1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox one live - ciekawe pytanie !

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mk1981, Listopad 22, 2013.

1. mk1981

mk1981 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam
    Mam pytanie- ponieważ nigdzie nie moge znaleźć odpowiedzi- czy grając online na przykład w call ghost online bede sie łączył także z użytkownikami x360 czy tylko pośród posiadaczy xbox one?
    Pozdrawiam i czekam na konkretna odpowiedz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  4. jas8115

jas8115 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kompletnie inna architektura konsol-to się nie może udać.

5. mk1981

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak mnie naszlo z ciekawości. Czyli Microsoft bedzie musiał utrzymywać dwie społeczności xlive.
    A szkoda bo myślałem ze chodzi tylko o wydajność sprzętowa a nie o inny kod źródłowy samych gier.

Szkoda co?

6. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie wiem czy szkoda, graczy w CoDa na XBL nie brakuje, więc nie musisz się martwić, o to czy będzie z kim grać.

7. mk1981

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie nie chodzi mi o brak nowych znajomych tylko mam sporo fajnych ludzi na x360 i zastanawiam sie czy juz warto brac sie za xbox one?
    Wiesz w sumie fajnie miec cos mocniejszego i nowszeo ale chyba nie kosztem znajomych.
    X360 tez daje radę na razie. Dzis przeszedłem ghosta i powiem szczerze ze swietnie wyglada...;))) ok zawsze mozna sie przyczepić do rożnych rzeczy ale obiektywnie mówiąc to swietnie wyglada na x360.

8. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie ma się co śpieszyć do kupna XO.. obecnie jeżeli nawet chciałbyś kupić to tylko za granicą, a poza tym dochodzą słuchy, że zdarzają się wadliwe egzemplarze. Lepiej poczekać do oficjalnej premiery w Polsce, będzie więcej gier, więcej osób kupi to będzie z kim grać, jak na razie to najlepiej zostać przy X360. Na nową generację będzie czas :)

9. mk1981

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tez tak uważam.
    Aczkolwiek zaciekawiła mnie sprawa xlive obu konsol i ewentualne połączenie ich razem.

10. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Alert Jesteś użytkownikiem nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków

Wczytywanie...

Poleć forum