1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One oficjalnie nie pojawi się w Polsce, a czy będzie można kupić gry?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 2, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Sprawdzamy, jak będzie wyglądała dystrybucja gier na konsolę Microsoftu po światowej premierze.

Wiemy, że Xbox One nie ukaże się oficjalnie w Polsce w listopadzie. Niektóre sklepy same sprowadzą konsolę i będą ją sprzedawać. A co z grami? Zapytaliśmy polskich dystrybutorów o kwestię dostępności ich gier w tym roku, czyli na kilka miesięcy przed polską premierą konsoli Microsoftu. Nie wygląda to różowo.

Nie mamy niczego w planach na ten rok

Takiej odpowiedzi udzieliło nam aż pięć firm - cdp.pl, Cenega, Ubisoft, LEM oraz oczywiście Microsoft. W przypadku polskiego oddziału giganta z Redmond to zrozumiałe - skoro Microsoft nie wchodzi do Polski z konsolą, to również nie wchodzi z grami. W przypadku cdp, LEM-a oraz Cenegi na pewno trwają rozmowy z wydawcami, na razie jednak te firmy nie mają gier na Xboksa One w swojej ofercie na ten rok. Jeśli chodzi o przyszły, to wiemy, że Cenega będzie dystrybuować Thiefa. Natomiast Ubisoft wyda swoje gry dopiero po polskiej premierze konsoli, czyli w przyszłym roku. Poniżej lista gier, które nie będą oficjalnie dystrybuowane.

• Forza Motorsport 5
    • Ryse: Son of Rome
    • Zoo Tycoon
    • Dead Rising 3
    • Assassin's Creed IV: Black Flag
    • Fighter Within
    • Just Dance 2014
    • LEGO Marvel Super Heroes
    • NBA 2K14
    • Call of Duty: Ghosts
    • Skylanders: Swap Force

Będą gry na półkach dla ludzi, którzy kupili Xboksa One

Jedyną firmą, która potwierdziła nam, że będzie dystrybuować gry na Xboksa One od momentu światowej premiery jest EA Polska. Mowa o Battlefield 4, NBA Live 14, Need for Speed: Rivals oraz FIFA 14. Na pewno Battlefield 4 oraz FIFA 14, a później także Titanfall doczekają się polskiej wersji językowej.

Co to wszystko oznacza? Czy nie będzie można kupić gier na Xboksa One w Polsce? Będzie można, tylko w sklepach, które same te gry sprowadzą. Wyjątkiem są tytuły Electronic Arts. Damy znać, jeśli coś ulegnie zmianie.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. markus9292

markus9292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Na allegro będzie pełno gier :) Kto w sklepach by kupował jak ceny będą pewnie 80-100% wyższe niż na necie.

1 osoba to lubi.
  4. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    A na allegro to niby sklepy nie sprzedają.
    Ludzie będą musieli ściągać z zagranicy gry, więc cena powinna być jeszcze większa.
    Nie każdy będzie zresztą się w to bawić :)

Parodia.

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Prosty wybór kto chce konsole kupuje PS4, MS nas olewa Wy też ich olejcie.

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 4

3 użytkowników lubi ten post.
  6. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie no co Ty, przecież Forza i Ryse więc X'a trzeba kupić... ::stupid:

7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    chcesz to ich olej, ja olewam PS4, nawet mp3 nie bedzie mozna tam uruchomic, kto bedzie miec ochote to bedzie miec dostep i do konsoli i do gier ale i tak przez pierwsze kilka miesiecy nie ma co konsoli kupowac bo nie ma ciekawych tytulow do grania

1 osoba to lubi.
  8. PL M4RC1N

PL M4RC1N Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jastrzębie Zdroj
    tylko na pewno nie będzie gier nawet z napisami PL...

9. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Bardziej chodziło mi o to że MS, olewa Polskę a My mamy kupować ich produkt..
    Co do mnie to ja olewam te całe next-geny, bo to porażka i przesiadam się na PC, może w późniejszym czasie kupie ps4 (z 1.5 - 2 lata po premierze)

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 4

10. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    bedzie sie dalo poczytaj troche newsow ;] i bedzie tez DLNA:]

11. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Na co ci mp3? Nie chcesz chyba nikomu powiedzieć, że nie masz PC, laptopa, smartfonu, tableta? By sobie odtworzyć głupie mp3?

