1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Xbox One] Nagrzewanie, czyszczenie wentylatorow...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RozmoToby, Czerwiec 6, 2016.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. RozmoToby

RozmoToby Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Czesc!

Po glowie chodzi mi jedna sprawa, mysle ze moge sie cos nieco tu dowiedziec zanim bym musial pisac z Microsoftem i blokowac kolejke pytajac ich o takie dla niektórych glupie pytania, wiec prosze o wyrozumialosc nie kazdy sie zna, a ktos sie nauczy. Co nie =)

Wiec tak mam bzika na punkcie porzadku no niestety nie lubie jak jest syf oraz kurz strasznie mnie to wnerwia jesli chodzi o sprzety elektroniczne wiec staram sie dbac o nie i nie psuc tak szybko. Pare dni temu kupilem konsole tak jak w temacie oryginal nie jakis podrabianiec i ten no postanowilem konsole umiescic w salonie pod telewizorem mam specjalny mebel ktory pozwala na umieszczenie tego i owego pod TV, no i on tam jest z tylu ma wylot wiec wiem ze nie bedzie problemu z wylotem powietrza, tak samo jak z boku i z góry jest przestrzen powiedzmy dlugosci meskiej dloni lub troszke mniejszy. No i Pytanie numero uno! Czy jest git czy nie jest git? Czy lepiej zebym konsole umiescic w bardziej wolnym miejscu? Wczesniej konsole umiescilem w swoim pokoju tu jest link do zdjecia: tak to bylo wczesniej i czy tak bylo lepiej ? Jak wroce z pracy to dam zdjecie gdzie konsole jest teraz. Pytanie numero Duo! Czy mozna nie sprezonym powietrzem ale odkurzaczem wyczyscic wentylatory konsoli nie otwierajac jej ? Robie tak z innymi sprzetami ale tam mnie poinformowali ze mozna wiec tez chce sie dowiedziec czy mozna tak z xbox one? Oczywiscie jak wspominam o odkurzaczu to wiesz nie przesadzac z sila wciagania tylko tak lekko zeby kurz wylecial z wentyli.

No to tyle ode mnie fanie by bylo sie czegos dowiedziec, szukalem tu tematów znalazlem linki ale blad strony wyskakuje wiec dla tego zakladam temat ale jak pisze na pewno ten kto dba o sprzet tez bedzie ciekaw odpowiedzi.

Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Hej tez jestem pedantem czyszcze konsole co 2 dni:p jezeli jest dostep do powietrza to jest git najwazniejsze jest to by konsola miala skad zasysac powietrze i wypuszczac co do odkurzacza jak dla mnie lepiej uzyc sprezonego powietrza w miejscach gdzie masz wentyle itp i przy okazji nie porysujesz konsolki odkurzaczem

Ostatnia edycja: Czerwiec 6, 2016
  4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja mieszkam przy utwardzonej ulicy i już po dniu już jest wszystko zakurzone a po tygodniu mam grubą warstwę kurzu na wszystkim w pokoju, swojego klocka pędzelkiem omiatam co jakiś czas ale nie jestem pedantem i nic się nie stało do tej pory. Podejrzewam że w konsoli jest to samo co w PC czyli worek piachu a konsola ma już 1,5 roku i chodzi cicho i nic się nie dzieje a jak przysiądę to potrafię cały dzień ją grać.

5. RozmoToby

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzieki za info panowie dam pozniej zdjecie w jaki sposob mam konsole i tam doradzicie cos czy dobrze czy zle. Poza tym mam jeszcze 5 wiatraków ktore moglbym umiescic pod spod xbox'a ale teraz pytanie czy sie wogole oplaca?? Teoretycznie jak bym umiescil to to odleglosc miedzy gora a xbox'em sie skroci. Ale powtarzajac sie dam fotke i tam sprawdzicie...

krzys1190 no zgadzam sie z toba ale sumienie mnie by gryzlo jak bym zostawil i nie zwracal uwage na kurz :p

kendzi76 nie wiem czemu ale sprezone powietrze mnie nie ciagnie do siebie gdyz jak go uzyje to kurz pojdzie do srodka nieprawda? A do odkurzacza mam troszke wieksze zaufanie, wiec do tego pytanie zeby zakonczyc ta teorie odkurzacza! Czy jak lekko specjalna koncowka przelece nie rysujac obudowy po wentylach to czy jest szansa na uszkodzenie pod wzgledem wciagniecia czegos ? Uswaidamiam ze sila ciagu nie bedzie taka zeby wszystko od srodka wciagnac.

6. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Wywal tą podkładkę.... XO jest tak zaprojektowany żeby się sam chłodził... Słyszałeś żeby się to komuś przegrzało?
    Takim gównem to tylko zakłócasz domyślną cyrkulacje powietrza...

7. RozmoToby

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Rozumiem, myslalem ze takie podkladki pomagaja gdyz takie cos mam tez przy laptopie i to pomaga ale co prawda xbox to nie laptop, co do przegrzewania slyszalem na filmikach jak przeszukiwalem fora czy youtube i tam zawsze mowili ze przez kurz czy zle dobranych miejscach xbox sie przegrzewa. Wy sie lepiej znacie wiec sie was poslucham.

8. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    No pewnie jak go zastawisz z wszystkich stron albo owiniesz ręcznikiem to się przegrzeje ale to raczej wszystko by się przegrzało, każdy elektroniczny sprzęt.

9. RozmoToby

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No to normalka. No to ostatnie pytanie mnie chodzi po glowie ktore zadalem wczesniej mysle ze moglbys mi na nie odpowiedziec bo widze ze ty masz wiedze i milo by to przecyztac od ciebie bo pewnie mogles sie o to gdzies przewinac i moze komus juz odpowiadales na te pytanie. Czy staranne lekkie odkurzenie wentylow w czyms pomoze , chodzi mi o odplyw powietrza bo jak wiemy kurz tak czy siak sie bedzie zbieral? I czy warto ? Czy jak kolega wyzej powiedzial sprezone powietrze zalatwi sprawe.

10. -=SETH=-

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Sprężone powietrze styknie, tą kratkę tez możesz czymś wycierać i na tym raczej pozostań.
    Czasami żebyś nie otwierał jej bo stracisz gware.

Kendzi76 lubi to.
  11. RozmoToby

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Patrz na te zdjecie i co myslisz? Dobre miejsce na konsole czy nie ?

12. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Spokojnie bedzie git

RozmoToby lubi to.
  13. small551

small551 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    Stary moje zdanie jest takie: możesz ją pucować przykrywać, chuchać i dmuchać a jak ma ****** to ******.

14. RozmoToby

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dobra temat mozna zamknac :) Dzieki Kendzi76, -=SETH=- za pomocne info :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum