1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzęt Xbox One + Kinect + Adapter Audi do pada - Day One

Temat na forum 'Sprzedam' rozpoczęty przez Shady1991, Grudzień 4, 2015.

1. Shady1991

Shady1991 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Witam,

http://olx.pl/oferta/xbox-one-kinect-adapter-do-sluchawek-one-day-edition-gry-CID99-IDcXwuR.html

niestety muszę sprzedać swoją konsolę. Konsola to Xbox One kupiona w dniu promocji w Polsce, One Day Edition. Był to komplet kupowany wraz z Kinectem 2.0. Co do konsoli to zainteresowani wiedzą. Konsola jest u mnie od początku w jednym miejscu, na zdjęciu brak zasilacza i kabli, ponieważ nie odpinałem jeszcze wszystkiego, ale wszystko jest w idealnym stanie to co jest w zestawie.

Naklejki można bezinwazyjnie sciągnąć, jeśli ktoś chce mogę na dzień odbioru je odkleić.

Konsola była przeze mnie szanowana, jako że pasjonuje się grami, raz w miesiącu czyszczona sprężonym powietrzem aby nie zbierał się w niej kurz, tak samo kinect. Wszystkie kable nie zgięte, nie naderwane, poprostu tak jak od nowości (Kinect ma wywiercony specjalny otwór w półce, dlatego zdjęcie jest robione na półce a kabel nadal idealny :) ). Pad sprawny, tutaj już pewne ryski od używania się pojawiły, ale wszystko sprawne w 100%, szanowany jak tylko było to możliwe. Dodatkowo dodaje adapter z Turtle Beach, dzięki któemu możemy podłączyć dowolne słuchawki i regulawać głośność gier i mikrofonu :) Pudełko oryginalne również dodaje w zestawie. Na konsoli zostawię ustawienie mojego profilu jako konsoli domowej, a przez kolejny rok nie będę kupował, więć spokojnie powinniście móc grać w gry: Minecraft, AC Unity, Fallout 4. Jedynie w zestawie nie ma headsetu, który oddałem znajomemu, ale mając adapter podłączycie dowolne słuchawki, nawet z telefonu :)
    Konsola sprawna w 100%, jeśli ktoś będzie kupować możliwość, przetestowania jej przy odbiorze, nie mam nic do ukrycia. Uważam że cena adektwatna do zestawu i stanu.

Jeśli nie odbieram, prosze o sms, to oddzwonie jak tylko bede mógł

Skład zestawu:
    - Konsola Gwarancja ważna do: 201 - pokaż numer telefonu - 4
    - Kinect 2.0
    - Ładowarka, kabel hdmi
    - Pad
    - Adapter do podłączenia słuchawek o wartości 80-100zł

Możliwa wysyłka kurierem, oraz wystawienie na allegro, wtedy koszt 1600zł (ze względu na prowizję), w innym przypadku 1550zł dla forum

Ewentualnie odbiór w Krakowie :)
    3.jpg 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shady1991

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Up 1500

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

4. Shady1991

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Up 1450 ostatecznie

5. Shady1991

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Up
    Osobno teraz sprzedaje
    Konsola 1150zl
    Kinect 300zl

6. dolo

dolo Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    zabrze
    Za taką cenę to bedziesz mial ciężko sprzedać

mario546 i o M a c z 0 S lubią to.
  7. mrok

mrok Ryżownik Ryżownik Użytkownik

Polubienia:
    1112
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Kupiłbym kinekta, ale nie za taka cenę bo za 350 już mogę mieć nowy niemacany :)

Wczytywanie...

Poleć forum