Konsola jest do gier. I takie powinno być od niej przeznaczenie a nie pseudo pudełko na TV i nie wiadomo na co jeszcze ?!

2 użytkowników lubi ten post.
  12. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Brak odtwarzania mp3 jako karta przetargowa przy zakupie konsoli do gier, a to dobre .
    Swoją drogą mimo oficjalnego braku wsparcia dla Polski ludzie i tak będą na tym grac.

13. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Macie racje, jednak nie biorę PS4 bo NIE MA MP3 !

1 osoba to lubi.
  14. rikamaru

rikamaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A bierz to PS4, ale nie dziw się, że ludzie chcą Xboxa nawet gdy nie jest w Polsce oficjalnie wydawany, zwłaszcza na forum poświęconym Xboxowi... Z tego co wiem to pierwszy Xbox do dziś nie miał premiery w Polsce a jakoś w domu go mam a i na brak gier nie narzekam. Kto będzie chciał to kupi bez problemu.

2 użytkowników lubi ten post.
  15. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Poco komplikować sobie życie ściąganiem gier z zagranicy i tego typu rzeczami jak można mieć gry z oficjalnej dystrybucji na PS4

16. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No właśnie troche się dziwie że w ogóle ktoś to chce.

17. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ja tam czekam na oficjalną premierę Xbox One w Polsce.

BTW. Pamiętam jaki flame był na XO, jak się okazało, że w dzień premiery będzie czekać na nas łatka do ściągnięcia do dashboardu czy czegoś tam. Dziwne, że o PS4 jest cisza jak Sony same też się tym pochwaliło w swoim oficjalnym FAQ, że na start trzeba będzie pobrać łatkę 1.50 w której i tak nie będzie można odtwarzać niczego prócz gier (Dla mnie ból, bo filmy i przeważnie muzykę słucham z konsoli, bo na niej mam ze 100x lepszą jakość łącząc zestaw głośnikowy opticalem), nadal będzie blokada HDCP, co dla mnie też jest ból, bo uniemożliwia mi to nagrywania filmików z gier. Pogodziłem się z tym, że XO jest słabszy hardware'owo od PS4 i jednocześnie trochę się dziwię czemu MS wyjechał z taką ceną konsoli, ale nie jestem na tyle głupi żeby kupować konsolę w dzień premiery. Poczekam do przełomu 2014/2015, a wtedy cena na pewno spadnie do klasy "rozsądna cena".

18. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie będzie żadnego HDCP na PS4. Możesz śmiało zgrywać co ci się podoba.

A z tym że nic nie można odtworzyć po pobraniu łatki to też bzdura powielana na forach sympatyzujących z Microsoftem. Można będzie odtwarzać większość znanych formatów w tym staroć taki jak dvd, cd zostanie dodany również choć nie wiem po co.
    Ja ogólnie proponuje by fanboye zaczęli czasem czytać coś więcej niż nagłówki tematów na tym forum.

19. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Z tego co pamiętam, to na E3 Sony mówiło, że PS4 nie będzie miało blokady HDCP. Potem okazało się, że na PREMIERĘ będzie jednak blokada HDCP z tym, że po jakimś czasie ma wyjść niby łatka, która zniesie ową blokadę. A ile trzeba będzie na nią czekać - nie wiadomo. Na XO nie będę musiał czekać. Podłączam swoje AverMedia złączem HDMI i jazda :)

20. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie wiem co i gdzie czytałeś, ale faktycznie było wtedy zamieszanie informacyjne, na szczęście teraz wiadomo że od początku premiery konsoli nie będzie kodowania w przypadku zgrywania materiałów z gier.

21. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    To jest wina M$ że za każdą głupotę w ich konsoli jest hejt , dali ciała na początku z tymi restrykcjami i drm i wrogo do siebie nastawili ludzi .
    Ja kupię konsole Sony ale Xboxa też napewno za jakieś 2 lata kupię dla exclusivów

Wczytywanie...

Poleć forum