1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox one kontroler pod PC - Nie wykrywa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jerzol321, Październik 11, 2016.

1. jerzol321

jerzol321 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej!
    Nie dział mi pad od xbox'a one podłączony do PC. Próbuje łączyć kontroler przez kabel usb. Mam zainstalowane sterowniki do pada i wygląda to tak jakby komputer nie wykrywał go jako sprzęt, gdyż nie pojawia się żadna pozycja w menadżerze urządzeń, ani nie słychać dźwięku podłączenia urządzenia. Pad w momencie podłączenia wibruje i mruga światełko, a czasem i świeci przez około 30 sekund. Próbowałem uruchamiać aplikacje "Akcesoria Xbox" i także otrzymuję komunikat "podłącz, kontroler aby rozpocząć" przy podłączonym padzie. Posiadam Windows 10.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jerzol321

jerzol321 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Udało się rozwiązać problem i co dziwne parę minut po napisaniu postu, mimo tego że od wczoraj próbowałem to naprawić. Rozwiązanie okazało się banalne wystarczyło, że podłączyłem pada do innego gniazda usb. Temat można zamknąć.

Wczytywanie...

Poleć forum