Xbox One HDMI Piksele

nox3345

Użytkownik
Użytkownik
Witam wszystkich.

Jak to niestety bywa, mam problem z ekranem.

Mianowicie, niestety mam monitor bez HDMI, i zamówiłem sobie takową przejściówkę: http://allegro.pl/konwerter-z-audio-adapter-hdmi-vga-d-sub-full-hd-i4855293356.html , lecz po tygodniu nawaliła. Musiałem więc wybrać się na allegro, i zakupić kolejną. Przejściówka po około tygodniu doszła (weekend, święto, w sobotę zamawiane), no i przyszedł czas na podłączenie jej.

Przejdę od razu do sedna. Na starej przejściówce obraz był ładny, płynny, nie miałem żadnych pikseli, wszystko się dobrze renderowało. Niestety na tej nowej, gdy gram np. w GTA V, mam jakby za dużą ostrość. Wszystko niby wygląda dobrze, ale na postaci jak i innych obiektach widać piksele (chodzi mi głównie o kontury obiektów). Kiedy jadę samochodem, i renderują mi się drzewa itd, na początku drzewa wyglądają jak "siatka", dopiero po zbliżeniu się zaczynają przybierać kształtów. Nie wiem niestety jak mam to dokładnie wytłumaczyć, ale mam nadzieję że może ktoś zrozumie. Męczyłem się z ustawieniami monitora, kombinowałem coś z wejściami, niestety udało mi się zdziałać tylko ostrość postaci (postać nie jest już tak bardzo pikselowata). Mam nadzieję że ktokolwiek będzie wiedział o co chodzi, a może i nawet pomoże mi rozwiązać problem, naprawdę denerwuje mnie na nie których obiektach ta siatka, a drzewa to naprawdę dobrze nie wyglądają.

Pozdrawiam.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
skoro na poprzedniej przejsciowce wszystko bylo ok no to sprawa jak dla mnie jest jasna, na 90% to wina tej przejsciowki
 

nox3345

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem czy jest sens zamawiać kolejną i czekać tydzień, a może i kolejna będzie miała to samo :/

Btw. takie siatkowanie dzieje się najbardziej w GTA V. Tzw te kontury itd, w innych grach tego nie widzę, a bynajmniej nie widać tego prawie w ogóle.
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
a nie lepiej by było kupić nowy telewizor albo monitor z HDMI
 

PreacherSki

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a nie lepiej by było kupić nowy telewizor albo monitor z HDMI
Zgadzam się te przystawki to są sito.
 

Do góry Bottom