1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One:MS ujawnia jakość nagrań wykonywanych przez układ DVR

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TigraTeam, Sierpień 6, 2013.

1. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala

Ostatnio okazało się, że osoby korzystające ze specjalnego hardware'u do zgrywania materiałów gameplayowych z X360 będą mogły wykorzystywać go również przy okazji szarpania w Xbox One. Co jednak będzie w przypadku większości graczy, którzy zdecydują się na poleganie na wbudowanej w Xbox One funkcji?

Xbox One będzie w stanie zapisywać ostatnie 5 minut gameplayu. Sony obiecuje natomiast, że po odpaleniu PS4 będziemy mieć dostęp do ostatniego kwadransa rozgrywki. W tym drugim przypadku nie znamy jednak jeszcze szczegółów na temat jakości zapisywanego materiału.

ppe

2. Lotnik421 Xbox One

3. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wszystko się okaże.

4. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    znając sony i walcząc o klienta 1080p i 60fps :) (albo 30fps bo tyle youtube obsługuje)

5. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Hah już to widzę, tą "piękną" jakość :) Ja tam mogę nagrywać w rozdzielczości 1080p@30 FPS z jakością 60mbps ;) Co prawda kilka sekund filmiku waży wtedy ponad 1 GB, ale kto by się przejmował takimi szczegółami ;)

6. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    Szacun dla Cb :D
    Co do tematu, jakoś pewnie będzie taka jaka jest teraz w kinie BO2 czyli crap :D

7. rafallo

rafallo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A dla mnie ten bajer jest niepotrzebny ;) Mogą nawet dać 4K lub 3D i nie zrobi dla mnie to żadnego wrażenia.
    Liczą się inne sprawy, jak podzespoły, jak exy, jak inne elementy, by konsola chodziła cacy, a nie jakieś popłuczyny ;)

Dla mnie bardziej się liczy GDDR5 niż DDR3 i jakieś popłuczyny. Konsola powinna być stworzona do grania, a nie do bawienia się w jakieś nagrywanie, siedzenie na fb, czy inne popierdółki.

8. trayman

trayman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    No niestety teraz wszystko idzie bardziej w stronę społecznościową i nikt tego nie powstrzyma. Wg mnie fajna sprawa, że coś takiego wbudowali, wielu recenzentom i osobom tworzącym poradniki itd. znacznie ułatwi to pracę. Czyżby koniec ery nagrywania telewizora telefonem? :D

9. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak Szymonie, M$ to rewolucjoniści a wszyscy inni stoją w miejscu. Skoro TV oraz always online to rewolucje to strach pomyśleć co jeszcze napiszesz.

10. rikamaru

rikamaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No tak, Sony lepsze - daje to co jest od zawsze jako wielką "nowość". Obie firmy są siebie warte, lecz Sony bardziej subtelne w pieprzeniu.

11. mich2406

mich2406 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nagrywanie będzie dostępne tylko po wykupieniu Xbox Live Gold, pewnie tak samo postąpią z przeglądarka, Youtube i innymi badziewiami :)

12. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    jak dla mnie to są to bardzo skromne te 5 min, mogli by wydłużyć je o 15 min

13. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A wymienisz co takiego reklamuje Sony jako nowość któro znane jest od zawsze ?
    Ja Ci mogę z miejsca wytknąć co M$ wprowadził a co u konkurencji było zawsze, na dodatek bezpłatne albo na dużo lepszym poziomie nie mówiąc już o pobieraniu za to opłat.

14. rikamaru

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A cały ten cyrk z używkami to niby co? Zrobili z tego tak wielką sprawę o czym nie muszę chyba mówić (jakieś filmiki, specjalne ogłoszenia na E3) Dobry chwyt marketingowy to był ale gdy nagle okazało się, że i microsoft wprowadza to samo to o Sony coś cicho, czekają tylko na zagrania microsoftu. Ms daje 1000 ludzi - dzień później Sony 2000, Ms wprowadza nagrywanie z abonamentem - Sony za darmo itp. Nawet kamerkę wycofali by cenę zbić tak by konsola była tańsza niż ta microsoftu. A co by było gdyby nagle microsoft ogłosił spadek ceny o 100 dolców? Sony by pada wywaliło by zbić cenę? Nie mówią dodatkowo o rzeczach które źle by wpłynęły na wizerunek jak ta akcja z ramem co ktoś inny odnalazł, że to jednak nie będzie 7gb jak to Cerny ogłaszał a tylko 5, a odpowiedź Sony to jakiś mało zrozumiany bełkot. Ich marketing jest bardzo skuteczny, ale trochę żałosny, bez pomysłu i polotu, czekają tylko na ruch przeciwnika. Microsoft ma czasem głupie pomysły ale przynajmniej gra w otwarte karty.

15. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No ale gdzie tu jest reklamowanie czegoś co jest znane od zawsze co sam przecież stwierdziłeś ? bo oprócz twojego hejtu w strone Sony nie widze rzeczowych argumentów, ale tego się po tobie spodziewałem. Sprawę używek wywlekli na wierzch przestraszeni wizją Microsoftu internauci, tak właśnie było, zaczęły się pojawiać memy, gify, obrazki i vlogi wkurzonych blogowiczów na YT - sprawa nabrała tempa, czego odpowiedzią był prześmiewczy ton na konfie Sony o oczywistośc w sprawie gier, ale gdzie tu reklamowanie ? Sami rozdarliśmy japy i twórcy postanowili na tym pożerować, przecież wiadomo było od początku że Sony nie zablokuje uzywek bo już w lutym Yoshida powiedział, że w sprawie gier nic się nie zmienia. Twoja krótka pamięć to twoja pięta achillesowa w dyskusjach konsola vs konsola.

