1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One otrzyma tymczasowego exclusive'a już w grudniu

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 2, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Xbox One wystartowało bez jednego ze swoich tytułów startowych. Gracze nie będą jednak długo czekać na Peggle 2, które jest tymczasowym exlusivem na nowym hardwarze Microsoftu. Wiemy już, kiedy tytuł trafi do dystrybucji cyfrowej.

PopCap ujawniło, że Peggle 2 trafi na Xbox Live 9 grudnia. Gra będzie kosztować 12 dolarów.

Gameplay pozostaje mniej więcej taki sam, jak w części pierwszej. Gracz może ustawiać kierunek , w którym strzela armatka i to praktycznie wszystko. Po oddaniu strzału po prostu obserwuje się, jak przedmiot opada w doł, przy okazji niszcząc przeszkody w postaci innych kulek. Esencja samograja.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Gra może i wciągająca ale ci co kupili lub chcą kupić w najbliższym czasie XO raczej liczą na inne gry i exy...:adoration:

4. skyDragon

skyDragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kęty
    Ale mocny exclusive, normalnie trzeba kupić xbox(g)one dla niego. Ech i ms ma kolejnego słabego, tymczasowego exclusiva.

Wysłane z mojego Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  5. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    Xone sypie sie w oczach ... Co to ma być wogóle ?! Brak go w polsce, słabe tytuły, kilka błędów technicznych, bodajże droższy od konkurenta. Te exy wydaje mi się że bardziej 'poniżają' Xa w jakiś sposób niż promują go na zakup obowiązkowy. Ech chyba czas zastanawiać się nad PS4 a nie stroną Microsoftu... PORAŻKA!

1 osoba to lubi.
  6. OPTIM xD

OPTIM xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    Naaa te całe Xbox ONE/PS4 skuszę się po świętach a może i nawet później. Bo niestety ale żadna z konsol do mnie na ten czas nie przemawia. :3 chyba w najbliższym czasie przysiąde przy konsola przenośnych :3

7. TrueUser

TrueUser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    Jeszcze tylko jakieś Puzzle, Pasjans 3D i Super Saper, a Xbox One będzie zdecydowany Must Have!

8. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Exclusive pełną gęba

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

9. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Mimo, że to gra PopCap to jakoś wcale mnie nie kręci. Nie ma to jak Zuma :)

10. tomix710

tomix710 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gdym miał wybierać XO czy PS4 wybrał bym pierwszą propozycje bo ten exclusive przekonał mnie w 100% :D

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka

11. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Nie to żebym się nabijał, ale więcej takich exclusivów i nowy Xbox będzie nie do pokonania :)

Wczytywanie...

Poleć forum