1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One ma problemy z party chatem; Microsoft obiecuje poprawę sytuacji

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 3, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Bawiący się na Xbox LIVE posiadacze next-gena Microsoftu donoszą o problemach z komunikacją głosową za pomocą party chat. W odpowiedzi na skargi, Larry "Major Nelson" Hryb uspokajał graczy na łamach Reddit.

Część użytkowników Xboksa One donosi o problemach przy próbie dołączenia do grupy i prowadzenia konwersacji z graczami w niej przebywającymi. Major Nelson zakomunikował, iż Microsoft jest świadomy występującej niedogodności i jak najszybciej postara się naprawić jedną z najbardziej przydatnych usług:

2. Lotnik421 Xbox One

3. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    XOnebeta i tyle w temacie
    żenada na całej linii

ps. a taki ładny był - amerykański

2 użytkowników lubi ten post.
  4. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Tak jest jak się chciało mieć równy start z konkurencją :p Oba nexgeny weszły właśnie w beta testy :D

Wysyłane z mojego LG-D802 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    "Nie jestem w stanie przedstawić listy problemów i tego, którymi z nich zajmiemy się najpierw, ale jesteśmy świadomi niemożności dołączenia przez niektórych graczy do party. "

Hehe to jest ich tak dużo, że nie wiedzą od czego zacząć ? . Święta idą to pewnie odłożą sobie to na nowy rok :p Współczuję nabywcą XO.

Major Nelson - [​IMG]

6. Gardor

Gardor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Norwegia
    A miałem brać z Anglii ale chyba poczekam na premierę w Norwegii….

7. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    powiedzmy sobie uczciwie - Sony skopało Xone na starcie - nazwą, wyglądem, wyposażeniem, wsparciem, hardwarem, polityką traktowania klientów i tylko ślepy fan (lub ogłupiony marketingiem usa amerykanin) kupi takiego niedorobionego bubla

tak się zastanawiam - czy ta konsola ma jakiekolwiek plusy względem produktów konkurencji??? (exy z xone nie traktuję poważnie - za wyjątkiem Forzy)

8. Neithell

Neithell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Jakoś nie przekonuje mnie ps3.5 od Sony. Mimo wszystko nadal uważam, że Xbox One wprowadza masę innowacji, które właśnie powinny odróżniać starą generację od nowej. Wybaczcie, ale dla mnie Sony przegrało walkę z Microsoftem, bowiem prezentują Nam coś, co już widzieliśmy, tylko w lepszej odsłonie... nudy. Osobiście nowego Xboxa kupie od razu po premierze w Polsce. Póki co x360 i ps3 dają jeszcze sobie radę.

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka

9. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
  10. marcino21ab

marcino21ab Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8

Masę innowacji haha mam ubaw na cały dzień.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk

1 osoba to lubi.
  11. rikamaru

rikamaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Skopało Xboxa? Ciekawe czym bo póki co obie konsole dobrze sobie radzą. Czytając Twój post można powiedzieć, że to Ty jesteś zaślepionym fanboyem a Twoje argumenty są tak żałosne, że chyba gorszych by się nie dało wymyślić. Skopało nazwą - Wtf? Co to za argument? Wyglądem - kwestia gustu, ja widziałem obie na żywo i jak dla mnie jest remis, bo Xbox na żywo prezentuje się naprawdę dobrze (i nie kiwa się tak jak PS4) Wyposażeniem - Mógłbyś to doprecyzować bo nie bardzo rozumiem? Jeśli chodzi o zawartość pudełka to niestety ale Xbox oferuje więcej. Wsparciem? Chyba żartujesz, raczej nie muszę przypominać kto tu daje darmowe gry do każdej zepsutej konsoli (Tak, to microsoft) oraz wysyła nowe konsole zanim jeszcze Ty wyślesz zepsutą a wsparcie techniczne microsoftu w przypadku X360 było świetne (Kto oddawał konsolę na gwarancje to wie, tydzień czekania i jeszcze jakiś gratis, dawniej pady później zdrapki) w porównaniu do Sony i w tej generacji nie zanosi się na zmianę. No jeden argument z hardwarem Ci się udał więc spoko bo polityka traktowania klientów to kolejna dyskusyjna sprawa (No chociaż dla nas w Polsce lepsza jest polityka Sony bo MS leje na nas ciepłym moczem, ale dla mieszkańca np. USA to jest całkiem inna sprawa).

12. skyDragon

skyDragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kęty
    Masa innowacji które przeszkadzają w użytkowaniu, albo są niedorobione. Dajmy na to start xo, 1 min śmieszne to jest, to już xbox z rgh się szybciej włącza. A popatrzmy troche w przyszłość jak ms napcha jeszcze więcej "innowacji" to już w ogóle to nie będzie konsola do gier.

Wysłane z mojego Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum