1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One mógł nazywać się Xbox Infinity

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 3, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Albert Penello ujawnił, że nie wszystkie przedpremierowe plotki o potencjalnej nazwie nowego Xboksa były wyciągnięte z kapelusza. Konsola o mały włos mogła nazywać się Xbox Infinity.

Xbox 720, Durango lub po prostu Xbox - plotek i ploteczek na temat nazwy nowej konsoli było sporo, jednak jak ujawnia Albert Penello wśród nich pojawiła się prawdziwa - Xbox Infinity - która naprawdę była rozważana.

Podczas wywiadu z Forbes przyznał, że decyzja o wyborze nazwy należała do ludzi z działu marketingowego. - To pochodziło od ludzi zarządzających marką. Nazwa jest ich. Nas interesowało jedynie to, by stworzyć porządny sprzęt. Nazwa była natomiast tajemnicą nawet dla części ludzi pracujących w zespole. Jak ujawnia jednak w dalszej części rozmowy, przecieki dotyczące nazwy Xbox Infinity były prawdziwe. - Nazwa Xbox Infinity naprawdę była brana pod uwagę, mogę to potwierdzić. Zespół marketingowców jest bardzo przebiegły. Kto powiedział, że to nie oni zdradzili nazwę na kilka tygodni przed ujawnieniem sprzętu? Oni są naprawdę sprytni - tłumaczy Penello.

I co sądzicie? Którą nazwę uważacie za lepszą - Xbox One czy Xbox Infinity? Ja osobiście skłaniałbym się nawet do nazwania konsoli Xbox 720, nazwa ta krążyła po forach i w komentarzach już wiele lat temu, ale trzeba przyznać, że w fajny sposób kontynuowałaby sposób nazywania konsoli. PlayStation jakoś nie robi cyrków zmieniając nazwę konsoli co generację.

No a co do Xbox Infinity - czy dział marketingu mógł specjalnie ujawnić tę nazwę, by poznać ewentualne reakcje z nią związane? A może odwrotnie, wypuścił ją, bo Xbox One wygrało i chciano zostawić jakiś mylny trop? Trudno powiedzieć. Ale warto wiedzieć, że przynajmniej część przedpremierowych plotek była prawdziwa.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Infinity ciekawsze niż jakieś One.

4. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Infinity zdecydowanie lepsze od One, ale mi i tak najbardziej by się podobało po prostu xbox720.

5. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Xbox Finito bardziej by pasowało :D

6. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Równie dobrze mogli by go nazwać Xbox 1440...
    Nie wiem po co takie utrudnianie nazw.
    A co do tematu to Infinity dla mnie brzmi o wiele lepiej.

7. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    No nie wiem czy można by nazwać 1440... 720 to kontynuacja 360.

8. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Juz sie nazywa One i co teraz mają za problem... Z resztą tylko oni mają takie problemy, ps to wiadomo że następne będzie ps 5 i nikt z tego nie robi sensacji

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 4

9. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Chodzi o absurdalność nazwy... -.-
    Nazwa Xbox 360 tez była nieco przygłupia.

10. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Zdecydowanie lepiej brzmiałby "Xbox Infinity".

11. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Może dali nazwe One ,żeby dzieci mogły powiedzieć rodzicą jak nazywa konsolą którą chcą. A Xbox Infinity mógł być za trudnym słowem.

12. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z nazwami to oni kretyńsko postępują, marketingowców mają beznadziejnych. Samo xbox jest ok. Później xbox 360 - totalnie z d*py. Teraz znowu jakby powrót do pierwszego xboxa - xbox one. Ciekaw jestem czy kolejne będą nosiły już nazwy w stylu ps, czyli xbox two, xbox three..... Infinity faktycznie brzmi najlepiej.

13. darvd29

darvd29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mi się tam Xbox One podoba. Krótka nazwa, powiem znajomym że mam "XBOla" i wszyscy wiedzą co chodzi, a nie jakieś Infinity, które 70% osób czytałoby infinit inifite albo coś w ten deseń. Nie, dziękuję.

14. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    One lepsza.

Wczytywanie...

Poleć forum