1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One i zakupy kartą podarunkową.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez geometric77, Lipiec 9, 2014.

1. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Witam, szukałem na forum podobnego problemu ale nie znalazłem. Jestem zainteresowany kupnem Premium do Battlefield 4 na Xbox One za pomocą karty podarunkowej z tego linku Keye.pl - World of Warcraft, Aion Online, Warhammer, mmo, prepaid. Mam polskie konto xbl, lecz region na konsoli ustawiony na US i język ENG. Czy jeżeli kupię kartę z powyższego linku i zasilę swoje konto to będę mógł bez problemu kupić owy dodatek, i czy będzie on w języku polskim? Czy po polskiej premierze Xboxa One i zmianie regionu i języka na polski dalej będę mógł korzystać z Premium i wszystkich dodatków pobranych dzięki usłudze Premium, i czy język automatycznie ustawi się na polski? Z góry dzięki za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shadow1980

Shadow1980 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    Doładujesz tą kartą bez żadnego problemu i również bez żadnego problemu korzystasz z premium na każdym regionie na własnym profilu.Co do polskiego Live jak tylko się pokaże automatycznie zmieni język gry na Polski Premium oczywiście nadal działa

4. geometric77

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Dzisiaj zakupiłem kartę z podanego linku. Próbuję zakupić Premium poprzez sklep na konsoli i muszę podać adres zamieszkania. Podaję fikcyjny. Następnie muszę podać dane karty kredytowej. Dlaczego? Skoro kupuję za doładowane pieniądze. Wie ktoś co zrobić z tym fantem? Nie używam karty kredytowej, więc nie mam możliwości dodania. Jeżeli mam dodać fałszywe dane, wie ktoś co wpisać aby zadziałało?

5. Shadow1980

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    Nikomu znajomemu jak również mi nie wołało o kartę kredytową adres bilingowy musisz podać i tyle.Jaki adres podałeś?? bo w niektórych stanach ceny dodatkowo są obciążone podatkiem i jak masz cene na styku z twoim saldem w takim wypadku nie puści cię dalej i będzie właśnie wołało o kartę kredytową....

6. geometric77

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Podałem adres polskiej ambasady w Waszyngtonie:

2640 16th St NW
    Washington, DC 20009
    telefon: (202) 499 17 00

Na koncie mam 50$ a Premium kosztuje 49,99$. Mogę prosić o właściwy adres? Co dalej?

7. Shadow1980

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    Washington ma dodatkowy podatek dlatego nie chce Cię puścić spróbuj tego - International Customers - zarejestruj się i dostaniesz adres bilingowy powinno być wtedy ok.

1 osoba to lubi.
  8. geometric77

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Sposób działa.Premium zakupione i właśnie pobiera update na konsoli. Dzięki za pomoc.

9. Shadow1980

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    Nie ma sprawy.Cieszę się że pomogłem :)

Wczytywanie...

Poleć forum