Xbox One kupić czy poczekać

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak ja chciałam konsolę to nie oglądałam się za żadną numeracją na konsoli. Po prostu była dobra cena, kupiłam i nie żałuję. Nic się z konsolą nie dzieje. Co do Kinecta to bym się grubo zastanowiła czy go kupić, bo tak po prawdzie to nie ma na niego gier. A przynajmniej nie tyle co na x360. Osobiście dokupiłam Kinecta, ale póki co zbiera kurz, a mam go niedługo ;)
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Również narazie odradzam zakup kinect...nic na niego nie ma poza paroma grami które na palcach jednej reki zliczysz....
Na numerki nie ma vo patrzeć,zobacz ilu ludzi kupiło konsole nie patrząc na nic i działa.
Jest zaledwie garstka ludzi którzy mają problemy z konsolą,głównie z hałasem z dysku i wentylatorów

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

Szuruburek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No ja sie cały czas waham czy kupić zestaw z kinectem. Boje się że jak nie kupię kinecta od razu to nie kupię wcale.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Też tak myślałem i kupiłem i w sumie mam mieszane uczucia...
Poza 9 h gry w dancecentral kinect stoi wyłączony na tv.

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

jarecki1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kinect na plus to: logowanie użytkowników przy więcej niż jednym profilu na konsoli, skype
 

warone

Banned
Użytkownik
A jeśli wymagasz tego nowszego to zwracam honor. Jego ceny są faktycznie dużo większe.

A to sa 2 modele kinecta na XO ???
 

MiG25

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Koledze raczej chodziło o wersje do x360... Ale ten nie pasuje choćby z powodu innej wtyczki.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 

qba123

Użytkownik
Użytkownik
Zombisztajn a gdzieś Ty widział nowego Kinekta za 100 zł?? Bo ja najtaniej znalazłam za 300 oczywiście mowa o tym 2.0
ja swojego dorwałem za 200zł nówke na allegro:) jest to fajny sprzęt, ale jest za mało gier i nie warto za niego przepłacać
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Również narazie odradzam zakup kinect...nic na niego nie ma poza paroma grami które na palcach jednej reki zliczysz....
Na numerki nie ma vo patrzeć,zobacz ilu ludzi kupiło konsole nie patrząc na nic i działa.
Jest zaledwie garstka ludzi którzy mają problemy z konsolą,głównie z hałasem z dysku i wentylatorów

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.

No tutaj co do tej garstki to jak najbardziej sa to ludzi ktorzy moim zdaniem zamiast grac to klecza przy konsoli i nasluchuja czy cos buczy, pierdzi itd a z tego co wiem to ty kolego jestes w tym wprawiony

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców
 
Ostatnia edycja:

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Jakby ci konsola chodziła jak gowno w klozecie przy splukiwaniu to tez byc wysylal do serwisu...
I naprawde skoncz w kazdym temacie wypominaniem tego ze ja nasluchuje bo juz mnie denerwujesz..
Chodzi jak traktor to bede wysylal i przy każdym odbiorze z serwisu słuchał.
Mam dwa lata na to i będę z tego korzystał ile się da aż dostanę sprawny egzemplarz.
Ty masz sprawną,cichą konsolę to się ciesz,ja nie mam a nie po to wydawalem pieniądze aby dostać padło które chodzi głośniej glosniej niz x360.
Dlatego prosze skoncz już bo jestes nudny.
Gdyby te konsole nie byly by awaryjne nie bylo by tylu filmikow na youtube.
Także proszę Cię poraz kolejny skończ.
Znajomy ma xone i jego nie chodzi na cały pokój bo specjalnie byłem i grałem z nim.
Wniosek?
Także Wrubsson proszę Cię,szanuję Ciebie za wiedzę i pomoc którą mi udzieliłeś,ale proszę Cie skończ już.
Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
 
Ostatnia edycja:

amisz86

Użytkownik
Użytkownik
Witam aktualnie nie posiadam żadnej konsoli. Uwielbiam grać, niestety ze względów rodzinnych mój czas na tę rozrywkę uszczuplił się do minimum. Zawsze grałam na laptopie ale już ma swoje lata no i trochę nie wygodnie. Przemierzamy się do zakupu Xbox One, wyczytałam że są plany co do nowej wersji tej konsoli. Która ma obsługiwać większe rozdzielczości. I tu się właśnie zastanawiam czy kupić obecną czy jednak poczekać może w 2016 pojawi się nowa? A drugie pytanie to lepiej dysk 500 czy już 1t. W gierki jakie gram to tylko zazwyczaj Tomb Raider i Assassin . Nie ukrywam że zawsze chciałam też poskakać przed Kinektem.
Pierwsza wersja x360 wyszła w 2005 r a slim dopiero w 2010 r .
Czyli xbox one slim można spodziewać się nie wcześniej niż w 2018 r :) więc naprawdę warto czekać.
 

exitcosmo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kinect to przede wszystkim bardzo wygodne logowanie. Skype przy którym kamera podąża za nami , super sprawa. Gry? Jest ich dużo i z czasem bedą pojawiać się nowe. Sam mam trzy i planuje zakup kolejnych. Tylko leń któremu nie chce się ruszać może argumentować że na kamerkę jest mało gier.



 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
A nie...jest pełno gier ma kinect.. Oczywiście 2.0

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

exitcosmo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Uderz w stół a nożyce się odezwą. Rozumiem że wszystkie przeszedłeś?



 

szpachla

Użytkownik
Użytkownik
Czyli xbox one slim można spodziewać się nie wcześniej niż w 2018 r :) więc naprawdę warto czekać.
Po co komu slim?

Tak jak jest teraz jest dobrze i żadnego slima mi nie potrzeba.
Zasilacz jest osobno co jest bardzo dużym plusem bo można go łatwo wymienić.

Duża obudowa daje bardzo dobrą wentylację.
Widocznie MS wyciągnął wnioski z x360. Chociaż sam nie wiem czemu go tak zepsuli
skoro Xbox Classic był pod tym względem idealny.
Dodatkowo przy rozbieraniu lepiej jak jest więcej miejsca i mniej kombinacji.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Uderz w stół a nożyce się odezwą. Rozumiem że wszystkie przeszedłeś?



Nie chodzi o to czy ktoś przeszedł czy nie tylko po prostu jest mało gier i zmarnowany potencjał.
No sorry wydania typu fitness albo ćwicz z mel b to nie jest dla mnie gra

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

exitcosmo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Gry wykorzystujące kinect 2.0

Killer Instinct

Kinect Sports Rivals
Zoo Tycoon
Fighter Within
Shape Up
Just Dance
Forza Motorsport 5 , 6 , Horizon 2
Fruit Ninja
Powerstar Golf
Boom Ball
Rabbids Invasion
Dead Rising 3
Dance Central Spotlight
Project Spark
Xbox Fitness
Disney Fantasia
Madden NFL

Tak jak widzimy lista jest dosyć okazała a liczba gier wspierająca Kinect dla Xbox One sukcesywnie rośnie i uwzględnia coraz więcej gatunków gier.










 

8aga8

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dziękuję za wszystkie uwagi :) Zakupiliśmy XO z Kinectem bo stwierdziłam że później i tak go nie dokupię :). Super się gra w wspinaczkę górską. Muszę się jeszcze sporo nauczyć bo nie ogarniam. Szkoda że gry drogie ale jakoś sobie z tym poradzimy. Muszę zakupić jakieś wyścigi dla męża bo on nie ma w co grać a raczej on z tych nie grających.
 

exitcosmo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Najlepszą grą dla męża będzie Forza Hotizon 2
 

MarioOL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Albo, Fm6

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom