Xbox One ma problemy z płynem chłodniczym

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
hehe. ten temat to jakas sciema.
 

Krzychu1987

Banned
Przecież to wolnoobrotowy wentylator, A NIE TURBINA ODRZUTOWA więc nie miał by siły zassać gęstej cieczy i wydmuchiwać jej sobie do góry....
A rozkręciłeś XOne i sprawdziłeś ? Wentylatory w X360 na maksymalnych obrotach potrafiły nieźle dmuchać, jak spojrzeć na budowę radiatora XO to mogło przez wadę produkcyjną dojść do rozszczelnienia rurki a nawet mogla być rozszczelniona i przy długim graniu ciało stałe zmieniło się w ciecz która wyleciała, kolesie mogli podnieść konsole, postawić na boku czy przewrócić i sru poszło.
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
a ktore to cialo stale zmienilo sie w ciecz twoim zdaniem?
 

Krzychu1987

Banned
W tych rurkach jest jakiś "płyn". Tak rzuciłem z tym ciałem stałym bo mogłem napisać że to gesty płyn a po rozgrzaniu się do powiedzmy 70oC zmienia się jego gęstość.
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
tak w heatpipe'acj jest plyn, ale nie w takiej ilosci jak na fotach.
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
A rozkręciłeś XOne i sprawdziłeś ? Wentylatory w X360 na maksymalnych obrotach potrafiły nieźle dmuchać, jak spojrzeć na budowę radiatora XO to mogło przez wadę produkcyjną dojść do rozszczelnienia rurki a nawet mogla być rozszczelniona i przy długim graniu ciało stałe zmieniło się w ciecz która wyleciała, kolesie mogli podnieść konsole, postawić na boku czy przewrócić i sru poszło.
Z tym się zgodzę że jeśli było rozszczelnienie to i owszem po postawieniu konsoli na bok lub jej odwróceniu mogło wtedy wydmuchać tą ciecz ale nie gdy konsola leży pionowo.
 

pablinho

Użytkownik
Użytkownik
A dla mnie to fake fanboyów ps4, tyle


Wysłane z mojego SM-P600 przy użyciu Tapatalka
 

peh

Banned
W porównaniu usterek PS4 vs XBOX ONE wygrywa bezapelacyjnie Xbox :) Najpierw wystarczyło walić pięścią w xpudło by napęd zaskoczył, a teraz pluje cieczą. To zdecydowanie ciekawsze usterki.
 

kufer111

Banned
Użytkownik
fakt,widowiskowe,ale dużo rzadsze niż w wypadku konsoli japońskiej(?????) konkurencji
ale ty masz PEH-a że ci jescze ps4 sie nie przegrzewa że plujesz kwasem po forach fanbojku
 

Grzib

Użytkownik
Użytkownik
ciekawa sprawa...jak narazie to tylko dwie konsole na milion czy tam dwa miliony sprzedanych (nie wiem dokladnie ile) bardzo prawdopodobne ze to moze byc fake
 

kis79

Świeżak
Świeżak
Gościu dojechał konsole, a teraz płacze...

Śmieszą mnie takie teksty, są trywialne. Jak dojechał " nową" konsole, spuścił olej i palił gumę do odciny na zimno ? Proszę wytłumacz nam tezę "dojechać konsolę" ,czyż aby ona przypadkiem nie jest do grania? Może on po prostu używał ją do grania bandyta jeden? A może kolega KrySpeQ ma inną definicje posiadania konsoli? Np. trzymać błyszcząca pod telewizorem i nie włączać by przypadkiem się nie zepsuła?
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma co sra...ć żarem. Przecież na początku jak odbyła się premiera także było że co któraś tam konsola nie chciała w ogóle się włączyć, a niektóre trzeba było pięścią od spodu potraktować bo nie czytał napęd.
Ale jak widać nie było to raczej masowe i nagminne tylko chyba jakiś niewielki odsetek bo do tej pory cisza i nie ma żadnej lawiny zepsutych konsol (jak w przypadku pierwszych wypustów X360 i popularnego ROD'a).
Więc może i to jakieś odosobnione przypadki usterki, choć bardziej stawiał bym że ktoś celowo zakrył otwór wentylatora i odwrócił konsole - co doprowadziło do przegrzania konsoli i wtedy mogły puścić łączenia na heat-pipe i wylać się płyn.

