1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One jak z awaryjnością?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Rafał Jankowski, Lipiec 14, 2014.

1. Rafał Jankowski

Rafał Jankowski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin, Poland, Poland
    Witam mam pytanie jak jest z awaryjnością xboxa ?pytanie do użytkowników,ponieważ ps4 psuje się a jak jest z XO ;) ? Pytam bo zamierzam kupić którąś z tych konsol.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Mam ja od 4 miesiecy i gram srednio 2h dziennie a w piatek i siobote po 6h i nawet sie nie zwiesila, moi znajomi tez nie narzekaja tylko jeden mowil ze mial oroblemy z wifi ale po aktualizacj wszystko wrocilo do normy.

4. Rafał Jankowski

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin, Poland, Poland
    dziękuje za odp kogoś kto ma fizycznie konsole:) może ktoś jeszcze :)

5. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Konsolę mam od ponad 2 tygodni. Przez pierwszy tydzień chodziła prawie non stop i nie zauważyłem kompletnie ŻADNYCH problemów. Jedynie komendy głosowe nie działały tak jak powinny, lecz po ponownym skonfigurowaniu Kinecta, wszystko wróciło do normy. Konsolka chodzi cicho i pracując pod obciążeniem nie nagrzewa się mocno. Padzik - poezja. Jeżeli miałeś styczność z padem od 360 to będziesz w domu. Żadnych spowolnień, restartów, błędów (odpukać :). Generalnie jestem bardzo zadowolony z xbone'a. Jak masz jeszcze jakieś pytania - pisz śmiało.

6. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Tylko pierwsze one'y miały problemy z napędem, nowsze bez prbl. U mnie padł kinect po paru tygodniach (http://xboxforum.pl/kinect-2-257/kinect-is-unplugged-jest-odlaczony-189538/), wystarczy wysłać i wymienią (dalej nie wysłałem [​IMG])

co do lagów/restartów, tylko zombie driver crashował co kilka godzin, reszta (coś ok. 25gr mam) bez problemów, powiedzmy reset/zwis czy coś raz na 1/2 miesiące :p

7. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    U mnie XO od 31.12.2013 z Niemiec(z pełną gwarancją) śmiga coraz lepiej wskutek kolejnych aktualizacji (zanikły sporadyczne początkowe zawieszki /bugi itp jest na +) zero problemów z przegrzewaniem , jest nieco gorący pomimo wielogodzinnego grania w wymagające gry np Forza 5 + często pozostawiam włączonego na noc żeby duże update'y pobrało do gier czy też same gry z przedziału 20 do 40 gb wersje cyfrowe , jest przy tym dość cichy (bardziej cichy nawet) nie wyje jak suszarka ( ps3/x360 stare faty się dopiero grzały ) A bardzo zaciekawiło mnie ostatnio temat gwarancji (rozważam zakup ps4) bo tak w przypadku XO gwarancja producenta oficjalnie wynosi 24 miesiące po zarejestrowaniu na stronie na całą konsolę a w przypadku ps4 jak się dowiaduję tylko 12 miesięcy od producenta a kolejne 12 miesięcy jest to tzw. niezgodność umowy z towarem(jak na wszystkie rzeczy) w przypadku awarii itp , przy ps4 sprzedawcy kuszą dodatkowo płatnymi ubezpieczeniami dodatkowe koszta , samo w sobie dziwi mnie bardzo podejście Sony , niech ktoś z posiadaczy Sonki da znać jak to jest czy rzeczywiscie? Czy ja bujdy słuszę od sprzedawców np na allegro bo pytam nie jednego już patrząc na atrakcyjne aktualnie ceny , znajomemu poleciłem aby poczekał z zakupem konsoli do 5.09 2014 i zakupił jak ja w Niemczech , zestaw XO z 2 grami kod na wersję cyfrową Fifa 15 a gra dostępna ok 25.09 angielski język conajmniej będzie) i Forza 5 na płycie (english) bez kinecta za 399 Euro napewno taniej niż w Polsce będzie Xbox One - Zwei neue Bundles mit drei Spielen ab September 2014 verfügbar - Xbox One News , na plus XO oczywiscie XBL jakość usługi, mozliwość współdzielenia gier i konta gold na tej samej konsoli lub innej, pad jego wykonanie i to jak leży w dłoniach i użytkuje się , duża żywotność baterii/akumulatorków lub zestaw play & charge osobno dokupiony , ostatnie aktualizacje wprowadziły możliwość podpięcia dysków na usb 3.0 - ja wpiałem dysk 2.5 cala WD Black 750gb 7200 rpm na przejściówce usb 3.0 loadingi przyspieszyły w zalezności od gry np Forza 5 przykładowo na standardowo wbudowanym dysku w konsolę(5400 rpm) wczytuje przykładową trasę ok 45 sek a na zewnętrznym usb 3.0 z hdd 7200rpm ta sama trasa wczytuje się ok 32 sekund w innych trasach i grach (Ryse, COD Ghost , BF4) różnice są jeszcze bardziej z przewagą dla dysku 7200 na usb 3.0 (porównałem do zwykłego dysku(5400rpm) w obudowie na usb 3.0 jest tak samo jak na wbudowanym dysku(5400rpm) w konsolę)

8. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    u mnie tak samo zero problemów co najwyżej z XBL gdy coś usprawniają zdarzy się ze nie działa lista znajomych czy nie działa czat ale to przelotne problemy sam sprzęt miodzio tylko szkoda ze tak mało nas jeszcze jest

9. Rafał Jankowski

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin, Poland, Poland
  10. Qkisek

Qkisek Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Mam juz od ponad miesiaca
    Nic sie nie dzieje, nic sie nie tnie, chodzi elegancko, cichutko, no po prostu mistrz maszynka,
    Jeszcze teraz niebawem wyjdzie horizon 2 i project cars i w ogole bedzie miodzio :):):)

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

11. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    U mnie jak u kolegów wyżej , konsola już kilka miesięcy ma i kłopotów jak na razie z nią nie ma wszystko śmiga fajnie tylko w FIFIE co raz wywala mnie do menu ale to chyba wina gry bo od początku tylko z nią mam problem . Po za tym konsola cicha i póki co sprawna .Dodam tylko ze średnio chodzi po 6-8+ h więcej na dzień po za ostatnim okresem , wiadomo wakacje nie pora na granie trzeba gdzieś z żona wyjść na spacer itp :)

12. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    No właśnie wakacje :) w końcu można grać przy otwartym oknie .... takie tekst usłyszałem ostatnio w party na xbox, a nawiązując do tematu to pomimo ogromnych temperatur podczas upału xo mimo to nie grzeje się nie jak to było w przypadku 360

Wczytywanie...

Poleć forum