Xbox One otrzyma wsparcie klawiatury i myszki

rafu_007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Może być ciężki orzech do zgryzienia z tym matchmakingiem dla samych padów i m+k. Xbox już teraz cierpi na problem braku graczy przy starszych tytułach. Bardziej bym się spodziewał jakiegoś plusa do AIM'A dla pada lub sztucznego pogorszenia myszy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Ci którzy narzekają na 64:4 i podczas zabawy ginie 3-4 razy.

1.ELITE PAD który jest 2-3 razy lepszy od zwykłego PADA (z XO).

2. Są różnego rodzaju gadżety które umożliwiają podpięcie klawy i myszki, za oceanem i w europie to nie jest drogie. XFPS, itp: tego jest całe masy.

Tego jest całe masy, nie wiem skąd u niektórych takie zdziwienie.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ci którzy narzekają na 64:4 i podczas zabawy ginie 3-4 razy.

1.ELITE PAD który jest 2-3 razy lepszy od zwykłego PADA (z XO).

2. Są różnego rodzaju gadżety które umożliwiają podpięcie klawy i myszki, za oceanem i w europie to nie jest drogie. XFPS, itp: tego jest całe masy.

Tego jest całe masy, nie wiem skąd u niektórych takie zdziwienie.
Nie przesadzaj z tą Elitką, bo nią jeszcze trzeba umieć grać, same posiadanie jej nic Ci nie da, bo musisz dobrze ją ustawić i nauczyć się z tymi ustawieniami grać. Co do drugiego to nikt tu nie napisał, że go to dziwi, bo od razu wiadomo, że na samym padzie takiego wyniku nie wykręci tylko właśnie dzięki tym urządzeniom, które mają namiastkę myszy.
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Nie przesadzaj z tą Elitką, bo nią jeszcze trzeba umieć grać, same posiadanie jej nic Ci nie da, bo musisz dobrze ją ustawić i nauczyć się z tymi ustawieniami grać. Co do drugiego to nikt tu nie napisał, że go to dziwi, bo od razu wiadomo, że na samym padzie takiego wyniku nie wykręci tylko właśnie dzięki tym urządzeniom, które mają namiastkę myszy.
granie to jedno, mieć sprzęt to drugie. Elite samo w sobie jest o 50% lepszym padem od pada z Xboxa One, a nie wspominam już o samych wspomagaczach jak i adapterach umożliwiające podpięcie Myszki czy Klawiatury. Podpinasz Mysz dla graczy, ustawiasz odpowiednią czułość na adapterze + myszce i wymiatasz. Nawet jak nie umiesz grać to w przypadku MYSZ + Klawiatura daję ci 50% przewagi nad wymiataczem z PADEm.
Po prostu niektórzy myślą że epoka konsol zatrzymała się tylko na jednym podstawowym kontrolerze. A każdy wie że tak nie jest, konsola coraz mniej przypomina samą konsole, a jest tylko konsolą z nazwy.
 

krzysiek468

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie rozumiem tego lamentu o to. Mam przegrane mnóstwo godzin w Counter Strike (2k godzin w 1.6 i 1k godzin w Global Offensive) i jak dla mnie gra na padzie w fps'y jest po prostu drewniana, powolna i nieprecyzyjna.
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
więc graj sobie na kompie a gry na konsoli zostaw dla prawdziwych graczy.
Jak ktoś nie umie obsługiwać spawarki to jej nie kupuje więc po co kupujecie konsolę skoro nie potraficie obsłużyć pada ?
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Opieram się o oparcie łóżka w sypialni , biorę pada i gram na podwieszonym 55" tv.(no przesadzam :)) I garbienie się przed 32" monitorkiem mnie nie interesuje. Jeszcze jakoś daje rady w fpsy,najlepiej Titanfall 1 i 2 ale już niedługo.Nie będzie żadnych podziałów na serwerach na pady i m+k więc trzeba będzie zmienić hobby.
 

krzysiek468

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
więc graj sobie na kompie a gry na konsoli zostaw dla prawdziwych graczy.
Jak ktoś nie umie obsługiwać spawarki to jej nie kupuje więc po co kupujecie konsolę skoro nie potraficie obsłużyć pada ?
Co to w ogóle za stwierdzenie "gry na konsoli zostaw dla prawdziwych graczy" z dupy wzięte? Nie rozumiem tego. Czyli mam rozumieć, że jak podłącze sobie pada do PC do jakiś wyścigów czy innego Wiedźmina to popełniam jakiś śmiertelny grzech, bo tylko gry na konsoli są dla "prawdziwych graczy". Według tej logiki, gdy zagram sobie w coś np. Wiedźmina 3, który jest moją ulubioną grą, najpierw na konsoli to jestem "prawdziwym graczem" a jak następnego dnia zagram w ten sam tytuł na PC to przestaje nim być :O
I czy ja niby piszę, że nie potrafię obsłużyć pada? Z konsolami mam kontakt od czasów PS1 do dnia dzisiejszego i wyraziłem tylko swoją opinie odnośnie gry w fps'y na padzie, która jest drewniana.
 
