1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzęt Xbox One + konto z grami

Temat na forum 'Sprzedam' rozpoczęty przez k0zik, Sierpień 27, 2015.

1. k0zik

k0zik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pułtusk
    Czołem,

Sprzedam Xbox one ( kupiona w listopadzie 2014 ) wersja bez kinecta + swoje konto z grami :

- Wiedzmin 3
    - Slipping Dogs
    - Ori and the blind forest
    - FX Pinbal ( stół z Terminatorem 2 )
    - Dragon Age ( kupione, nie w abonamencie EA )
    - The Child of Light
    - Fifa 15
    - Forza Motorsport 5
    - Forza Horizon 2
    - Lords of the Fallen
    - TitanFall
    - Tomb Rider - the definitive edition ( wersja na płycie )

W zasadzie jest to większość głośnych tytułów na Xa i grania jest na pół roku najmarniej.
    Jakby ktoś się martwił, że konsola musi być zachetana bo koleś sporo grał, wyjaśniam, że z całej tej listy ukończyłem tylko Wieśka 3.
    Kilka gier ( jak FH2 / TR / THOL ) to gry praktycznie przeze mnie nie ruszone :)

Zima idzie i kupiłem właśnie odpowiedni PieC.
    Jeśli ktoś by chciał kupić konsolę akurat z tym zestawem gier, to zapraszam do kontaktu.
    Oczekuję kwoty:
    1600 PLN --> konsola bez pada ( zostawię sobie do pieca :) )
    1800 PLN --> konsola z padem

Oczywiście oryginalne pudełko, paragon, gwarancja - wszystko jest.
    Konsola nie została zarejestrowana w MS.

Wczytywanie...

Poleć forum