Xbox One nie otrzyma opcji DVR. Microsoft wstrzymał ten projekt

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Xbox One stale otrzymuje nowe funkcje. W ubiegłym roku Microsoft zapowiedział wprowadzenie do swojej najnowszej konsoli specjalnej opcji, dzięki której każdy zainteresowany mógłby nagrywać ulubione programy oraz seriale. Niestety, ale według najnowszych informacji Amerykanie wstrzymali ten projekt.

W sierpniu ubiegłego roku Microsoft zapowiedział wprowadzenie nowej aktualizacji Xboksa One. Amerykanie planowali wprowadzenie funkcji, dzięki której nagralibyśmy wszystkie ulubione seriale, filmy oraz programy na dysk konsoli.

Jednak w tym przypadku zakończyło się na wielkich planach. Redakcja The Verge otrzymała od korporacji wiadomość dotyczącą zawieszenia prac nad projektem. Firma postanowiła skupić się na innych – potrzebniejszych – elementach, które bardziej zainteresują klientów.

Miejmy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości poznamy dokładne plany Microsoftu na rozwój Xboksa One. E3 2016 to bez wątpienia dobry moment na przedstawienie nowych funkcji, które zostaną wprowadzone w przyszłości.

Czekaliście na Xbox One DVR?


 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie czekałem

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mi by wystarczyło by nagrywał tak samo jak Ps4 i tyle.
 

fitness

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
hehe niech zrobią w końcu słuchanie muzy w tle heh
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dla mnie jest to zbedne mam dekoder od tego ;)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Nie oglądam telewizji - kiczowatych seriali dla nastolatków, żadnych głupkowatych show (twój głos brzmi znajomo, jaka to melodia itd), filmów które się powtarzają w nieskończoność i defakto każdy je już dawno widział itd.

Oglądam parę seriali Online (typu: Supernatural, Arrow, Flash itd).

Dekoder stał i się kurzył.. więc się go pozbyłem :).


Więc dla mnie to całkowicie zbędne by było.
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
moj TV robi to od zakupu bez dodatkowych akttualizacji... Chyba w końcu pojęli, ze od TV jest TV a nie konsola
 

Do góry Bottom