1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox one początek- pytania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Lontek, Marzec 18, 2016.

1. Lontek

Lontek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Byłem posiadaczem ps3, obecnie zakupiłem xbox one i w związku z tym mam kilka pytań. Tak w ogóle to witam społeczność xboxową :)
    1) Jak na xboxie działają konta współdzielone ? Czytałem, że jest taka możliwość. Zresztą na ps3 też była, i robiliśmy to często z kolegą. Jakimś poradnikiem bym nie pogardził, oczywiście tak, żeby zbierać achievy i wszystko na swoim koncie.
    2) Skąd na allegro wysyp aukcji 1 mieisąc golda za 5zł ? Są to te konta z tej darmowej miesięcznej subskrypcji na nowym koncie ? Jest jakiś sposób, żeby robić te konta w nieskończoność ? Ponieważ sprzedawcy sprzedają po 1000 sztuk to chyba musi być. Domyślam się, że zakładają konto przez www, aktywują subskrypcję i mają konto z 1 miesiącem za darmo ?
    2.1) Czy do tej subskrypcji wystarczy karta,na której jest 0zł czy musi być jakaś symboliczna 1zł czy coś ? Bo mam kilka pustych prepaidówek z bzwbk i zastnawiam się czy działają ?
    2.2) Można jedną i tą samą kartę podpinać do nowych kont w celu 1 miesiąca subskrypcji ?
    3) Skąd na allegro aukcje gra cyfrowa 30 dni gwarancja działania ? To jest coś w stylu martwych slotów z ps3, że nie można się zalogować na nie, ale grać można normalnie ? Jeśli ktoś wie, to też mógłby dać poradnik, ponieważ na ps3 z kolegą robiliśmy tak, że robiliśmy sobie martwe konta a konto z grą odsprzedawaliśmy komuś i gra wychodziła bardzo taniutko :) A, że jesteśmy biednymi studentami to każdy grosz się liczy, wiadomo

Byłbym wdzięczny jakby ktoś odpowiedział na te pytania. Pozdrawiam, Lontek ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    781
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    1. robicie konto, kupujecie gre na ten profil i jeden z was ustawia ten profil jako domowy (i gra na swoim) a drugi loguje sie tym profilem w tle (rowniez gra na swoim )

2.tak sa to konta z darmowa miesięczna subskrypcją

3. Konta na allegro sa kupowane z kradzionych kart kredytowych taka gra przeważnie po jakimś czasie znika i jej nie masz (utapianie kasy bez celu) jesli masz zaufana osobe ktora tez na xbox one to lepiej złożyć sie na gre na pół (wersja cyfrowa) i kupić ja bezpośrednio ze store

4. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    na początek zapraszam do poczytania tematów o grach cyfrowych to sporo wyjaśni
    http://xboxforum.pl/threads/konta-z-grami-na-portalach-aukcyjnych.144351/
    http://xboxforum.pl/threads/do-tych-co-kupuja-konta-z-allegro.155104/
    2.1 By aktywować darmową subskrypcje musisz mieć jakieś środki na karcie, możesz używać tej samej karty do kilku kont.
    30 dni dlatego bo ms banuje takie konta ponieważ zakupione tam gry są przy pomocy kradzionych kart, z resztą poczytaj to co dałem w linkach to się wysokiego dowiesz

5. rathaniel

rathaniel Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubartów
  6. Lontek

Lontek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przeczytałem te tematy, ale nie dowiedziałem się z nich wiele. Ot jak ktoś używa lewej karty kredytowej lub wycofuje płatność to wiadomo, że przestanie działać.
    Jednakże na ps3 był taki manewr, że po pobraniu gry na 2 kontach można było je zdezaktywować przez www, gry dalej działały na konsolach a z konta 2 nowe osoby mogły pobrać gry.
    1) I dlatego pytam się czy można odsprzedać gry cyfrowe na xbox one ? Jakaś dezaktywacja czy coś ?
    2) I 2 pytanie czy jest możliwość na xbox one zrobienia jakoś, żeby z jednego konta mogło korzystać więcej niż 2 osoby tak jak to opisałem działało na ps3 ?
    Jak samemu takie rzeczy robiłem na ps3 to nigdy nie miałem bana ani nic.

7. BialyGTi

Polubienia:
    781
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    1 niema żadnej dezaktywacji czasy PS3 to juz przeszłość

2 tylko na 2 osoby niema możliwości grania w jednym momencie więcej niz na 2 konsolach

Lontek lubi to.
  8. Lontek

Lontek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No cóż trudno się mówi.
    A i ostatnie pytanie. Czy po kupnie z kolegą gry na spółkę i jej przejściu można ją odsprzedać komuś czy zostaje na zawsze i nie da isę z nią nic zrobić ?

9. BialyGTi

Polubienia:
    781
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    jesli ja kupicie na osobnym profilu oraz założycie na ten profil osobny email. i przy sprzedaży dacie zarówno profil jak i email i gra będzie LEGALNA!! (kupiona z xbox Store ) to możesz taki profil sprzedać

Zapoznaj sie z regulaminem działy Giełda i sie dowiesz

10. Lontek

Lontek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A nie ma możliwości sprzedania na takiej zasadzie, że np. kolega z którym kupiłem grę nie chce sprzedawać gry a ja chcę i sprzedaję tak jakby swoją "działkę" ?
    Oczywiście zakładając, że kupiliśmy na osobnym profilu

11. BialyGTi

Polubienia:
    781
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    nie sadze żeby ktoś tak by chciał kupić profil z gra

12. Lontek

Lontek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A dlaczego ? Można zostać wykiwanym tak jak mówiłem na ps3 przez jakąś deaktywację czy coś podobnego ?

I jeszcze jedno pytanko mi się przypomniało. Jeżeli na moim głównym koncie wygaśnie mi gold to z tego co rozumiem nie będę mógł grać w te darmowe gry z deal with gold. Czyli np. pobieram Lord of Fallen jak mam golda na głównym koncie. Kończy mi się gold na głównym koncie.
    I tu mam pytanie, czy jak dodam nowe konto, na którym będzie gold ( inne) to będę mógł grać w Lord of Fallen ?

I jak mam golda teraz to jak pobrać Borderlands z tych deal with gold, ponieważ te 2 gry na xbox one normalnie pobrałem a Borderlandsów nie ma. Wpisałem je w sklepie i też nie ma opcji żeby pobrać.

Ostatnia edycja: Marzec 18, 2016
  13. amisz86

amisz86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak znajdziesz osobę która będzie chciała profil kupić bez zabezpieczeń to już jego problem.
    Na forum każdy jest wyczulony na takie profile.

Gry z xbox 360 trzeba pobierać przez www, na konsoli nie ma jeszcze możliwości.

14. Lontek

Lontek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko, że jak kilkam na borderlands pobierz przez www to wyskakuje okienko z wpisaniem karty (mam tego triala 1 miesiąc) normalnie przez konsolę pobrałem gry na xbox one

15. BialyGTi

Polubienia:
    781
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    nie dodasz narazie gry z 360 przez www nie podajac karty

16. amisz86

amisz86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Bo do pobierania gier z x360 jest wymagane dodanie karty kredytowej inaczej nie pobierzesz gry.

Wczytywanie...

Poleć forum