1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One: obniżono sugerowane ceny konsoli

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 10, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Oprócz tego, że Xbox One trafił do sprzedaży później niż PlayStation 4, konsola Sony była tańsza od konkurenta, co sprawiło, iż Japończycy zyskali znaczną przewagę nad swoim przeciwnikiem. Potem Microsoft obniżył cenę swojego urządzenia dzięki zrezygnowaniu z dodawania do niego kontrolera Kinect i zaczął nadrabiać straty względem PlayStation 4. Możliwe, że niedługo sprzedaż konsoli jeszcze podskoczy, ponieważ znowu zdecydowano się na przeprowadzenie obniżki.

Tym razem jednak nie wiąże się ona z uszczupleniem zestawu akcesoriów, a jest po prostu odpowiedzią Microsoftu na zmieniające się rynkowe standardy. Co ważne, zmiana jest stała i dotyczy sugerowanej ceny producenta. Równocześnie zastrzega on, że ostateczna wycena zależy od poszczególnych sprzedawców, ponieważ nie muszą oni stosować się do sugestii dostawcy sprzętu. Od dzisiaj podstawowa wersja Xboksa One kosztuje 1499 zł. Co ciekawe, tyle samo trzeba zapłacić za niektóre zestawy razem z grami.

Nowe ceny sugerowane wyglądają następująco:

• Xbox One 500 GB - 1499 zł
    • Xbox One 500 GB z Minecraftem, Max: The Curse of Brotherhood i Zoo Tycoon - 1499 zł
    • Biały Xbox One 500 GB z Sunset Overdrive - 1499 zł
    • Xbox One 500 GB z Halo: The Master Chief Collection i Forzą Motorsport 5 - 1499 zł
    • Xbox One 500 GB z grą FIFA 15 - 1599 zł
    • Xbox One 500 GB z Fifą 15 i Forzą Motorsport 5 - 1599 zł
    • Xbox One 500 GB z Assassin's Creed Unity i Assassin's Creed 4: Black Flag - 1599 zł
    • Xbox One 500 GB z sensorem Kinect oraz grami Kinect Sports Rivals, Max: The Curse of Brothehood i Dance Central Spotlight - 1999 zł
    Wszystkie ceny spadły średnio o 100 zł i teraz podstawowa wersja Xboksa One jest tańsza od domyślnego wariantu PlayStation 4. Wydaje się jednak, że sytuacja ta nie utrzyma się zbyt długo, ponieważ Japończycy powinni szybko zareagować na ruch swojego konkurenta. Warto zwrócić też uwagę na to, że obecnie zupełnie nie opłaca się kupować samej konsoli Microsoftu, ponieważ za tę samą cenę można nabyć zestaw nawet z dwoma grami, co będzie stanowić niezły pakiet startowy. Niektóre sklepy już zdążyły dostosować swoją ofertę do nowego cennika.

Przy okazji warto wspomnieć o niedawnym uruchomieniu przez Microsoft programu Preview, który pozwala niektórym użytkownikom Xboksa 360 uzyskać dostęp do przygotowywanych funkcji. Oczywiście później trafią one do wszystkich posiadaczy starszej konsoli. Oznacza to, że producent nie zapomniał o poprzedniej wersji Xboksa i stale przygotowuje dla nich nowe aktualizacje. Najnowsza z nich dodaje obsługę dysków o pojemności 2 TB. Na razie mogą się nią cieszyć tylko testerzy, ale powinna trafić do reszty użytkowników jeszcze w tym roku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nemezis30

Nemezis30 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To kiedy będzie za 600zl jak 360?

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1656
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    No i bardzo ładnie. Niech ceny spadają - jestem jak najbardziej ZA.

5. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Przecież to 400$, a przeciez z rok temu tyle było, jakie kraje to obowiązuje? Chyba takie jak nikogo nieobchodzące jak Polska gdzie zawsze drożej niewiadomo jakim cudem. Tymczasem w promocji w Holandi kolega wezmie mi PS4 za 220 ełrasów. I to sie nazywa promocja

6. Onicniepytaj

Polubienia:
    1656
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie porównuj cywilizowanego kraju do Polski ..
    A widziałeś kiedykolwiek u nas coś taniego (jak chodzi o elektronikę)?

220*4,15 = 913zł + 30zł *flaszka dla kolegi = 943zł więc bądź co bądź i tak taniej niż w PL .

7. Punisher

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Jesli ktoś chętny na PS4 moge zamówic jeszcze, jesli w promocji będzie

8. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    W jakim sklepie w NL te PS4 za 220 euro można dostać ?

9. Onicniepytaj

Polubienia:
    1656
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ciekawe kiedy te ceny wejdą normalnie do sklepów.. bo na chwilę obecną XboxOne 500GB + Fifa + Forza 6 w euro za 1 749 zł..

10. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    już weszły :)
    ale z Forzą 5 :D

Kyron lubi to.
  11. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    a maja tez biale w promocji? jak tak jestem za!!!

12. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    206
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Taniocha. Tylko ja jestem wybredny do gier. Titanfall i BF4.

Ostatnia edycja: Kwiecień 14, 2015
  13. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Kolegi od niższych cen ps4 dalej nie ma ? Nikomu nie mówił gdzie te konsole można dostać ?

14. Punisher

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    W ToyToys, taki sklep w mieście Breda, tylko dośc trudno dostać, nie wiem czy mi weźmie choć z jedną sztuke (bo raz był i skończył im się towar), jeśli więcej dałoby rade to dobrze by było. Dam znać wam jeśli będe mieć do sprzedania

Ostatnia edycja: Kwiecień 17, 2015
  15. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Tzn ja kupiłem miesiąc temu za 399 z the order ale jak szukałem po sklepach to nigdzie nie znalazłem za twoja cenę .Wszystkie większe sklepy maja po 399.

16. Punisher

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    To tak jest, że to była promocja na święta, widocznie już wygasła. Może ostały się ostatnie sztuki w tej cenie

Wczytywanie...

Poleć forum