1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One i Media Player

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wozik, Wrzesień 9, 2014.

1. Wozik

Wozik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Czołem,

Zainstalowałem Media Player dla Xbox One. Podbno obsługuje pliki przez DLNA w sieci domowej. Po uruchomieniu pokazuje komunikat, że nie znalazł urządzenia USB i koniec, nic więcej nie da się zrobić.

Czy wiecie jak odtwarzać pliki przez DLNA?

2. Lotnik421 Xbox One

3. FlashCooker

FlashCooker Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Do odtwarzania plików przez DLNA potrzebujesz serwer DLNA w swojej sieci domowej. z USB tym sposobem nie odtworzysz plików. Ja do X360 używałem serwera na linux uShare. Dla windows też pewnie coś jest.

4. Wozik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mój setup DLNA w sieci domowej działa jak należy. Pytanie dotyczyło Media Playera, nie sprzętu hostującego pliki.

5. FlashCooker

FlashCooker Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    W takim wypadku źle Cię zrozumiałem, sorky.
    Xone nie posiadam jeszcze i nie mam wiedzy w tym temacie.
    W X360 wchodziło się przez "ustawienia" -> "system" - > "komputery" i tam wyświetlał się serwer DLNA. Wtedy można było przeglądać jego zawartość i uruchamiać pliki multimedialne. Po przez samego Media Player nie było takiej opcji. Może w Xbox One jest podobnie.

6. Wozik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Na X360 robiło się to normalnie przez odtwarzacz wideo, albo audio. Nie było z tym najmniejszego problemu.

7. Wozik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dobra, doczytałem, że obsługa DLNA ma być dodana później. Ale wtopa, niby taki One, a podstawowych funkcji od prawie roku brakuje.

Wczytywanie...

Poleć forum