1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One opłaca się kupić ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Asawa18PL, Lipiec 11, 2015.

Kupić Xbox One czy czekać?

Poll closed Sierpień 10, 2015.
  1. Kupić Xbox One.

88,9%
  2. Czekać.

11,1%
  1. Asawa18PL

Asawa18PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema, chcę zapytać się Was czy opłaca mi się kupić XOne czy poczekać na nową konsolę Microsoftu?
    Zastanawiam się nad kupnem ponieważ jak wiecie na X360 już nie wychodzą gry albo są strasznie słabe ponieważ np. w Black Ops III (na next genach) będzie można walczyć pod wodą a na old genach tego nie będzie można tego robić :/

Proszę o wasze opinie i dajcie głos w ankiecie !

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Czekaj na kolejną po kolejnej:D Pewnie że się opłaca dopiero teraz obecna generacja się zaczyna rozkręcać na dobre a na jesieni masa nowych wspaniałych gier będzie.

4. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Opłaca się przerzucić. Sam zamieniłem swoje na XO z niewielką dopłatą ;)

5. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Tak czekaj 6 lat aby kupić nową :D Kupuj i się nie zastanawiaj ;) Sprzedaj 360 samą a gry z pudełka jak wyjdą we wstecznej kompatybilności odpalisz na XO i co najwyżej jak nie dokończyłeś któreś tam dokończysz ;)

6. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Ja to radze nie kupować następnej konsoli MS a jeszcze kolejną . Ty tak poważnie pytasz ? Tematów ostatnio podobnych na forum nie brakuje wystarczy poszukać poczytać opinie i będziesz miał odpowiedz .

f1older lubi to.
  7. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Czekać można w nieskończoność bo zawsze będzie jakiś powód typu wersja z HDD 1TB, dobrych tytułów nie jest zbyt wiele ale to się zmienia. M$ wypuścił konsole bez kinecta więc i cenowo można kupić taniej.

A tak w ogóle to jesteś na forum poświęconym Xbox-om więc trudno by ci ktoś napisał inaczej chyba że się jakiś fan sony tu zaplątał ;)

8. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Bardziej się opłaca kupić niż ryżówkę (PS4)
    Nie będziesz miał problemów z PSN :D

f1older i warone lubią to.
  9. migot

migot Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kupuj, oplaca sie i nie ma czego sie zastanawiac, co do nowej konsoli MS hmm a wiadomo kiedy taka wyjdzie? Po drugie juz jak tak to nigdy sie takiej nie oplaca kupowac po premierze bo sie jest beta testerem ja juz raz tak bylem wiec teraz niech testuja inni :D

Ostatnia edycja: Lipiec 12, 2015
  10. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1118
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Taa, na ps4 są same problemy :troll:
    Wracając do pytania. Kupić nextgena warto, a czy ze stajni ms czy sony to sam sobie odpowiedz.
    Podstawowe pytanie, w które ex'y wolisz grać.

11. Artemis147

Artemis147 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdynia
    Możesz kupić XO, pod warunkiem, że wszystko co chciałeś "ograć" na X360 zaliczyłeś. Ja zmieniłem X360 na XO po wydaniu Wiedźmina i chwilami brakuje mi gier (szczególnie typu Fifa Street/SSX/Tekken), ale to co już jest dostępne na chwilę wystarczy a kolejne zapowiedzi też są niczego sobie. Dla mnie dodatkowym impulsem była FH2, którą testowałem zarówno na X360 jak i XO. To diametralnie różne gry o tym samym tytule. Na XO jest zdecydowanie lepiej pod wieloma względami. Dodatkowo XO daje radę jako minie madia center co było dla mnie bardzo ważne. :)

12. krzys1190

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    I tak i nie, M$ obiecuje a co będzie czas pokaże jak na razie warto trzymać 360 tylko gdy ktoś jest mocno uzależniony od jakieś/jakiś gry/gier a w przeciwnym razie w przyszłości mają one się pojawić w wstecznej kompatybilności.

13. LoKo6264

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    No wsteczna kompatybilność jest dostępna od E3 (dla tych co są w preview) także jakoś wątpię że najpierw coś dadzą a potem usuną.

14. krzys1190

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Pisałem o tym czy dodadzą daną grę do wk. Jestem w preview i jak na razie od czasu E3 lista jest ta sama, same arcade oprócz dwóch pozycji a to czy dodadzą dany tytuł nie zależy tylko od M$, mówią o 100 tytułach do końca roku a gier na 360 było z 800 jak nie więcej to kiedy oni to wszystko wrzucą do wk ? Nie tak prędko.

15. LoKo6264

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Właśnie też jestem wkurzony że tak mozolnie im o idzie :/ No ale powiedzieli że w październiku będzie dla wszystkich to do tego czasu to już chyba coś wypuszczą...przynajmniej miejmy taką nadzieję.

16. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Kupić.

Sam mam XO, X360 RGH, PS3 i PS2, PSP.
    PS4 też pewnie kiedyś kupię jak pojawi się znacznie więcej exów.

Jakoś nie potrafię się rozstać z tymi konsolami ;). A nie jestem fanem sprzedawania gier/konsol ;)

Wczytywanie...

Poleć forum