Ostatnia edycja:

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
No to kup sobie komputer, po jaką cholerę kupowałeś konsolę skoro nie umiesz obsłużyć najważniejszego jej elementu ?
czy do Ciebie nie dociera jakie mam podejście do myszkowców na konsolach ?
i akurat widzę jak już m+k podłączasz tylko dla "do wiesiunia" czy "wyścigów" (a tak wgl to KTO GRAJĄC W WYŚCIGI WYMIENIŁBY PADA NA KLAWIATURĘ DO JASNEJ CIASNEJ ?!?!?!) tylko pewnie pierwsze co robisz to lecisz pod COD'a llub BF bo na padzie nie potrafiłeś w to grać więc skorzystasz z myszki i poczujesz się królem na najniższym poziomie.
poza tym Ty ewidentnie nie kumasz o co mi chodzi stary, jak sobie grasz na kompie to sobie na nim graj i spoko, tam narzędziami do jego obsługi są myszka i klawiaturą więc dajmy temu spokój ale jeśli do konsoli dołączają pada a Ty jesteś jednym z tych przypadków którzy nie umieją się odnaleźć w tego typu sprzętach to polecam zostać przy pececie. znacznie ułatwisz sobie po prostu życie stary.
a granie w fps na padzie nie jest drewniane tylko po prostu szukasz wytłumaczenia dla swojego lenistwa, nie chce Ci się uczyć obsługi pada to już Twój problem. wielu graczy potrafi i umie grać na padzie w FPS więc problem dotyczy głównie Ciebie a nie FPSów czy drewnianego czegoś tam co sobie wymyśliłeś...

a jeśli dalej nie trafie do Ciebie to co napisałem to polecam zobaczyć jak ciężką pracą i wytrwałością można grać na padzie. w drewnianego FPS. mając sparaliżowane ciało i grając na padzie z uwzględnieniem tylko ust, języka i policzków.
nie chce Ci się i tyle - i właśnie tego typu sprzęt (konsola!) nie powinien trafiać do wszystkich graczy.

 

krzysiek468

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No to kup sobie komputer, po jaką cholerę kupowałeś konsolę skoro nie umiesz obsłużyć najważniejszego jej elementu ?
czy do Ciebie nie dociera jakie mam podejście do myszkowców na konsolach ?
i akurat widzę jak już m+k podłączasz tylko dla "do wiesiunia" czy "wyścigów" (a tak wgl to KTO GRAJĄC W WYŚCIGI WYMIENIŁBY PADA NA KLAWIATURĘ DO JASNEJ CIASNEJ ?!?!?!) tylko pewnie pierwsze co robisz to lecisz pod COD'a llub BF bo na padzie nie potrafiłeś w to grać więc skorzystasz z myszki i poczujesz się królem na najniższym poziomie.
poza tym Ty ewidentnie nie kumasz o co mi chodzi stary, jak sobie grasz na kompie to sobie na nim graj i spoko, tam narzędziami do jego obsługi są myszka i klawiaturą więc dajmy temu spokój ale jeśli do konsoli dołączają pada a Ty jesteś jednym z tych przypadków którzy nie umieją się odnaleźć w tego typu sprzętach to polecam zostać przy pececie. znacznie ułatwisz sobie po prostu życie stary.
a granie w fps na padzie nie jest drewniane tylko po prostu szukasz wytłumaczenia dla swojego lenistwa, nie chce Ci się uczyć obsługi pada to już Twój problem. wielu graczy potrafi i umie grać na padzie w FPS więc problem dotyczy głównie Ciebie a nie FPSów czy drewnianego czegoś tam co sobie wymyśliłeś...

a jeśli dalej nie trafie do Ciebie to co napisałem to polecam zobaczyć jak ciężką pracą i wytrwałością można grać na padzie. w drewnianego FPS. mając sparaliżowane ciało i grając na padzie z uwzględnieniem tylko ust, języka i policzków.
nie chce Ci się i tyle - i właśnie tego typu sprzęt (konsola!) nie powinien trafiać do wszystkich graczy.

