1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One Licencja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mako1993, Wrzesień 19, 2014.

1. mako1993

mako1993 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam konsole u siebie w pokoju a drugą w salonie przeniosłem licencję i teraz na 2 konsolach mam forze 5 i moge grac na rożnych kontach nie koniecznie na tym co mialo przypisana gre.Moje pytanko brzmi Czy np jak kupie diablo 3 zrobie to tak samo jak z forza to bede mogl z kims razem grac online na moich 2 konsolach czy tylko wtedy 1 osoba moze grac online bo 1 licencja gry ???? Bardzo proszę o szybką odpowiedz

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shadow1980

Shadow1980 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    będziesz mógł grać na obu konsolach na tej samej wersji gry Microsoft nie robi z tym problemów dużo ludzi tak ma współdzieloną konsolę z drugą osobą bo taniej gry wychodzą :) PS: pozatym nie ma na X1 czegoś takiego jak licencja...są tak zwane domowe konsole na których wszyscy mogą grać i używać golda udostępnionego przez jedno konto.

1 osoba to lubi.
  4. mako1993

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no dokładnie tylko pytałem sie na fb xboxa polska to napisali ze nie bede mogl grac jednoczesnie online

5. mako1993

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wiec juz sam nie wiem czy mozna tak przenosic gry czy nie ??? nie chce dostac bana na 2 konsole ;d

6. Shadow1980

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    umiesz czytać??? jak tak to udanego grania życzę:)

7. mako1993

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Umiemtylko nie rozumiem tego dlaczego xbox pisze co innego niz ty

8. Shadow1980

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    Możesz sobie ustawić domową konsolę jedna a na drugiej grać poprzez swoje konto na US Support nie widzą żadnych przeciwwskazań ja tak mam z kolegą od lutego tego roku większość moich znajomych gra tak na x1 i nic się nie dzieje.Skoro sam Microsoft udostępnia taką opcję to co w tym nielegalnego????

9. mako1993

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja mam 2 konsole ustawione na domowa to dobrze ?

10. mako1993

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

11. Shadow1980

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    Nie da się ustawić 2 konsol na domową na jednym koncie...jak ustawisz na jednej na drugiej automatycznie zmiania na nie domowa, i zawsze musisz byc online zeby moc odpalic gre na nie domowej konsoli.Jednoczesnie mozesz grac w jedna gre na dwoch konsolach.

12. mako1993

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok thx ja mam 2 inne konta i na obu domowa konsole ustawiona.Wlasnie o to mi chodzilo bo po co mam kupowac ta sama gre 2 razy jeszcze raz thx

13. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    mozna tak potwierdzam kupowanie w 2 osoby sie bardzo oplaca cyfrowych wersji zwlasza na promocji z Goldem , mozna tez np 1 gracz kupuje na 1nym koncie gry , 2 gi gracz kupuje gry na 2gim koncie i sie zamieniacie grami wszyscy graja we wszystkie gry razem w sieci , sam tak gram wraz ze znajomymi bez banow jest to Legalne

Wczytywanie...

Poleć forum