1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One - jak pobrac darmową grę z konta Gold dla Xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez brodniczanin, Styczeń 16, 2016.

1. brodniczanin

brodniczanin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brodnica
    Od miesiąca mam, a właściwie to moja córka ma Xbox One i konto Gold. Darmowe gry z Gold z każdego miesiąca pobierają się bez problemu, natomiast jak chcę pobrać jakiś darmowy tytuł dla Xbox 360 na moje Xbox One to w polu gdzie jest cena, pokazuje mi się "Tylko pakiet" wchodzę tam i nigdzie nie mam opcji pobrania za darmo. Co jest nie tak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Już tyle razy było wałkowane na forum...co miesiąc ten sam problem :facepalm: Nie dodasz gier z x360 przez konsolę, musisz dodać przez stronę www http://www.xbox.com/pl-PL/live/games-with-gold?xr=shellnav. Uprzedzam z kolejnym pytaniem, nie dodasz gier z x360 jeżeli nie dodasz karty do konta, może być zwykła płatnicza. Karty przedpłacone Microsoftu również nie pomogą.

4. Trick76

Trick76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    294
    Punkty za osiągnięcia:
    53
    Miasto:
    Opole
    Nie ma się co irytować;) zawsze ktoś będzie miał problem i pytania, haha. Ja co miesiąc mam problem ze ściągnięciem gier ze wstecznej. Muszę kogoś prosić (będącego w Polsce), żeby zalogował się na moim koncie na stronie xbox i dodał grę do kolejki na X1, inaczej nie ma szans. Kartę mam, wszystko jest ok, bo czasem nią coś kupuję, tylko problem w tym, że ja w UK i mi nie przechodzi zakup za free, tylko ciągle pisze, żeby spróbować później. Wczoraj w taki sposób dodałem grę Dirt Showdown, a dziś Deus Ex: Human Revolution.

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Czas pomyśleć i zainstalować sobie Polski VPN albo migrować konto na inny region...

Wczytywanie...

Poleć forum