Xbox One, kilka pytań

Cry

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam wszystkich.

Jestem coraz bliżej uzbierania pieniążków na konsole. W związku z tym zacząłem też dogłębniej analizować dany temat. Dlatego głównie kieruje ten temat do posiadaczy Xbox One.
Jak to jest z tą dystrybucją gier na XOne, serio po kupieniu i przypisaniu gry do konta pudełko można wyrzucić ? Trochę to smutne :confusion:
Jak konsola sprawuje się po kilku miesiącach, są jakieś większe z miany w softwarze od momentu pojawienia się na rynku ?
Musi być podłączona do neta 24h/7 ?

Powiedzcie mi trochę o swoich doświadczeniach z XOne. Będę wdzięczny. !!

Pozdrawiam
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Witam wszystkich.

Jestem coraz bliżej uzbierania pieniążków na konsole. W związku z tym zacząłem też dogłębniej analizować dany temat. Dlatego głównie kieruje ten temat do posiadaczy Xbox One.
Jak to jest z tą dystrybucją gier na XOne, serio po kupieniu i przypisaniu gry do konta pudełko można wyrzucić ? Trochę to smutne :confusion:
Jak konsola sprawuje się po kilku miesiącach, są jakieś większe z miany w softwarze od momentu pojawienia się na rynku ?
Musi być podłączona do neta 24h/7 ?


Powiedzcie mi trochę o swoich doświadczeniach z XOne. Będę wdzięczny. !!

Pozdrawiam
Tu możesz prześledzić doświadczenia z Xbox One:

http://xboxforum.pl/konsola-255/xbox-one-w-rekach-xboxforum-pl-182023/
 

Cry

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
O dzięki ! :)
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
 

miaucoon

Użytkownik
Użytkownik
Nie musi być podłączona do Netu 24/7, nie musi być nawet podłączana raz na dobę, ale niestety w niektóre gry nie zagrasz bez dostępu do sieci. Taką grą jest np. Titanfall, mimo iż teoretycznie ma tryb kampanii.
 

wojek_gacek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tryb kampanii w Titanfall rozni sie tym od multi. Ze jest to multi z fabuła hehe maslo maślane ;p
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
nie wiem o co wam chodzi z Titanfallem ale na X360 i na PC tez nie da sie grac bez neta bo to jest gra multiplayer wiec nie wiem co to ma byc za wada XO
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
Titanfall jest tylko online na x360 i XO i pc , 2ka także raczej będzie bez singla
 

krzysiekao14

Użytkownik
Użytkownik
Wstrzymaj sie z zakupem do premiery w Polsce.
 

Do góry Bottom