1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One otrzyma pełne wsparcie dla klawiatury i myszki

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 22, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Już w przyszłym tygodniu będziemy świadkami wielkiej integracji Xboksa One z komputerami osobistymi. Microsoft przygotowuje się do tego wielkiego wydarzenia, więc Phil Spencer chętnie odpowiada na pytania fanów. Jeden z graczy postanowił zapytać o obsługę myszy i klawiatury na konsoli.

Microsoft właśnie dopieszcza ostatnie elementy Windowsa 10. System zadebiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu i na pewno wielu graczy wyczekuje na możliwość przetestowania streamingu rozgrywki z konsoli na komputery osobiste.

W trakcie rozmowy na Twitterze Spencer odniósł się do pomysłu, aby w przyszłości gracze mogli skorzystać z zasobów swoich PC-tów na konsoli. Szef działu Xbox podkreślił, że jest to bardzo ciekawy pomysł, ale niezbędna jest do tego pełna współpraca konsoli z klawiaturą i myszką.

Spencer zaznaczył, że wsparcie takiego zestawu, a w szczególności myszek to coś, nad czym jego ekipa będzie pracować.

Oczywiście aktualnie inżynierowie skupiają się na dopracowaniu przesyłania rozgrywki z Xboksa One na komputery osobiste, jednak w przyszłości przedstawiciele firmy mogą rozpocząć prace nad odpaleniem PC-tów na konsoli.

Co Wy na to? Chcielibyście mieć pełny dostęp do swojego blaszaka na Xboksa One i w dodatku móc korzystać z myszki na konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a po jakiego grzyba mi klawiatura i myszka? i gdzie ja sobie to mam wziasc jak siedze na fotelu przed telewizorem? od tego mam kompa przy biurku, jest z klawiatura i myszka

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    I zaczął się płacz zgrzytanie zębami gdzie nie zerknę i o tym piszą to już pełna pielucha. Jedyne co to gry będą musiały mieć dodatkowe opcje w mp a tak to niech gra każdy na tym co lubi.
    Mi to tam niepotrzebne ale nikomu nie bronie.

5. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Aby nie grali myszka i klawiatura w gry na konsoli a reszta jak sobie chcą .

BuRRRza lubi to.
  6. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Komputer na konsoli japitole . Co to jest :p Konsola jest bo to żeby się walnąć na łóżko i z jednym padem w dłoni grać a nie żeby siedzieć przy biurku i grać na konsoli myszką i klawiaturą...jak dla mnie bezsens ostatni.

7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Czyli wsparcie dla kompletnych niedojdów w trybach multiplayer. Jeśli to wejdzie, to powodzenia życzę, ale chyba wtedy z multi rezygnuję.

JaZz lubi to.
  8. andijaw

andijaw Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Trójmiasto
    No lipa jeśli w Halo 5 gościu mi będzie headshoty myszką sprzedawał. Abym mógł pobiegać po mapie dłuższą chwilę będę musiał się zainstalować przy biurku?

9. Dominus PL

Dominus PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    O ile pad na PC to dobre rozwiązanie to klawiatura + mysz na konsoli bez sensu.. w czym to będzie stosowane? Tylko w fps? Za duża przewaga będzie nad graczami z padami w rękach. Miło, że Microsoft próbuje nowych rzeczy ale niektóre mogliby bardziej przemyśleć, ale nie ma co płakać, na razie to tylko spekulacje :)

10. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    poprostu nie zajma sie czyms pozytecznym a nie bzdurami nie potrzebnymi nikomu a skoro wiekszosc narzeka to znaczy ze to niepotrzebne jest

11. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    A jak dla mnie brak możliwości grania na konsoli myszką był dla mnie dużym problemem. Teraz już mniej mi to przeszkadza, ale jak by się pojawiła taka możliwość to na pewno bym skorzystał ^^
    btw już widzę te myszki do xboxa za 250zł + adapter za drugie tyle do wsparcia dla PCtow

12. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    W sieciówkach można by zablokować tą możliwośc, ale w kampaniach fpsowych jak najbardziej wskazane. Co to za problem podłączyć konsole do monitora hdmi, troche więcej jeb@nia by było jeśli monitor ma vga. Pad do x360 jest najwygodniejszym padem, ale taki od ps3 to najgorszy pad w histori, gorszy od tego z ps2. Ile sie owkurwiałem przy Killzonie, Last of Us czy Unchartedzie ze względu na niegrywalne sterowanie, i to w playstatiomach powinna być możliwośc podłączenia myszki i klawy

Ostatnia edycja: Lipiec 29, 2015
    JaZz lubi to.
  13. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Takie samo mam zdanie. Jeżeli myszka zacznie zastępować pada na konsoli w grach wymagających celności to chyba czas na przesiadkę na PS4..
    Nie no z tymi FPS to ja byłbym spokojny, Spencer miejmy nadzieje ,żę wie co robi i nie pozwoli by w FPS na konsoli zaczęli grać myszką.
    Spekulacje to już nie są bo pad i myszka w X1 to już moim zdaniem kwestia czasu. Od dawna widać integrację PC z X1

14. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jezeli ktos sie decyduje na konsole to jest swadomy gry na padzie, nawet najwieksi zwollenicy myszek z czasem przyznaja ze na padzie tez mozna przyjemnie grac, nie mowie tutaj o ludziaj grajacych zawodowo itp, a naprawde nie widze sensu w podlaczaniu konsoli pod monitor itp zeby sobie popykac na myszce...

15. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Masakra.. myszka + klawiatura w FPS na konsoli - przesada totalna. Niech sobie jest taka możliwość w każdej grze ale nie w multi.

BuRRRza i Kyron lubią to.
  16. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Zobaczymy co wyjdzie, możliwe ze chodzi o te opcje dla przeglądarki i ewentualnie innych aplikacji typu YT i poruszania sie po konsoli . Do gier raczej nie dadzą mam nadzieje .

17. Pooteeen

Pooteeen Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Ale przecież powiedział, że do integracji z PC... Nie sądzę by była możliwość załączenia tego w grach, ba, nawet nie ma takiej opcji w ustawieniach gier.
    Będzie przydatne na pewno podczas korzystania z IE na konsoli czy innych apek, by się szybciej pisało. W grach tego nie zrobią, równie dobrze mogliby połączyć obie platformy PC + Xbox, bo co za różnica?

18. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Niektórzy to chyba czytają tylko tytuły newsów.
    Przecież myszka i klawiatura nie będzie do gier konsolowych tylko do zdalnego pulpitu windowsa, czy Streamowania Win10 na XONE jak to ładnie nazywają.

19. maxiazo

maxiazo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kaczki
    Jak dla mnie to z dala od takich pomysłów.. Jak sie za mocno integruje konsola z pc to niejeden cfaniak dopisze swoją nakladke do gry i bedzie smigał myszką w fps na konsoli... I to bedzie koniec..

BuRRRza lubi to.
  20. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jakoś nie widziałem by ktoś płakał bo gra w Forza na padzie :play:z osobą grającą na kierownicy o_O

Takie marudzenie dla pomarudzenia.

21. kratylos

kratylos Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz
    dla mnie bez sensu poza konsola mam w domu 2 piecyki z klawiaturami i myszkami. konsola daje mi luz z padem na kanapie...

Wczytywanie...

Poleć forum