Śmieszą mnie takie teksty, są trywialne. Jak dojechał " nową" konsole, spuścił olej i palił gumę do odciny na zimno ? Proszę wytłumacz nam tezę "dojechać konsolę" ,czyż aby ona przypadkiem nie jest do grania? Może on po prostu używał ją do grania bandyta jeden? A może kolega KrySpeQ ma inną definicje posiadania konsoli? Np. trzymać błyszcząca pod telewizorem i nie włączać by przypadkiem się nie zepsuła?
Zgadza się konsola jest do grania, ja np. jak złapię bakcyla to siedzę bite 8-10h. przy konsoli na multi, a później mała kolacyjka i szybki prysznic no i dalej sesyjka do któreś tam w nocy.... (a następnie konsola na czuwaniu i ściąga jeszcze jakieś gry i dema przez całą noc, a od rana znów sesyjka w BF4). Bo po to w końcu jest konsola by grać, a nie się na nią przyglądać i oszczędzać bo może się zepsuć. Zresztą po to specjalnie kupiłem PS4 bo miała POLSKĄ GWARANCJĘ, a w tamtej chwili każdy sprzedawany u nas XO (z importu rzecz jasna) posiadał gwarancję ale nie u nas, stąd by nie obawiać się o jakieś ewentualne usterki, a tylko GRAĆ wybrałem na tą chwilę PS4 (którą już notabene sprzedałem)... :distant:
 

kis79

Świeżak
Świeżak
Nie ma co sra...ć żarem. Przecież na początku jak odbyła się premiera także było że co któraś tam konsola nie chciała w ogóle się włączyć, a niektóre trzeba było pięścią od spodu potraktować bo nie czytał napęd.
Ale jak widać nie było to raczej masowe i nagminne tylko chyba jakiś niewielki odsetek bo do tej pory cisza i nie ma żadnej lawiny zepsutych konsol (jak w przypadku pierwszych wypustów X360 i popularnego ROD'a).
Więc może i to jakieś odosobnione przypadki usterki, choć bardziej stawiał bym że ktoś celowo zakrył otwór wentylatora i odwrócił konsole - co doprowadziło do przegrzania konsoli i wtedy mogły puścić łączenia na heat-pipe i wylać się płyn.
Dokładnie, dlatego nie uważam żeby jakoś bić piane z tego powodu. Czy to ps4 czy Xone będą przezywały awarie wieku dziecięcego ,ale miejmy nadzieje ,ze nie tak ostro jak w przypadku x360. Miałem 3 x360, pierwsza była sztywna po podłączeniu do tv przywieziona od razu ze sklepu (2006 rok ), potem było to samo, co praktycznie rok, to prorok.Trzecia do tej pory od 2 lat leży w serwisie .Wszystkie 3LOD.
 

peh

Banned
fakt,widowiskowe,ale dużo rzadsze niż w wypadku konsoli japońskiej(?????) konkurencji
ale ty masz PEH-a że ci jescze ps4 sie nie przegrzewa że plujesz kwasem po forach fanbojku
Jak dużo rzadsze ? PS4 nie pluje spermą wiec nie wiem o czym mówisz :D
 

noner

Użytkownik
Użytkownik
I znowu spina o konsole -.- Co do tematu to niezła wtopa.

Wysłane przy pomocy kiełbasy.
 

Coller22

Użytkownik
Użytkownik
Czytam te 4 strony i powiem jedno wątpię żeby to był fake, a dwa po co gościu miałby np. żonglować tą konsolą (zmieniać jej ustawienie czy tam ją potrząsać ) ^.- ?
Ogólnie patrząc co na niektóre wypowiedzi to śmiać mi się chce ktoś coś powie a zaraz ktoś wyjeżdża z tekstem "fanboj" -.- żenada od tego jest forum że każdy ma prawo się wypowiedzieć ale nie ktoś musi wejść i walnąć swojego hejta bo to na pewno coś wniesie do tematu -.-, wracając do tematu według mnie jest to prawdziwa usterka tylko jak to bywa wszystko było składane na szybko i nie ma opcji żeby coś się za przeproszeniem nie zje*ało.
Skoro na razie to tylko 1 czy 2 konsolę to po co ta cała panika ? Zobaczymy pożyjemy może to oznaka nadchodzącej czarnej serii jak w przypadku Rrod ? a może tylko oddzielny samotny przypadek ?...
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jako serwisant mowie wambjestvto faje. Co pasta robi na kracie z gory. Nie mabco tu sie rozpisywac amatorska robota hehe.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
 

slimLeo

Użytkownik
Użytkownik
Widać, że to wylane piwo na konsoli a teraz płać i płacz.

leo
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Widzę że robi się z tego pomału afera na skalę między-galaktyczną...
Mnie to osobiście już ani ziębi ani parzy i niech się z XO lub PS4 wylewa nawet lawa wulkaniczna - bo od tego jest gwarancja i jak się zje....bie konsola to będą naprawiać.
 

Do góry Bottom