[XBOX One] Kilka pytań o możliwości konsoli

Lelek919

Świeżak
Świeżak
Hej,

na forum jestem nowy, a zatem Witam Wszystkich!

1. Czy na konsoli Xbox One można odtwarzać nagrane zdjęcia/muzykę/filmy z płyty CD/DVD oraz z dysku zewnętrznego/pendrive?

2. Czy na Xbox One można zainstalować aplikację IPLA/Player itp ?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Można odtwarzać filmy, muzykę i oglądać zdjęcia z dysku USB za to nie sprawdzałem pendrive ani płyty ale raczej tak.
 

LoKo6264

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Na XO nie ma ani ipli ani playera.
 

Lelek919

Świeżak
Świeżak
Na XO nie ma ani ipli ani playera.
OK ale czy jest możliwość doinstalowania ? Jeżeli nie to czy ktoś coś słyszał na temat tych aplikacji?

Aha czy na XO jest możliwość oglądania filmów przez stronę www np na cda ? - Pierwsza moja konsola to będzie dlatego też moja wiedza jest zerowa :)
 

LoKo6264

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Hmm nigdy o takim czymś nie słyszałem ale na 99% nie.
Przez cda wiesz co pewny nie jestem zależy czy do filmów na cda jest potrzebny flash palyer bo np. na kinomanie próbowałem odpalić film i wyskoczyło że go potrzebuję i nie dało rady bo nie ma flash playera na XO. Także zależy czy filmy na cda też go wymagają.
 

TheG4brieL

Użytkownik
Użytkownik
Można, przez Internet Explorera. Ale nie licz na super jakość filmów. Kumpel w ten sposób ogląda i mówi że raz odpala film w dobrej jakości a raz nie, mimo że jest możliwość oglądania z lepszym obrazem.

HTC One M8 SkyDragon
 

dawid07051994

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Płyty dvd, cd jak i pendrive konsola odtwarza sprawdzałem.
Jeżeli chodzi o iple to możesz oglądać tylko za pomocą przeglądarki w konsoli np. ipla.pl
 

Lelek919

Świeżak
Świeżak
Dzięki wielkie za informacje
 

Do góry Bottom