1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Xbox One] Konto Uplay

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zenobiusz17, Styczeń 3, 2015.

1. zenobiusz17

zenobiusz17 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Szybkie pytania do posiadaczy A.C. Black Flag lub Unity na XBox'a one:
    1. Co daje zalogowanie się na konto Uplay?
    2. Czy zalogowanie się na Uplay powoduje powiązanie gry z kontem i uniemożliwia ewentualną odsprzedaż nośnika z grą dalej?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Za punkty z osiągnięć można kupować jakieś dodatki. W Far Cry włączyłem na chwile ten uplay i mogłem kupić sobie wzorek, którym miejscowi malują słonie.

Wysłano z Nokia Lumia 920

4. zenobiusz17

zenobiusz17 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Przy odpaleniu Assassin's Creeda zalogowałem się do Uplay (na kompie kiedyś miałem takie konto) i widzę teraz w aplikacji na PC, że dodało mi grę do biblioteki. Czyli mam rozumieć, że ta gra już jest nie do sprzedania bez pozbywania się konta Uplay? Nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji. Na PC sprawa jest jasna - na konsoli nie do końca.

Wczytywanie...

Poleć forum