1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One - początki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez themnichu100, Marzec 16, 2016.

1. themnichu100

themnichu100 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mrągowo/Warszawa
    Witam!

Właśnie dzisiaj stałem się szczęśliwym posiadaczem Xboxa One. Jest to moja druga przygoda z konsolą Microsoftu, po dość udanej zabawie przy X360. W związku z tym pytanie o to, co nas najbardziej interesuje, czyli gry (nie ukrywam, troszkę się już opuściłem w tej tematyce) :) Które z nich możecie z pewnością polecić od początku istnienia tej generacji? Co z nowościami? Na pewno jest kilka gier, które są już nieco starsze, a mimo to może warte ogrania? Co do preferencji, lubię zagrać w coś sportowego ze znajomymi, lubię zagrać w wyścigi, postrzelać, poskradać się. Wiadomo, że FIFA (lub PES jak ktoś lubi), wiadomo że Forza, wiadomo że Halo. Co poza tym? Jak wygląda sprawa z Xbox Live? Słyszałem też o EA Access. Jakieś ogólne rady odnośnie konsoli?

Za wszelką pomoc bardzo dziękuję : )

2. Lotnik421 Xbox One

3. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    763
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    ja od siebie polecam EA Access fajna sprawa

co do gier to tomb raider zarowno nowy jak i stary, Ryse, Dying Light, Halo, Forza, Wiedzmin 3, Titanfall, Leos Fortune,

4. Proxxximus

Proxxximus Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bierz Golda od razu na rok sobie taniej wychodzi, a teraz niezłe gry będą polskie Lords of Fallen i borderlandsy na xboxa 360. Dzięki złotemu abonamentowi masz w sumie 4 gry, dwie na One plus dwie ze wstecznej z 360.
    Co do Ea Access, polecam zdecydowanie fife, battelfield i sportowe od ea można sobie ograć, co raz to nowy tytuł wpadnie, za 79,99 bomba :)

5. Xzirev

Xzirev Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Z gier multi polecam:

- najlepszy obecnie FPS na konsoli xbox one czyli Halo 5,
    - Battlefield 4 (5 część ma wyjść pod koniec roku),
    - Gears Of War Ultimate Edition (jeżeli zagrasz parę sesji online to możesz liczyć na uczestwnictwo w becie do GOW 4, która startuje już w kwietniu a sama gra wychodzi pod koniec roku),
    - The Division (mmo strzelanka),
    - Tom Clancy Rainbow Six: Siege (taktyczny FPS),
    - World of tank (czołgi online),
    - Mortal Kombat X (z obecnymi aktualizacjami i nowym netcodem bardzo dobra bijatyka multi),
    - Killer Instinct (niektórzy twierdzą, że bijatyka tej generacji; również dobre multi),
    - Smite (jeżeli lubisz gry z gatunku moba czyli Dota i LoL to smite jest tym połączeniem tylko w 3D),
    Z singleplayer polecam naszego rodzimego Wiedźmina 3, który został grą roku 2015 (must have).
    Oczywiście odrazu bierz golda bo oferta gier w GwG jest coraz lepszna np. polski Lord of The Fallen aktualnie w marcu.

6. rathaniel

rathaniel Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubartów
    Do grania w kilka osób (oraz samemu) na jednej konsoli polecam:
    -Rocket League
    -Diablo 3
    -Borderlands (wszystkie części)

7. themnichu100

themnichu100 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mrągowo/Warszawa
    Super chłopaki, dzięki za pomoc to widzę że do ogrywania strasznie dużo gierek jest :D z tą wsteczną kompatybilnością w XBLG jest tak, że każda gra, która wychodzi w abonamencie jako ta na X360 automatycznie będzie działać na X1?

8. amisz86

amisz86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli jest z GWG to tak.

9. Mariusz86

Mariusz86 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dortmund
    Ze swojej strony polecam takie tytuły jak Wolfenstein The New Order, Metro Redux oraz The Evil Within. Póki co z tymi tytułami najmilej minął mi czas. Co do multi to zdecydowanie Call of Duty Black Ops 3 oraz Destiny (najlepiej wersja The Taken King) ;)

10. Qkisek

Qkisek Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Witam a ja mam problem z fifa 16 wersja pudelkowa. Instaluje gra i instalacja zatrzymyje sie za 25 procencie. Nie wiem o co chodzi bo wyswietla informacje ze dusk brudny czy uszkodzony. Ok oddalem gre ktora kupilem i ... Zakupilem inna kopie nowa i co ?? Instaluje gre po czym ta sama historia. 25 procent i instalacja sie zatzymuje. Dodac ze miejsce na dysku jest , siec sprawna. Wszystko w porzadku. Nie mam totalnie pomysly co moglo sie stac. Jest ktos w stanie mi pomóc ??

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

11. diego1028

diego1028 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Się dokładnie nie znam, ale jak dla mnie dysk do wymiany.

12. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No skoro konsola wywala błędy z dyskiem to z dyskiem jest problem, a nie z grą. Prawdopodobnie masz walnięty dysk w konsoli.

13. Qkisek

Qkisek Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Ale inne rzeczy sie instaluja. Dodatkowo mam drugi dysk zewnetrzny i to samo sie dzieje. Czyli 25 % instalacji i zawiesza. Wiec wykluczam dysk. Tak czy inaczej pierwszy raz mam taka sytuacje.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

14. jarecki1

jarecki1 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miałem to samo z forza6. Podczas pierwszej instalacji nie zgadzaj się na aktualizację. Dopiero jak gra się zainstaluje to wtedy pociagnij aktualizację.
    Daj znać czy pomogło.

15. MarioOL

MarioOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Miałem podobnie z diablo 3 , dopiero za chyba 10 razem poszła instalacja dalej, też mi pisało że płyta uszkodzona, a płyta idealny stan. Jak mi się wydaje to właśnie przez aktualizacje się tak działo. Grę cały czas usuwałem i instalowałem aż do skutku.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

16. sqbnc

sqbnc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    BBA
  17. sebeksh

sebeksh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie mam pojęcia po co ktoś, kto nie ma pojęcia na ten temat się wypowiada i pieprzy głupoty o walniętych dyskach. :D Miałem to samo z Far Cry 4 i z Gta5, jak koledzy wyżej piszą nie zgadzać się na aktualizację przy instalacji i zrobić to później...

Wczytywanie...

Poleć forum