1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One: "Najlepsze gry są na Xbox One", ogłasza nowy zwiastun

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 19, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Microsoft opublikował nowy trailer ich nadchodzącej, next-genowej konsoli. Podsumowuje on tytuły, które pojawią się na nowym Xboksie (wymieniając przy tym, co będzie dla niej ekskluzywne i co posiadacze XBO dostaną jako pierwsi). Czy więc "najlepsze gry są na Xbox One"? Obejrzyjcie sami i zdecydujcie.

Najnowszy zwiastun gier na Xbox One:

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Szczerze powiedziawszy to jaj mi nie urwało :)

1 osoba to lubi.
  4. Filemon666

Filemon666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zadnych ciekawych exów nie ma, to smutne :( ale co mi tam przeciez i tak biore PS4 :D

4 użytkowników lubi ten post.
  5. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
    Szczerze powiedziawszy ciekawi mnie to Ryse wygląda ok i na tym filmiku ładnie ukazano bycie częścią armii Rzymskiej :)

6. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Nic... ABSOLUTNIE NIC szczególnego. Za każdego pokazanego tu exclusive'a SONY rzuca 5 innych.

7. LucyFair

LucyFair V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Mnie najbardziej ciekawi Ryse, jestem prawie pewny, że będzie to świetna gra.

8. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To nie jest tak ze na 1 exa M$ Sony ma 3. Co pokaże Sony to się okaże. Na chwile obecną oba koncerny mają po 3 tytuły startowe. Jednak znając historie można łatwo wywnioskować że na PS4 dostawac bedziemy gry od początku do końca trwania generacji i to bardziej skłania do zapalenia japończykom zielonego światła. U M$ nic nie wiadomo, wystrzelają się gier po pierwszym roku a potem będzie dvpa blada. Teraz będzie tyle świetnych multiplatform jak WD Destiny AC IV, że nie potrzeba tylu tych exów w jednym czasie. Będzie w co grać na nowych konsolach, ja bym nie panikował.

9. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Crap, kompletnie nic szczególnego, syf straszny...

10. play

play Banned Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    uk/pl
    Śmiać mi się chce jak czytam te narzekania ;) nie wiem na co liczycie w takich trailerach nic nowego nie pokażą to podsumowanie tego co było powiedziane.
    Czekam na forze 5 i ryse a titanfall to sie okaże.
    PS nie wiem co takiego u sony urwało wam dup** ze w każdym newsie o xbox one widzę smenty ok każdy ma swój gust.
    Ja nadal pozostanę z xbox 360 :) przynajmniej do wiosny.

11. darudek_ek

darudek_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    155
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    The Best Exclusives... i musiałem wyłączyć. Ja rozumiem, że w reklamach wiele chwytów jest dozwolonych, ale kogo oni chcą oszukać? Jakiś gimbusów w USA? Po pierwsze pokazywanie Titan Fall jako exa jest śmieszne, gdyż gra wychodzi też na PC. Nawet twardogłowy powinien wiedzieć, że gra na wyłączność to tytuł, którego nawet jak staniemy na głowie to nie odpalimy bez posiadania konkretnej, tej jednej platformy. Jeśli jest możliwość zagrania Titan Fall bez posiadania X1, ba nawet nie trzeba wiedzieć, że taka konsola istnieje - to z automatu taki tytuł traci swoją ekskluzywność.

Po drugie PS3 przeżuło i wypluło X360 pod względem eksów w tej generacji i w przyszłej będzie to samo...

1 osoba to lubi.
  12. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    BIDA straszna z tymi gram na ONEi.Tylko dla jednej jedynej ,jeszcze niezapowiedzanej gry kupie ta konsole : Forza Horizon 2.Jedynka była przecudowna,najlepsza samochodówka od paru lat w tym nic niedziejącym sie segmencie arkadowo-wyśigówek.Jeszcze nowe ,zawsze dobre Gearsy na pewno wyjdą.Najlepiej obie konsole kupic i byłby spokój z grami.Jesli PS4 gorzej sie spisze to biore po jakims czasie XONE.
    Przynajmniej 360 byl,jest przyjemniejszy w obsłudze,dla mnie niz PS3

13. Cisek007

Cisek007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radom
    Nie wiedziałem że Michael Pachter, ma tutaj konto i za darmo rozdaje swoje wróżby. Człowieku przyszła generacja się jeszcze nie zaczęła a ty już wiesz jak będzie wyglądała sprawa z ex'ami przez najbliższe 5-7 lat. Jesteś moim mistrzem.

14. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie bardzo rozumiem... tytuły takiej jak CoD, Fifa 14, Watch Dogs, Asassins Creed 4, Battlefield4, to przecież tytuły na wszystkie dostępne platformy więc czemu szczycą się że najlepsze gry na Xbox ONE ?!?!
    Możliwe że na PS4 będą one wyglądać jeszcze lepiej niż na ONE ale to czas pokaże (o wypasionym PC nawet nie wspominam).... zresztą czekam na coś zupełnie nowego ze strony MS bo te wszystkie "odgrzewane kotlety" przejadły mi się już dawno (oprócz Cod'a i Batterfielda - bo FPS'ów jestem fanem zwłaszcza w multi).

15. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Z exów to jedynie FM5, no i niech ktoś mi powie czy Dead Rising to czasowy ex, czy całkiem całkiem ex?
    Jeszcze Watch Dogs spoko, ale to multiplatforma więc nie wiem... MS chyba nie ma zbytnio się czym chwalić.

16. darudek_ek

darudek_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    155
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Jeśli weźmiesz pod uwagę, że gry na wyłączność wychodzą przede wszystkim od first party (wydawcom takim jak EA, Activision czy Ubisioft po prostu nie opłaca się wydawać gry na 1 platformę, gdyż świadomie ograniczają sobie z tego tytuły zyski. Tytuł na 2 konsole zawsze sprzedaz się lepiej niż na 1)

oraz

sprawdzisz sobie jakie studia pod swoimi skrzydłami ma Microsoft to inteligentny człowiek powinien zauważyć iż przyszłość wcale tak różowo się nie przedstawia dla X1.

Microsoft na dobrą sprawę posiada 4 studia first party. Turn 10, który klepie Forze, 343 Industries klepie Halo, Lionhead klepie Fable, oraz Rare, który klepie badziew na Kinecta. Reszta firm w Microsoft Games Studio to większe lub mniejsze firmy, które na swoim koncie nie mają tytułów wybitnych. Jeśli weźmiesz pod uwagę, że największe firmy w MGS nie odejdą od swoich flagowych tytułów, a cały lineup będzie opierał się o studia mniejsze - to potencjał wydania bardzo dobrych gier na wyłączność jest marny.

Spójrz na to co dzieje się z X360 od kilka lat. Forza, Halo, Gearsy, Fable i na tym koniec. Jeśli Microsoft olewa całkowicie X360, a samą konsolę ciągną od dawna już tylko tytuły multiplatformowe to badzo łatwo można przewidzieć przyszłość X1.
    Microsoft dalej będzie odcinał kupony od swoich największych marek (których liczbę można policzyć na palcach jednej ręki) będzie produkował popierdółki, płacił grube miliony, aby zyskać wyłączność na pół roku z innymi tytułami i przede wszystkim wypychał konsolę multiplatformerami - a to wszystko podane właśnie w takim kolorowym spocier reklamowym, jak powyżej. O tym, że połowa gier będzie na PC nawet nie ma co wspominąć... Spróbuj w jakieś exy od Sony pograć na PC, nie da się...

1 osoba to lubi.
  17. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jest duża szansa że DR3 wyjdzie na PC, producentem i wydawcą jest CAPCOM który teraz jest w większości multiplatformowy. Czuje tutaj czasową wyłączność.

18. Ezioauditore12

Ezioauditore12 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tarnów - Wiedeń
    Zapowiada sie ciekawie chociaz jak narazie to ja jestem za kupnem ps4 z dwoch powodow 1. lepsza cena 2.microsoft w ostatnich latach bardzo zaniedbal graczy ,mala ilosc exow ,ze wszystkiego kase zdzieraja a sony pomimo ze zbliza sie nowa generacja to nadal dbaja o klienta i dostarczają ciagle nowe swietne gry . chociaz i tak z ostateczną decyzja poczekam do premiery i zobacze jak obie konsole maja sie do siebie.

19. Cisek007

Cisek007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radom
    Tu miał być wykład o tym że nigdy nic nie wiadomo i że np. może Lionhead po wypuszczeniu Fable ogłosił prace nad nową serią(bo męczą to Fable do porzygu) albo Microsoft kupi kolejne studio, ale zapomniałem że to M$ a ja jestem zbyt dużym optymistą, więc chciałem przeprosić jeśli uraziłem cię poprzednim postem

20. rikamaru

rikamaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W exy Sony nie pograsz na PC bo nie mają żadnego swojego systemu operacyjnego. Microsoft ma windowsa i już masz odpowiedź czemu sporo gier wychodzi na PC i Xboxa.
    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=654395

21. BlindObserver

BlindObserver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Poznań
    Nie widzę problemu z przeportowaniem gry pisanej pod OpenGL na każdy system operacyjny. To API w przeciwieństwie do DirectX działa nie tylko na Windows, ale też na Linuxie i MacOS. RAGE jakoś mogło na wszystkich platformach na OpenGL śmigać, taj jak zresztą każda gra na ID Tech, więc nie ma tu żadnego tłumaczenia, że MS ma system i dlatego coś tam na to wychodzi. Szczególnie w przypadku architektury x86. Wybór Sony, że chce mieć exy. U MS słyszy się o czasowej wyłączności na niektóre gry - u Sony do tej pory nie wiem jakie z zapowiedzianych mają czasową.

Wczytywanie...

Poleć forum