Po 1 gdzie napisałem, że nie potrafię obsługiwać pada? Bardzo usilnie już w drugim poście próbujesz mi to wmówić .
Po 2 gdzie ja napisałem, że używam myszki na Xone napinaczu?
W gry fps na konsoli gram bardzo rzadko co można zobaczyć na moim profilu. Wyraziłem swoją, SUBIEKTYWNĄ opinię o tym jak wygląda gra na padzie, a Ty plujesz jadem gorzej jakbym popełnił jakąś straszliwą zbrodnie. Dla mnie jak widzę rozgrywkę z jakiegoś FPS'a granego na padzie to jak patrzę na szybkość wcelowywania się w model to jak w zwolnionym tempie to wygląda. No ale ja z FPS'ów od lat gram tylko w Counter Strike (kiedyś 1.6, teraz GO), około 3k godzin spędzone przy CS i dla mnie teraz przez to rozgrywka na padzie wygląda na drewnianą i powolną w porównaniu z tym co widzę w cs.
I nigdy nie grałbym na myszce na przeciwników z padem, bo to żadne wyznanie i żaden fun z gry. To tak jakbym sobie odpalił w Counterze rozgrywkę z botami lub mecz na graczy z rangą dużo niższą rangą - satysfakcja z rozgrywki zerowa.
 

goran

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
@chrabonszcz strasznie nerwowy jesteś! Stanowczo za dużo gier 16+ Albo wyzywasz ludzi od debili, albo segregujesz na prawdziwych i nieprawdziwych. To jest forum i tutaj wymieniamy opinie. Niekoniecznie Twoja jest najtrafniejsza. Niektórzy tutaj jak grali w swoje pierwsze gry to ty na kupę mówiłeś papu.
Weź zrozum, że konsola NIE jest TYLKO i wyłącznie dla wyjadaczy. Grają na niej też "niedzielni" gracze, dzięki temu stać Cię w ogóle na nią bo jest produktem "masowym".
Są tez tacy którzy mają gdzieś czy ktoś wybierze myszkę i klawiaturę zamiast pada ale chcieliby aby producenci ich rozdzielili w grze od tych używających pada. Obawiam się, że jak zawsze wygra księgowość i chęć zarobienia dodatkowego $$$. Myszki i klawiatury wejdą bo to dodatkowy hajs a osobne serwery nie bo to dodatkowe koszty. Obym się mylił.
 

Giker127

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak juz ktoś trafnie wcześniej napisał. Odpalam konsolę ,50 calowy tv,kino domowe,rozkładam się wygodnie na kanapie lub fotelu mając w zasięgu ręki zimne piwko i gram wygodnie na padzie . Jeśli miał bym z tego zrezygnować lub jeśli rywalizacja klawiatura/mysz kontra pad nie będzie mi odpowiadać xboxa sprzedam i jeszcze tego samego dnia udam się do sklepu po PlayStation, ponieważ kupując dany sprzęt chce dostać to na czym mi zależy ... więc 0 stresu bo jeszcze nic nie wiadomo.
Takie jest moje skromne zdanie na temat tej całej gównoburzy.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
Aha czyli zanim to zostało uniemożliwione to konsola była tylko dla wyjadaczybo nie mogłeś podpiąć myszki?
Idziecie na łatwiznę i tyle. A panu mistrzowi cs'a powiem tylko że grałem w niego w czasach gdzie był on modem do halflife'a w wersji beta.
I również sporo w niego tłukłem, nieubłagalnie do początków wersji 1.6 a jakoś umiem grać na padzie w fps na padzie.
Ale ty sobie podpinaj myszeczke bo wybierasz drogę na skróty i nie chce ci sie tego ogarniać.
Wstyd
 

krzysiek468

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Aha czyli zanim to zostało uniemożliwione to konsola była tylko dla wyjadaczybo nie mogłeś podpiąć myszki?
Idziecie na łatwiznę i tyle. A panu mistrzowi cs'a powiem tylko że grałem w niego w czasach gdzie był on modem do halflife'a w wersji beta.
I również sporo w niego tłukłem, nieubłagalnie do początków wersji 1.6 a jakoś umiem grać na padzie w fps na padzie.
Ale ty sobie podpinaj myszeczke bo wybierasz drogę na skróty i nie chce ci sie tego ogarniać.
Wstyd
Człowieku Ty naprawdę masz jakieś problemy ze sobą chyba. Radzę trochę ochłonąć i nauczyć się czytać ze zrozumieniem.
 

macmet

Świeżak
Świeżak
To napiszę coś od siebie :). Czekam z niecierpliwością na obsługę m+k, gdyż grałem kiedyś w fpsy na PC i od czasu kiedy przestałem inwestować kasę w nowy sprzęt nieco zatęskniłem w zagraniem w tego typu gierki. Kupiłem konsolę one s i granie na Padzie w fps nie rajcuje mnie kompletnie. Jeśli MS wprowadzi obsługę m+k to będzie dla mnie przepiękny dzień i nie mówię tu o graniu on-line. Tak jak niektórzy tu piszą ,że należy podzielić ludzi na tych z padem i k+m, to okej, zgadzam się jak najbardziej :). XO masz za 1200 zł i grasz w naprawdę ciekawe tyt. a kompa gamingowego za 4 koła. Więc po co przepłacać. Wiadomo pc ma lepszą grafę ale na tym mi specjalnie nie zależy. Pozdrawiam wszystkich graczy :)))
 

Do góry Bottom