1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One: Na ile wystarczą baterie do pada, za ile kupimy oficjalne akumulatorki?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez KamQiX, Sierpień 12, 2013.

1. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork

Wiemy, że dwie baterie AA znajdziemy w zestawie z konsolą. Na ile nam starczą? Ile zapłacimy za oficjalny zestaw akumulatorów z ładowarką? Jak długo będą się ładować?

Niby zwykłe baterie, a tyle pytań. Są jednak i odpowiedzi.

Dziś dowiedzieliśmy się, że w zestawie z konsolą Xbox One dostaniemy dwie baterie AA zasilające kontroler. Jeżeli wierzyć doniesieniom serwisu CVG, ich pojemność wystarczy na około 40 godzin gry. Później wyrzucamy i wkładamy nowe, albo ładujemy.

Microsoft zaleca jednak używanie oficjalnego zestawu Play & Charge, który da nam możliwość 30 godzin gry, 20 procent więcej, niż w przypadku odpowiednika w kontrolerze Xboksa 360. Akumulatory w takim zestawie ładować się będą do 4 godzin. Ładowanie może odbywać się także w trakcie gry, wtedy pad musi być rzecz jasna podłączony kablem do źródła zasilania.

Zestaw Play & Charge do Xbox One spodziewany jest już w dniu premiery samej konsoli, a sugerowana cena powinna oscylować w okolicach 100 złotych (20 funtów).

Źródło: GAMEZILLA

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    w ps4 masz wbudowany play and charge, nawet jak baterie padną to podłączasz pod usb i grasz dalej i ładują się.
    Tak było nawet na ps3 :) ghheheeheh

a tu znowu 100zł

1 osoba to lubi.
  4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    No proszę, a Playstation ma je za darmo, wbudowane od nowości...

2 użytkowników lubi ten post.
  5. PL M4RC1N

PL M4RC1N Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jastrzębie Zdroj
    Ludzie co wy z tym ps4 to jest forum o xboxie a wy tylko ps4 ps4 ps4 chcecie to se je kupcie i dajcie spokój. Ja wole zwykłe baterie ladować i nic nie musze podlączać do pada ...

3 użytkowników lubi ten post.
  6. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Aa tam... pojawią się zamienniki i będzie można za połowę ceny wyhaczyć play & charge.

7. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wbudowany akumulatorek (PS3 i PS4) ma swoje wady jak i zalety...
    Tak samo koszyczek na baterie w padzie od X360 i Xbox One.
    Osobiście bardziej podoba mi się opcja z wbudowanym akumulatorkiem w pad jak to ma miejsce w PS - ale.... jak dla mnie bardziej praktyczny jest koszyczek na baterie w Xbox, a dla czego ?!?
    Otóż gdy kończą się baterie wymieniam je na drugie i dalej gram, a w PS niestety trzeba podłączać pada KABLEM do konsoli co mi trochę czasem utrudnia rozgrywkę i mobilność pada....
    Przy małych dzieciach także podłączony pad kablem do konsoli czasem może równać się ściągnięciem konsoli na podłogę przez młodocianego gracza (znajomego syn, 7/8 latek niestety grając z kolegą tak się podekscytował że zapomniał o kablu i pociągnął padem, a konsolka bumm...) także jak mówię są plusy i minusy każdego z rozwiązań ale jednak mimo dużej wygody w PS3 i PS4 ja osobiście wolę zwykły koszyczek jak jest w padzie od Xa + akumulatorki (które jedne są włożone do pada, a drugi komplet ładuje się w ładowarce i czeka na moment gdy tamte się wyczerpią).

8. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    maxoff: sa plusy i minusy, ale żeby grać non stop i zmieniac bateryjki trzema miec ich aż dwa zestawy ale to już są pieniądze.

9. vvv93

vvv93 Banned

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Paru zloty

Wysłane z mojego Galaxy S VI za pomocą Tapatalk 5

10. mk89

mk89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Nowy Sącz
    a jak baterie w Sony mają się po 3-4 latach grania? Dalej bateria tyle trzyma?

11. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mk89 - trzyma.

vvv93 - aku od M$ do pada za prę złotych ? Chyba coś pomyliłeś. Nie wiem po co dokładać sobie sztucznie kosztów...

12. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    kupilem stare PS3 i bateria w padzie to nie rewelacja juz, trzyma w miare dobrze ale nie da sie jej ladowac na wylaczonym PS3 a kabel na 1m wiec oni sami sie osmieszyli z tymi bateriami...

13. rafallo

rafallo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    O co Wam chodzi z tymi bateriami?
    Kupujesz ładowarkę - koszt 20 zł
    Kupujesz 2 baterie - koszt paru zł
    i grasz... grasz... robisz przerwę na wymianę bateri zakupionych za 5 zł, tamte ładujesz - czas wymiany i podłączenia pod ładowarę 1 minuta i znowu grasz... i grasz i wyjmujesz naładowane a te znowu wkładasz do ładowarki.

Czy to takie trudne, bolesne i kosztowne?

Ok rozumiem ładowarka kosztuje 100 zł, baterie 40 zł, ale to groszowe sprawy są.

14. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Śmieszne to jest, ładowarki 100 i baterie 40 za jeden zestaw i groszowe sprawy, tak groszowe że na gry to nie macie i co drugi leci na zmodowanym klocku....

Nie wiem po co miałbym dodatkowo wydawać 140zł jak moge po skończonej partyjce zostawić na chwile konsole i podładować pada. Dla mnie to tak samo bezproblemowe jak dla niektórych cyrkowa żonglerka bateryjkami.

15. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Chyba nigdy nie grałeś w MULTI w Cala czy Battlefield'a i stąd piszesz że zostawić na trochę pada i podładować...
    Niestety jak robisz staty i nie chcesz przegrać w meczu to tylko szybka wymiana baterii może cię uratować, a nie podłączanie pada kablem i pozostawienie go na jakiś czas do naładowania.
    Zresztą ja tak przyzwyczaiłem się już do bezprzewodowych padów że teraz każdy podpięty kabel do pada mi przeszkadza, a zwłaszcza w multi i szybkich rozgrywkach sieciowych.
    Z tego powodu do PS3 mam 2 pady (na jednym gram, a drugi się ładuje i czeka na szybką zmianę gdy w 1-wszym zabraknie prądu), a do Xboxa mam 1 padzik i akumulatorki na zmianę.
    I nie bierzcie tego co piszę za bardzo do serca bo napisałem kilka postów wyżej że każde rozwiązanie (czy to wbudowany akumulator w pada jak to ma miejsce w PlayStation lub koszyczek na baterie w X360) ma swoje plusy i minusy i każdy musi się zdecydować co mu lepiej pasuje, a co nie....

16. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To już jest szukanie dziury w całym. Ja mówie o skończonej posiadówie, w momencie kiedy stwierdzasz że na dzisiaj koniec i zostawiasz sobie pada do ładowania na kilkanaście minut zanim ostatecznie wyłączysz konsole (co jest wskazane żeby wydmuchać gorące powietrze po skończonej grze). Nikt normalny nie gra 10h bez przerwy, no chyba dzieci i bezrobotni posiadacze przerobionych xboxow.

17. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Chłopie. Jak ja dostanę w swoje łapska GTA V, to będę grał nawet i 30h dziennie, a Ty mi tu piszesz, że tylko nienormalni grają 10h :D

Wczytywanie...

Poleć forum