1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One ponownie zwycięża w Ameryce. Szef marketingu wbija szpilkę w Sony

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 9, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Długo Microsoft musiał czekać na tak pozytywne wyniki z własnego podwórka. Xbox One ponownie został najgorętszym urządzeniem miesiąca i firma może ze spokojem spoglądać w przyszłość. Kilka słów na temat wyniku powiedział Mike Nichols.

NPD Group podało wyniki za sierpień i według oficjalnych danych Xbox One ponownie był najchętniej kupowaną konsolą miesiąca w Stanach Zjednoczonych. Microsoft nie może narzekać na brak zainteresowania swoim sprzętem, który sięgnęła po ten tytuł drugi miesiąc z rzędu.

Nie możemy zapomnieć, że to dopiero początek dobrych wiadomości dla Amerykanów, ponieważ na Xboksa One i Windows 10 w kolejnych miesiącach zadebiutuje ReCore, Forza Horizon 3, Gears of War 4, czy też Dead Rising 4.

Dobre wynik skomentował Mike Nichols – szef marketingu – który w krótkiej wypowiedzi dziękuje fanom i wspomina, że Xbox One S to jedyna konsola z wbudowanym czytnikiem UHD 4K Blu-ray:

Przedstawiciel amerykańskiej korporacji podkreślił, że gracze wciąż spędzają coraz to więcej godzin grając na Xboksie One – aktualny wzrost wynosi 42% względem ubiegłego roku.

Lambo69 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Abandon

Abandon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Skoro ma coś czego konkurencja nie ma nawet w swojej PS4 PRO to niech to podkreśla :)

4. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    169
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    I tak trzymać niech walka będzie zawzięta bo my na tym skorzystamy :)

5. reevo

reevo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    33
    Miasto:
    Jarosław
    Cóż, ostatni tydzień był ciężki dla Sony... ociekający bólem start PS4 Pro, odrzucenie możliwości wprowadzenia modów do Fallouta 4 i odświeżonego Skyrima nie wróży niczego dobrego. Mimo wszystko M$ ma bardzo długą drogę, żeby doścignąć konkurenta. :)

6. galaretka007

galaretka007 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie zgadzam się z tym stwierdzeniem. Po prostu zauważ, że po stronie PS4 coraz bardziej robi się fanbojstwo. Konsola sama w sobie nic nie wnosi, ale i tak ją bronią. Nie oferuje tak dużej przewagi, jedynie co się rzuca w oczy to cyferki w benchmarkach... Brak EA Access, mało tytułów w tym roku jedynie to Uncharted. itp. itd. ;) Ludzie zaczynają doceniać potencjał xboxa, że nie tylko się liczy marketing ale i fun z korzystania jak i grania z konsoli.

7. reevo

reevo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    33
    Miasto:
    Jarosław
    Źle mnie zrozumiałeś, jestem zadowolonym posiadaczem Xbox'ów i na chwilę obecną w życiu bym nie zamienił na PS4 (jedynym znaczącym plusem to dla mnie Bloodborne). Chodzi mi właśnie o marketing i głupie przekonanie że Xbox jest zwyczajnie gorszy od Japońskiego produktu. Dajmy na to w internecie krąży wiele obrazków jakoby na xboxie można było uświadczyć pikselozy niczym z NESa a ludzie to, o zgrozo łykają jak pelikany. A później odbija się to na sprzedaży konsoli. Osobiście znam niewiele osób posiadających Xboxa na korzyść PS4 i to jest właśnie ta daleka droga do nadrobienia. Walka z głupimi przekonaniami i błędami marketingowymi przy starcie tej generacji. Ważne że gigant z Redmond się stara i póki co widzę, że dokonałem dobrego wyboru konsoli wbrew powszechnej opinii ;) Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Ostatnia edycja: Wrzesień 12, 2016
  8. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    bardzo dużo tu prawdy. Osobiście przekonałem kiedyś kolege do Xboxa dementując błędne przekonanie ze xbox nie ma Blu-ray, ze nie mozna gier odsprzedawać i inne dyrdymały chętnie powielane przez fanboyów ps'a

Wczytywanie...

Poleć forum