1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One NAT zamknięty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marchewkos, Listopad 7, 2015.

1. marchewkos

marchewkos Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Posiadam modem 'Thomson TCM420' oraz router 'tp-link TL-WR740N' . Moim dostawcą internetu jest Multimedia. Mój Nat jest zamknięty. Przekierowałem porty w routerze wedle instrukcji MS. Ustawiłem stały ip dla xboxa. DMZ i UpNp mam włączone. Adres Mac i adres ip xboksa dodałem do DHCP. Niestety bez rezultatu ;/ Czy to jest wina mego dostawcy internetu ? Czy on mi coś blokuje ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Z reguły MM na nat otwarty , nie wiem dlaczego u Ciebie tak się dzieje , jeśli masz możliwosć zadzwon do nich o powiedz jaka jest przyczyna , powinni odblokować

4. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Również posiada neta z mm i nie mam żadnych problemów co do stałego IP to jeżeli w mm mię masz wykupione stałego IP to nic Ci to nie da gdyż oni dają dynamiczne IP. Odłącz router i podepniemy się na chwilę samym modemem i sprawdź jeżeli będzie to samo to dzwon na infolinię i poproś by Ci odblokowali porty na modemie jeżeli to nie pomoże to niestety muszą umówić technika na wymianę modemu na Cisco bo tompsony miały z tym problemy również juz taki temat był i pomogła wymiana modemu dopiero

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców

5. marchewkos

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przed chwilą pisałem z obsługą techniczną MM i napisali mi, że za 5 zł "ściągną" mi NATa.. A więc muszę czekać do poniedziałku.

6. bld

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83

5 zł za miecha ?? Czy opłata jednorazowa ?

7. marchewkos

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jednorazowa podobno ...

8. FLEX Jastrzebie

FLEX Jastrzebie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dmz i upnp nie mogą być włączone razem, nawet z przekierowaniem portów. Wylacz wszystko czyli dmz, upnp oraz porty jeśli jakieś przekierowales, następnie zapisz po czym wylacz z zasilania router na 30sek. Wylacz router ,zaznaczyć UPNP, zapisz i wylacz na 30 sek zasilanie. Wlacz router następnie konsolę i sprawdź nat. Na konsoli wszystko ustaw na automatyczne , jedynie na routerze dodaj IP do DHCP. Pamiętaj po każdym zapisie robić reset na 30sek bo to jest kluczowe

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

9. bld

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Przu pibliczym IP Upnp musi być włączone żeby z automatu port otwierało , przynajmniej tak mi typek na infolimi MS powiedział.

10. marchewkos

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozmawiałem juz z konsultantem MM i po 1 dniu za 5 zł odblokowali mi NAT i juz jest u mnie otwarty.

Wczytywanie...

Poleć forum