1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX ONE i gry bez Konta Live GOLD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez EndriusG, Styczeń 20, 2016.

1. EndriusG

EndriusG Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Kupiłem niedawno XO używaną od znajomego. Stworzyłem swojego użytkownika (poprzedni był usunięty) i teraz pytanie czy mogę grać Multiplayera bez konta GOLD?

Wszędzie pisze że nie ale mam np AC Unity i normalnie gram z innymi podobnie World of Tank?

Czy może poprzednik miał konto i gdzieś to jest zapisane zę ja mogę grać czy w te gry można grać bez konta? Jeśli tak to jakie inne gry pozwalają na muliplayera bez golda?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Konto gold jest wymagane do grania w multi. Przy każdej jednej grze czy to używka czy nówka.

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie ma opcji grania multi bez konta gold. Najwidoczniej Twój znajomy swój profil ustawił jako konsola domowa i dlatego możesz grać po sieci, bo został udostępniony gold na tej konsoli. Jak abo się skończy to również nie będziesz mógł nic odpalić z multi. Ewentualnie przy zakładaniu swojego konta wybrałeś opcję przetestowania darmowego golda z Microsoftu.

5. EndriusG

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To najpewniej tak jest że zostało coś po poprzednim włścicielu (nawet twierdził że jakieś konto miał i mu przepadnie) a mogę jakoś sprawdzić do kiedy to jest?
    i jak bym chciał kontynuować konto to wtedy lepiej tamto "przedłużać" czy nowe zakupić? (to się przypisuje do konsoli czy do użytkownika?)

6. kuleczka91

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak usunąłeś jego konto z konsoli to tego nie sprawdzisz, a jak nie to się go zapytaj czy tam miał wykupionego golda, jak tak to niech sprawdzi na stronie Microsoftu do kiedy ten gold jest. Jak gold się będzie kończył to ładuj na swoje konto, a nie cudze. Bo będziesz mógł sobie gry z games with gold (gwg) co miesiąc przypisywać za darmo do swojego konta i w nie grać na czas abonamentu. Najlepiej się opłaca kupić rocznego golda za 100zł i mieć święty spokój. Miesięczny kosztuje średnio 30-35zł, więc nie warto :) Do golda kupuje się kody, a nie konta :p Ewentualnie jak masz gdzieś gry z gwg to możesz kupować co miesiąc profile z goldem za 4zł na allegro, ale ile takie konto Ci wytrzymie tego nie wie nikt. Potem dajesz takie konto jako konsola domowa i grasz po sieci. Wg mnie lepiej nie cwaniakować i sobie kupić normalnie legalnego golda i mieć na swoim koncie.

7. EndriusG

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    też tak myślę że nie ma sensu kupować tych po 4 zł i kombinować, chce wykupić golda ale zastanawiam się po co jak wszystko działa a tu jednak nie działa tylko już mam golda.
    W każdym bądź razie NIE MA możliwości grania w JAKĄKOLWIEK grę multiplayer przez internet bez golda? więc któregoś dnia włączę AC Unity albo WoT i dostane komunikat wykup Golda?

8. piotrasjwp

piotrasjwp Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    NIE MA możliwości grania online bez golda.

9. kuleczka91

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie ma możliwości i nie będzie. Chyba, że MS zrobi promocję na weekend z darmowym goldem, a to się zdarza z 2x w ciągu roku, więc sam sobie na to odpowiedz. Już od Xboxa 360 trzeba mieć wykupiony abonament xbox live gold do grania po sieci. Tak jak Ci mówię, Twój znajomy miał konto z goldem (te o którym mówi, że mu przepadnie, przepadnie mu właśnie gold) i dlatego możesz grać po multi. Jemu się skończy subskrypcja to Tobie z automatu przestaje działać multiplayer ;)

10. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Wot działa bez golda o ile się nie mylę. A co do kupna to polecam kupić za 100 bądź 120 na cały rok na swój profil i rok spokoju

11. palmtree

palmtree Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Zgierz, Poland
    I się mylisz :p Nie pograsz w wota bez GOLDa :)

12. rgh2.0

rgh2.0 Banned Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska
    XBLG = granie multiplayer
    Brak XBLG = granie single player
    Olx za 80zł już można znaleźć XBLG

Wczytywanie...