1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX ONE KINECT PROBLEM

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez stopczyk0, Luty 25, 2015.

1. stopczyk0

stopczyk0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Posiadam xbox one. Ostatnio zaczęły dziać się problemy z kinectem. Gdy moja córka gra w dance center to w czasie gry kilka razy wyskakuje komunikat żeby podłączyć sensor kinect.
    Co to może być?Wcześniej nie było takiego problemu. Czasami taki komunikat wyskakuje raz podczas jednego tańca a czasami kilka razy, a czasami w ogóle

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Proponuje sprawdzić dokładnie przewód oraz wejście podłączenia sensora do konsoli czy gdzieś nie jest uszkodzone

4. uyssy

uyssy Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dokładnie.
    Ja tak miałem, jak mi dziecko kabel do kinecta wysunęło, przekręcając TV.

Wczytywanie...

Poleć forum