1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One jednak nie uprzedzi w sklepach PlayStation 4

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 28, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Źródło zbliżone do sieci Walmart donosiło o zaplanowanej na 8 listopada premierze Xboksa One, źródło zbliżone do Microsoftu tej informacji zaprzecza.

Przypomnijmy. Dzięki pracownikowi współpracującej z Walmartem agencji reklamowej do sieci wyciekła informacja, jakoby gigant zbroił się na nocną premierę Xboksa One 8 listopada. Na tydzień przed pojawieniem się na półkach PlayStation 4. Informacja nie była jednak pewna, bo brakowało jej statusu "confirmed", czyli ostatecznego "przyklepania" przez Microsoft.

Teraz zorientowani w temacie informatorzy serwisu Kotaku dementują ją w całej rozciągłości. Xboksa One nie należy spodziewać się 8 listopada. Miesiąc się nie zmienia, bo Microsoft od dawna celuje w ten okres, ale premiera nastąpi później. Pytanie jak dużo później? Jeśli o tydzień, obie konsole zawalczą o klienta tego samego dnia. Takiego starcia gigantów jeszcze nie było. Jeśli zwłoka będzie dłuższa, Microsoft po raz kolejny zostanie w tyle za Sony. Nie będzie to wielka strata, ale zespół Xboksa nie może sobie pozwolić na nawet najmniejszą.

Powinno być ciekawie.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ludzi pod ciśnieniem a takich nie brakuje nawet jak chcieli kupić xboxa ale są niezdecydowani mogą nie wytrzymać i wydać kasę na ps4 :p

4. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Te informacje mnie wpieniają...
    Jeden powie tak drugi inaczej.

5. darvd29

darvd29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Co za różnica? W Polsce i tak czerwiec 2014...

6. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    o to handlarze na allegro przytną trochę :)

7. rafallo

rafallo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To nie ciśnienie ;) Ja osobiście chciałem kupić xboxa 360 a wiesz czemu nie kupiłem? Bo czekam właśnie na ps4, wiesz dlaczego? Niby kilka stów droższa, ale popatrz na możliwości, na grafikę. Widziałem xbox 360 w akcji u kumpla, przy TV Full HD 40 cali, i **** nie urywa, piksele, nie podoba mi się. Więc wolę wydać kilka stów więcej i mieć nową generację konsoli i cieszyć się i nowymi grami i grafiką. Fakt grafika to dodatek, ale dla mnie miły dodatek i wyjątkowy. i to nie jest ciśnienie ;)
    Nie zrozum mnie źle, xbox 360 wygląda ładnie, ale przy 20 calach CRT, lub 32 calach HD READY, ale w tej chwili każdy w domu ma Full HD minimum 40 cali i powiedz jak taki xbox360 czy ps3 wygląda w porównaniu do PC obecnie? Jest odskok duży na takim TV, no ale jak ktoś ma nadal CRT 20 cali, to czy ps2 czy ps4 to nie zauważy różnicy.

Ktoś lubi oglądac Bluray, a inny ogląda divixy zripowane. Dla mnie jakość to podstawa.

8. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    X360 to wydatek rzędu 550zł Ps4 to pewnie z 2000zł min, to wcale nie parę stówek :p Grafika to nie wszystko :) Chociaż nie powiem bo na PC ustawiam zawsze wszystko na maksa :D

9. rafallo

rafallo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Kolego mylisz pojęcia :)
    O jakich ty cenach mówisz? xbox ale 4 GB, a w ps4 siedzi 500 GB, więc źle porównujesz. ;)
    PS3 kosztuje 999 zł, ps4 będzie kosztował 1700- 1800 zł. Oba mają dyski 500 GB. Więc to tylko kilka stówek. A wydajność na lata, miażdzy ps3, xbox 360, a nawet xbox one.
    Ceny gier? groszowe sprawy, gry i tak są drogie, ale lepiej wydać na grę 20 zł więcej na xbox one / ps4 i cieszyć się lepszą grafiką, niż 20 zł mniej i mieć piksele na xbox 360/ps3.

Wczytywanie...

Poleć forum