to i wyślę do Białego Stoku. Jak będzie konkretna propozycja, to wyślę numer telefonu, dogadamy szczegóły.
 

Do góry Bottom