1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One. Microsoft pracuje nad "fundamentalną" zmianą systemu Osiągnięć

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 11, 2017.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3751
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Bardzo prawdopodobne, że niedługo Osiągnięcia jakie znamy odejdą do lamusa. Microsoft pracuje nad poważnym przebudowaniem całego systemu. Czy po raz drugi uda im się wprowadzić rewolucję w nagradzaniu graczy?

Słynne Achievementy (nadal nie mogę się przyzwyczaić do Osiągnięć) swego czasu były prawdziwie nowatorskim rozwiązaniem. Gracze mający Xbox 360 oszaleli na punkcie łapania "aczików"

Sony wrzuciło swoje trofea dopiero później, ale mimo wszystko, głównie dzięki popularności PS4 o platynowaniu słyszał niemal każdy, nawet niedzielny gracz.

Teraz, po latach korporacja z Redmond ma ambicję ponownie zrewolucjonizować system. A przynajmniej tak twierdzi wiceprezes marki Xbox, Mike Ybarra, tłumacząc:

Pomysł opiera się na tym, aby równo nagradzać zarówno tych, którzy - jak dotychczas - calakują z uporem jedną grę, jak i tych, którzy grają w wiele różnych gier w tym samym czasie. Wprawdzie Osiągnięcia nadal najprawdopodobniej pozostaną naliczane w tej samej formie (punkty), ale Ybarra wspomina, że chciałby aby system bardziej odzwierciedlał zaangażowanie graczy ogólnie, a nie tylko w stosunku do wybranych gier.

Wprawdzie wiceszef Xboxa nie chciał póki co zdradzić szczegółów, ale zapewnił, że będzie to coś "dużego".

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem typem gracza, który - trochę ze względu na zawód, trochę ze względu na własne preferencje - skacze pomiędzy grami i niemal nigdy ich nie calakuje. Nie czuję się przez to groszym graczem, ale nie powiem, żeby nie strzelała mi "perdzaca żyłka" w trakcie wysłuchiwania przechwałek kumpli, którzy łapali kolejne platyny. Zobaczymy co wysmaży Microsoft, ale mam nadzieję, że coś, co sprawi, że będę się czuł prawdziwym gamingowym kozakiem.

ArturM05Pl lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. ArturM05Pl

ArturM05Pl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gdańsk
    Ta albo jak gra się tylko multi i leje na singla.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kyron lubi to.
  4. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    656
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Warszawa
    Jeżeli punkty g znika i coś wymyśla innego dosłownie sprzedaje Xboxa wybrałem Xboxa bo punkty G bardziej mi się podobają od pucharków PS a także interfejs co do calakow są gry dla których naprawdę warto wbić calaka i się pomęczyć a niektóre nie

5. pluto26

pluto26 Xbox One Xbox One Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    1120
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    Wielkopolska
    Punkt G nanajważniejszy !!!!

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1881
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Sam jesteś punkt G :D.

M$ cuduje z dashem teraz z aczikami.. ehh ta generacja to tylko project :D X :D

Kendzi76 i pluto26 lubią to.
  7. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    656
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Warszawa
  8. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Seciu, czegokolwiek by nie zrobili, myślę, że nigdy nie będzie to sprawiać takiej przyjemności jak wbijanie trofek (chociaż procentowe ukończenie achievmentów oceniam tu jak najbardziej na plus - dzięki temu wiadomo czy robimy cos dobrze czy tez nie a tego zawsze brakowało mi w systemie trofek).

9. Brolly

Brolly Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Na pewno punktów G nie skasują. Pewnie wprowadza jakieś poziomy lv za zdobycie odpowiedniej ilości punktów G nagrody np jakieś gadżety dla avatara itp.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

10. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    449
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Gdańsk
    Punkt g istnieje i będzie istnial.

Za błędy odpowiada Android

11. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    2848
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mi trofki nie sprawiają żadnej frajdy, za to wbijanie achievementów za każdym razem cieszy ;) Achievki wbijam z chęcią i czasami staram się wycalakować grę, a trofki zupełnie olewam, co wpadnie to jest, co nie to olewam :p

krzys1190, petroz i davex lubią to.
  12. Quertin

Quertin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Rzeszów
    Mnie te trofea ani trochę nie interesują. Fajnie, że się wbijają, ale nie myślę jednego tytułu ogrywać kilka godzin dłużej tylko dla głupich trofeów. Jestem graczem, który w grach zagląda w każdy kąt i zbiera prawie wszystkie "znajdźki" i to co się wbije mi wystarcza.

Jeśli miałbym porównywać systemy osiągnięć, to chyba wolę ten w XOne. Od razu widać ogólną ocenę punktową G, i jest to moim zdaniem bardzo przejrzyste.

B0ni3k lubi to.

Wczytywanie...

Poleć forum