1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX ONE opóźnienie internetu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Tosio28, Luty 17, 2015.

1. Tosio28

Tosio28 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam Robiąc test połączenia internetowego dla wielu graczy w xbox one komunikat jest ze usługa działa prawidłowo i tak jest łączy mnie normalnie tylko pytanie mam odnośnie opóźnienia
    wartość opóźnienia waha się od 178 ms do 190ms czy to jest normalne ???? grając na kompie ping 50 55. Czy w Xbox to opóźnienie to ping ????

2. Lotnik421 Xbox One

3. radek1992

radek1992 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kutno
    Nie przejmuj się tym, mi pokazuje opóźnienie na poziomie ponad 200 a na kompie ping mam 30-40 ms.

Ostatnia edycja: Luty 17, 2015
  4. Tosio28

Tosio28 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale w grze na przykład Fifa 15 czuję że to bardzo przeszkadza a czasami jest ok

5. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    ten ping który ci sie wyświetla robiąc test w konsoli jest to ping do serwera Xbox live który przypuszczam jest gdzieś w US natomiast grając w poszczególne gry zależny to od tego gdzie znajduję się serwery danej gry albo przeciwnik
    Przykład u mnie w teście na konsoli ping to 200
    test pingu w bf4 na mapach wielkiego podboju to około 90
    w Fifie rożnie to bywa bo tam połączenie zależy od przeciwnika na jakiego trafisz i jak daleko od niego się znajdujesz, oraz jaki on i ty macie internet

Wczytywanie...

Poleć forum