A co mieli zrobić, zatańczyć na uszach w odpowiedzi Microsoftowi ?

Druga sprawa
    No doprawdy, warty odnotowania przypadek reklamowania tego co znane już było od zawsze. Już chyba nie masz co wymyślać. Zgodnie z twoją logiką też powinni dać 1000.

Akurat gdyby nie pytanie jednego użytkownika na tweecie, to pewnie by nawet o tym świat się nie dowiedział, bo to chyba oczywiste ze takie ficzery powinno się mieć za free. Akurat w temacie o tym pisałem że tylko czekać jak jakiś dureń wejdzie i będzie bredził że Sony się chwali w odpowiedzi na MS, oczywiscie nie pomyliłem się.

Oczywiście Ty od razu wiesz ze kamerka pierwotnie była w zestawie. Powiem więcej, PS4 z kamerką w zestawie jest tańsze niż cały XBONE. PSEye $60 Kinect 2 $100. Try harder.

A tak jeszcze na deser, Sony nigdy nie sprzedawało kamerek w jednym nierozerwalnym zestawie z konsolą tak jak perfidnie robi to M$, takich zestawów do wyboru do koloru było zawsze kilka. Mogłęs kupić z kamerką bądź gołą konsole, tylko fanboy M$ potrafi wymyslić taki babol i uzyć to jako argumentu, a podobno byłes kiedyś użytkownikiem psx i ps2... szczerze wątpie w to...

16. rikamaru

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przeczysz sam sobie, pytasz się gdzie reklamowanie a potem stwierdzasz, że twórcy postanowili żerować. Ogłaszanie tego na e3 oraz ten filmik z instrukcją postępowania to niby co jak nie reklamowanie tego ficzera? Wykonane na fali hejtu ale bądź co bądź używali tego jako głównego argumentu przeciw MS, gdyby microsoft nie zniósł używek założę się, że do dziś by się z tym obnosili.

W lutym, na konfie e3, w filmikach na YT i innych źródłach - wszędzie o tym gadali no ale to nie reklama i robienie hypu z rzeczy która jest od zawsze.

Jakoś nigdy te sprawny od Sony nie wychodzą przed oficjalnymi potwierdzeniami microsoftu, oszczędzają na tych informacjach jak mogą.

Sony obni|yBo cen PlayStation 4 przed targami E3, usuwajc kamer - Raport • Eurogamer.pl

Jesteś takim obrońcą Sony to powinieneś się czasem zainteresować co w trawie piszczy, no ale Sony jest skuteczne w reklamowaniu swojego produktu jako ósmego cudu świata to mogłeś przeoczyć różne sprawy.

Ty w co drugim temacie o xboxie hejcisz wszystko co się da ale to ja jestem ten zły bo nie bardzo przepadam za jedynym słusznym wyborem - SONY.

Ano, miałem wszystko od Sony oprócz Vity i widzisz jakoś nie jestem w ich obozie a pohejcić Sony zawsze można bo przecież nudno by było gdyby wszyscy hejcili tylko microsoft :p

Możesz więc coś przytoczyć z tych dyskusji konsola vs konsola co by na to wskazywało bo widzisz moja krótka pamięć zawodzi.

17. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    hahha taa a najlepsze jest to zeby uruchomoic xboxone trzeba miec podlaczony kinect spie%rdo%i sie kinect nie ma grania - konsola do serwisu :D

18. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To by się nigdy nigdy nie wydarzyło gdyby środowisko nie reagowało bólem doopy. Jeszcze raz powtarzam, w lutym po pierwszych przeciekach odnosnie M$ było mówione że sprawa uzywek u Sony zostaje bez zmian. To co było na E3 nie ma żadnego znaczenia. hejt był tak duży że musieli potwierdzić że nie będą blokowac rynku wtórnego. Myślisz że jakby na tym Sony wyszło gdyby przemilczało sprawę ? A tak przynajmniej wbili szpile w M$, de facto po ich własnych błędach.
    Sony chyba samo nie spodziewało się tak idiotycznego obrotu spraw wokół uzywek i że mogliby przez to w opinii publicznej wygrać tę generację. A jednak, głupota ludzka nie zna granic.

Lud che, to lud ma. Akurat w lutym pytania o rynek wtórny zaczęły wypływać od dziennikarzy branzowych, dla Sony ta sprawa nie musiała być w ogóle poruszana bo oczywistym było podtrzymanie statusu quo. Poza tym jak się ma przewagę, to się czeka i patrzy co robi konkurencja, dzięki temu ja dostaje lepszą konsole.

TO straszne, przecież lepiej byłoby wszystkim gdyby nie było konkurencji cenowej, i wszyscy byśmy płacili po równo. Nawet cena zestawu z kamerką i tak byłaby tańsza niż XBONE + Kinect.

Hejtuje totalne głupoty.

Wczytywanie...

Poleć forum