1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One ostatecznie pokonało PlayStation 4

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 11, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

A przynajmniej w miasteczku South Park. Uwaga na spojlery dotyczące ostatnich odcinków!

Ostatnie dwa odcinki Miasteczka South Park, wraz z najnowszym tworzą trylogię poświęconą czarnemu piątkowi - wyprzedażowej nocy, która co roku wyciąga z kieszeni Amerykanów grube miliony dolarów. W South Park na czarny piątek zaplanowano otwarcie nowej galerii handlowej, a dzieciaki zacierają ręcę na myśl o najnowszych konsolach w atrakcyjnych cenach. Tworzą się obozy wspierające Microsoft i Sony, ale o dominacji ma rozstrzygnąć ostateczna walka pomiędzy Billem Gatesem a Kazem Hirai. Zobaczcie sami:

Wybuch radości pod koniec dopełnia wszystkiego.​

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nazwa tematu mnie zaskoczyła :D Dopiero po wejściu w artykuł przeczytałem, że to South Park.. No ale cóż, M$ wygrało w South Parku a zobaczymy jak będzie w rzeczywistości.

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    117 użytkowników na ten moment przegląda wątek. Ciekawe ile % pomyślało, że to w rzeczywistości XO wygrało :D

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    No ja jestem wśród tych co się pomylili.
    Ale to i tak tylko kwestia czasu.........

6. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    ja tez sie dalem nabrac ;p

7. DARREK

DARREK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    L-ca
    hehe podchwytliwa nazwa tematu :)

8. DarkTrey

DarkTrey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Bolesławiec
    Prawie dałem się nabrać :D

9. szymek56

szymek56 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZG
    Sam się prawie w banbuko zrobiłem...
    I wchodzę z myślą "K**** Niemożliwe".
    Kamień z serca.
    W South Parku swój za swoim idzie.
    Szczerze tym razem przewaga należy się Sony.
    Ja zagorzały fan Xboxa przez te ostatnie lata obserowałem w jakim kierunku marka się posuwa,a w jakim jest Sony...
    Było kilka rzeczy które jednak przekonały mnie do czarnej skrzynki,więc przez dwie generacje byłem spokojny.
    Do czasu gdy na xboxa 360 zaczęły pojawiać się aplikacje typu eurosporty,kanał z baseballem i przeglądarka,która i tak jest słaba jak mocz pająka i tak nie dasz rady otworzyć wszystkich stron,skryptów.
    Jedyną fajną rzeczą jest youtube,ale bez tego tez bym przeżył.
    PS zawsze deerwowal mnie tym,że trzeba było cos dokupować,a konsolka MS-a miała to na starcie.
    Zawsze bolał mnie tylko Gold.
    Potem to już tylko następne głupoty,które miały na celu ciągnięcie kasy z klienta (ubranka,tematy,obrazki gracza).
    Mieliśmy poczuć dowody wdzięczności z games with gold,niestety ja tylko poczułem poniżenie i było mi żal.
    Tym razem się przełamałem i też śledziłem sytuację obu next-genów.
    PS 4 tańszy-to raz.
    Lepsze bebechy-to dwa.
    Pod względem wyświetlania obrazu zrobili krok do przodu z 4K (jeszcze nie doświadczyłem)-to trzy
    W końcu będzie Kratos-to cztery.
    Na starcie gry po Polsku(??) tak słyszałem łapy nie daje uciąć-to pięć
    Piękne uczucie kiedy zwiedzasz MMarkt i na półkach już są swieżutkie gry(Niestety MS nie postarał sie o nasz wpływy i udowodnił,że konsola jest przeznaczona dla większych krajów) widziałem także pady,ale samej konsoli nie było co nie jest dziwne i wcale mnie to nie ździwiło...

Nie wiem,może przez ten cały byłem jakiś zaczarowany tą magią MS,ale teraz przy tej generacji konsol się ocknąłem,że Sony chce nas mieć jako klientów,że zaczęcają nas
    do bycia klientami PS4 już poprzez te gierki na półkach i oficjalną premierę w Polsce.
    Jak dla mnie to koniec włażenia w cztery litery M$.
    Sony stoi ciężko jako firma.
    Czas przyłożyć się do dzieła i ich z tego wyciągnąć,a ja będe którąś tam cegiełką na stosie już niebawem.
    Konsola jest do grania i w tą stronę będe dążyć,a na pewno nie będe płacić za konsole aby były rozwijane w niej aspekty,których i tak nie doświadcze.
    Przestańmy robić się w konia.
    Niech jeszcze każdy przypomni sobie kiedy została wprowadzona usługa Live do polski.
    Wybór należy do was,ale jeśli cos napisałem nie tak to daj znać.
    Jeśli kogoś obraziłem swą wypowiedzią to na pewno nie miałem tego na celu.
    Zgadzasz się ze mną? Polajkuj

10. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Sony też leci po mału w kulki....
    Granie w multi było u nich zawsze za FREE, a teraz ?
    Quźwa kupiłem PS4 i jakie zaskoczenie po chęci odpalenia multi ?!? - a no takie że trzeba wykupić PS PLUS by móc grać w necie !!!
    A ceny ?!? - 1mc. za 27zł, 3mc. za 59zł, a 1rok za 195zł.... szkoda gadać że Sony wzięło w końcu przykład z M$ i jeszcze takie ceny dowaliło.
    Także każda z firm chce maximum wyciągnąć z klienta w tej generacji konsol i chyba powinniśmy się do tego po mału przyzwyczaić.
    Zresztą piszesz że konsola ma być tylko do grania, owszem także tak myślę i nie zależy mi na pierdołach które dodaje MS do swojego XO, ale w Sony to już chyba także przesada - w zasadzie oprócz przeglądarki internetowej to nie ma tam nic więcej. Brak nawet zmiany koloru tapety, a o samej tapecie nie mówiąc, brak także funkcji do przeglądania zdjęć i muzyki ! Sony coś tam podobno przebąkiwało że to zmieni ale na tą chwilę konsola to zupełny GOLAS.
    Więc morał jest taki że lepiej mieć więcej niż mniej, bo od przybytku głowa nie boli :fat:

11. marcino21ab

marcino21ab Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8

Ale stary wiadomo było, że do multi będzie potrzeby ps +. Jak tobie nie pasuje ich polityka itp to po co kupiłeś ps4?? Po to żeby zalic się na forum? Kup sobie PC i nie będziesz narzekał

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk

12. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A mnie troche śmieszy jak ludzi się oburzają że trzeba płacić PS+ kiedy robili to cała wcześniejsza generację na XboXie. Doprawdy hipokryzja, no i jeszcze te ceny!! no szok! 195zł(160 na allegro)/12 mc=16zł na miesiąc złodzieje!!! one one11.. . Niestety za abonamenty możemy podziękowac Microsoftowi, hajs się musiał zgadzać tak jak wymyślono DLC i mikropłatności. Jak ktoś się obudził z jakiegoś letargu w 2013 r. to ma problem, wszystkie informacje abonamentowe były dostepne na długo przed premiera konsol więc tutaj wszystkie pretensję typu "kupiłem konsole i nie ma online, oszuści!" budzą moje politowanie.

13. SmoQ1988

SmoQ1988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wołomin
    Było Cie stać na konsole, ale żeby zapłacić na alledrogo 160-170 zł za roczny VIP już nie? Dziwi mnie bo raczej każdy zainteresowany kupnem nowej konsoli sporo o niej czyta i wie, że w przypadku PS4 wymagany jest PS+ do gry online.

A tak w ogóle po co Ci ustawienie tapety czy zmiana koloru? Ja tez mam PS4 ale kupiłem ją nie po to aby oglądać tapetki słuchać muzyki czy oglądać zdjęcia tylko po to aby GRAĆ :)

1 osoba to lubi.
  14. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Do tej pory w PS3 multi było za free i tym się sugerowałem, stąd tematu odnośnie multi w PS4 nie zgłębiałem przed zakupem i ot moje zdziwienie lub jak kto woli rozczarowanie.
    SamoQ1988 - a i owszem konsolę używam i będę używać jedynie do grania, ale Sony potraktowało PS4 po macoszemu nie uwzględniając chociaż podstawowych i dodatkowych funkcji, nie to by mi to jakoś przeszkadzało bo w PS3 przez cały czas nawet razu nie zmieniałem tapety, nie mówiąc już o słuchaniu muzy czy przeglądaniu fotek :)
    Jak był czas wolny to grało się i grało do bólu
    :pride:

15. szymek56

szymek56 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZG
    Hmmm co do ustawień wyglądu dashboarda zawsze mi to zwisało,ale jak kto woli...
    Teraz wszędzie trzeba płacić za usługi,weszliśmy w erę "nie ma nic za darmo" i jak płaciłem za golda,tak zapłacę PS PLUS,ale z tym poczuciem,że dostane za to jakiś ciekawy tytuł do ogrania,a nie tzw. resztki od M$.
    Z resztą wybieram lepszą specyfikację sprzętową i tańszą zarazem.
    Nie mam zamiaru kupować One-a tylko z tego względu,że tak zrobili moi znajomi.
    Powtórzę się jeszcze raz,że nie będe sponsorował hamburgerów,aby mieli świetną telewizje i inne szity.
    Ja chcę po prostu zasiąść w fotelu i zagrać na nowym silniku graficznym.
    Proszę nie róbmy z konsoli kombajna do wszystkiego!
    Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego...

Wczytywanie...

Poleć forum