XBOX ONE i zewnętrzna karta dzwiękowa

Slejd

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, przeszukałem forum i znalazłem kilka tematów dotyczących powyższego tematu. Problem w tym, że mówia one o Xboxie 360. Część użytkowników mówi, że taka karta nie zadziała, ponieważ konsola nie ma odpowiednich sterowników, zaś wyczytałem na jednej aukcji, że jest możliwość podłączenia do Xboxa. Teraz moje pytanie, jak to w końcu jest? Myślałem też nad zakupieniem słuchawek z wejściem USB jednak mój budżet jest ograniczony i o wiele bardziej mi odpowiada ta karta. Z góry dziękuje za odpowiedzi.
 

Slejd

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Naprawdę nikt mi nie pomoże? ;_;
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
xbox to nie Pc tu nie możesz dokupić i dołożyć karty dźwiękowej, może napisz po co wpadłeś na taki pomysł? Jeżeli chcesz kupić słuchawki to tylko takie dedykowane do xo ewentualnie adapter + jakieś inne dowolne
 

Slejd

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Postanowiłem przenieść Xboxa z salonu do mojego pokoju ale zapomniałem, że w moim monitorze nie ma głośników. Jest jakiś sposób na uzyskanie dźwięku bez wydawania wielkich pieniędzy?
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Postanowiłem przenieść Xboxa z salonu do mojego pokoju ale zapomniałem, że w moim monitorze nie ma głośników. Jest jakiś sposób na uzyskanie dźwięku bez wydawania wielkich pieniędzy?
Ja kupiłem adapter za 29zł do którego można podłączyć głośniki komputerowe.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Postanowiłem przenieść Xboxa z salonu do mojego pokoju ale zapomniałem, że w moim monitorze nie ma głośników. Jest jakiś sposób na uzyskanie dźwięku bez wydawania wielkich pieniędzy?
Zakładałem kiedyś taki temat i jest kilka opcji
Pad z wyjściem Jack + słuchawki
Konwerter DAC + głośniczki komputerowe - tania opcja
Amplituner z wejściem cyfrowym (S/PDIF / HDMI) + kolumny
Zestaw głośników 2.1/5.1 np. creative z wejściem cyfrowym
Karta dźwiękowa do PC z wejściem S/PDIF - najdziwniejsza opcja
Wyprowadzić audio z monitora (ja to zrobiłem) - skomplikowane
 

Slejd

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mhm, rozumiem. Mam jeszcze jedno pytanie, czy taki konwerter (http://allegro.pl/konwerter-audio-dac-toslink-coaxial-cinch-kabel-i5650918106.html) nada się czy może lepiej dołożyć troche i kupić coś wytrzymalszego? I oczywiście czy ten zestaw posiada wszystko do podłączenia konsoli z głośnikami?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czytałem rozmawiałem opinie o tych konwerterach są różne, jednym pasuje inni twierdzą że obcina pasmo a basy są płaskie.
 

Slejd

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mhm.. No cóż, do słuchania muzyki/oglądania filmów konsolka mi nie potrzebna. Jedynie żeby pograć w NBA albo inny hit który nie wyszedł na PC/nie pójdzie na moim piecu. Kupie i podziele się opinią gdy przetestuje, proszę o nie zamykanie tematu :)
 

Slejd

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nareszcie doszedł do mnie konwerter (sprzedający był na urlopie). Po pierwszym dniu jestem zadowolony, tak więc temat można zamknąć.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Który dokładnie kupiłeś ?
 

Do góry Bottom