1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! „Xbox One II” w produkcji od lutego? Kolejna plotka o nowej konsoli Microsoftu

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 27, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Systematycznie otrzymujemy przecieki dotyczące ulepszonego PlayStation 4 i nowego Xboksa One. Najnowsza plotka pochodzi wprost z Chin i podobno Amerykanie już rozpoczęli produkcję urządzenia.

Informacje o nowym PlayStation 4 zostały już potwierdzone przez dziennikarzy oraz deweloperów z całego świata. Możemy w tej sytuacji przypuszczać, że Japończycy faktycznie przygotowali dla swoich klientów mocniejszą wersję urządzenia.

Sprawa z lepszym Xboksem One jest o tyle trudniejsza, że w zasadzie ciągle otrzymujemy małe przecieki dotyczące urządzenia. Na początku twórca wyglądu Xboksów wspominał o „Xbox neXt”, później jeden z graczy znalazł informacje w Federal Communications Commission, a ostatnio nawet dziennikarze The Verge wspomnieli o sprzęcie.

Dzisiaj swoje trzy grosze w tym temacie Chińczycy, którzy opublikowali poniższą grafikę. Według tłumaczów z NeoGAF „Xbox One II” ma znajdować się w masowej produkcji od lutego 2016 roku, ale już pierwsze plany dotyczące maszyny pojawiły się w lutym 2014 roku.

Fabryka zajmująca się przygotowaniem „Xbox One drugiej generacji” tworzy podobno 400 000 sztuk tygodniowo.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tabelka w Excelu którą każdy może zrobić, ,,400 000 sztuk tygodniowo'' od lutego i cisza to dziwne że nic konkretnego by nie wypłynęło.

VortaL lubi to.
  4. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    158
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Ciekawe 600-800g może tutaj chodzi o wersję slim bez napędu ?

5. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Jak dla mnie może wyjść nawet Xbox 4 itd bo nawet jeżeli konsola się ukaże to niestety nie mam zamiaru przechodzić na nowy sprzed który będzie miał np inny wygląd czy pięć klatek więcej

XBOX 360 - LT3.0/LTU2/RGH/RGH1.2/RGH2.0/SRGH - KALISZ

bld lubi to.
  6. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    A tym bardziej pozbywać się czegoś co jest naprawdę dobre: napęd.

VortaL lubi to.
  7. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A ja z chęcią kupię nową wersję.
    Oczywiście pod warunkiem że będzie znacząco szybsza i z napędem.

8. B0ni3k

B0ni3k Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kwidzyn, Poland
    Ale cos w tym może być kiedy bylo cos napisane o Xbox ze chcieli by zrobi konsole bez napędu z dużym dyskiem dla graczy lubujących sie w wersjach cyfrowych gier może to by byla ta wersja Xbox one slim

9. small551

small551 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    Czyli już odsprzedaż gier będzie ukrócona. Skoro cyfrówki są nic nie warte pry odsprzedaży konsoli a liczą się tylko pudła to są konsekwencje konsoli bez napędu: Gry w cyfrze będą tańsze - o wiele tańsze - w store. Jeśli nie to zabiją platformę bez napędu w dniu w którym ją wypuszczą.

10. jagmar

jagmar Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    159
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    chyba sobie żartujesz ;)

kenway11 lubi to.
  11. VortaL

VortaL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Bez napędu to kaszana, kaszanę zrobią jak ogólnie wypuszczą takie coś.

12. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Trochę Was nie rozumiem....
    Większość do tej pory marudziła że teraźniejsze konsole są za słabe i nie dają rady, a jak wypuszczają wer. z mocniejszym prockiem by zadowolić graczy i każda gra śmigała w FullHD w przyzwoitej ilości klatek to lamenty i biadolenie.
    Ja tam jestem zadowolony tylko by nie było tak jak mówicie że będzie wer. bez napędu bo wtedy nie kupię na pewno takiej konsoli.
    Napęd to napęd, kupuje płytę z grą (w większości przypadków taniej niż wer. cyfrowe), a później mogę ją odsprzedać z niewielką stratą - i takie rozwiązanie mi pasuje, a nie kupowanie wer. cyfrowych drożej niż wer. pudełkowe i później problem z odsprzedaniem.

13. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeżeli XO bez napędu byłby wielkości połowy aktualnej konsoli to na pewno znalazłby zwolenników gorzej z odprowadzeniem ciepła, przyszłość to wymiana profili o ile MS nie zrobi tego co sony czyli jeden slot bo wtedy nie będzie taniego grania.
    Ogólnie to myślę że konsola bez napędu będzie w mniejszości ludzie wola postawić pudełko na półce już nie wspomnę że gra w pudełku jest rzeczywiście nasza a nie wypożyczona ze strore.

14. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Jak dla mnie przejście na cyfrówki to nie problem, bo od początku tej generacji kupiłem tylko 1 grę w pudle - reszta w dystrybucji cyfrowej. Ale brak napędu w konsolce, to jednak problematyczna sprawa. W tym wypadku brak bluray - brak odtwarzacza filmów. Rozumiem, że są kina domowe etc. ale dla mnie xbox jest wystarczający do obu tych zastosowań. Usunięcie napędu, to konieczność kupna nowego urządzenia do odtwarzania płytek. Jak dla mnie jest to ewidentna strata na funkcjonalności.

15. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia

Nigdy im nie dogodzisz zawsze będzie lament a jak juz konsola była by idealna to kolor nie będzie pasował . Ja tam osobiście w plotki się nie bawię pożyjemy zobaczymy spekulować i tak nie ma co. Co do wersji bez napędu mi tam obojętne i tak dawno pudelka nie zakupiłem mało tego nie prawdą jest że cyfrowych wersji mało kto kupuje bo bardzo ale to bardzo dużo osób przesiadło się na wersje cyfrowe i sporadycznie cos na płycie kupują

16. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    To co niby zarzekali się, że ulepszonej - nowej wersji nie będzie, a tu nagle ma być?

M$ na prawdę schodzi na psy.
    Jak już wiedzą, że ma być jakaś ulepszona wersja to niech otwarcie o tym poinformują, a nie znów zrażają do siebie graczy twardo twierdząc, że nic takiego nie będzie.

Jak dla mnie to niech w 4 litery wsadzą sobie "to coś".

Jak przeskok między Xboxem, a xboxem 360 był ogromny. Tak przeskok między X360, a XO jest zbyt mały.. a tu na horyzoncie nowa maszyna ma być? Nie dzięki.

Xbox tylko na cyfry ok. Ale nie w Polsce. Chociaż jest możliwość kupowania z różnych regionów ale tak i tak niektóre gry trzymają swą cenę nie ważne który region. Zresztą pudełko zawsze możesz odsprzedać - o wiele łatwiej, niż jeżeli cyfrę. Jakby allegro nie było zalane lewymi profilami to pewnie łatwiej byłoby sprzedać legalny profil.

17. WolfM

WolfM Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Czyli wychodzi na to, że prawdziwa nowa 8 generacja to dopiero konsole 4K (lepsza grafika, RAM i CPU). Pierwsze wersje to co najwyżej testowanie rynku. Sad but true...

18. suki

suki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Sony zabiło zwykłe ps4...

Nintendo wczoraj zabiło wiiu... nx w marcu 2017

To teraz czas na ms :)

19. adam_k27

adam_k27 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Oczywistym jest dla mnie że Microsoft już od dłuższego czasu pracuje nad ulepszoną wersją konsoli z mocniejszym GPU. Możliwe nawet, żejuż nawet pierwsze egzemplarze leżą w magazynach. Tymczasem Spencer kłamie w żywe oczy że nic takiego nie zamierzają, bo nie chce żeby ludzie wstrzymywali się z zakupem Xboxów w oczekiwaniu na nowszy model.

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

20. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ta generacja to największy bullshit jaki kiedykolwiek był. Człowiek sobie spokojnie kupuje XO czy PS4, żeby pograć sobie na nim kilka ładnych lat (Nie obchodzi jaką one mają moc), a tu wychodzi podgeneracja, która zostanie ogłoszona prawdopodobnie na E3 2016. Po premierze ulepszonych konsol będziemy zmuszeni kupić kolejny sprzęt, bo to jest pewne niemal jak w banku, że po jakimś czasie priorytet optymalizacji będzie władała nowa podgeneracja, a ja nie mam zamiaru grać w Forzę w 15 FPS'ach czy inne gry, bo "Nie da się, przykro nam". Ci co nie mają żadnej z tych konsol, to jak najbardziej spoko, ale nas - nabywców do tej pory, rżną w dupsko jak mogą i nie wygląda na to, żeby się w ogóle tym przejmowali.

Dymkul, marek1212 i Onicniepytaj lubią to.
  21. bezelex

bezelex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    Piraci maja jeszcze jeden dylemat, obecne konsole nie złamane a tu następne wyjdą. Kiepskie czasy idą dla "oszczędnych" :play:

Wczytywanie...

Poleć forum