Xbox one porady

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Posiadam czarne nakładki silikonowe na gałki , to jest kozackie ,paluchy się nie ślizgają ! Przynajmniej u mnie.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Pokaż które masz to poszukam ma aliexpress :p

Wysłane z mojego WC przy pomocy gołębia pocztowego.
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Pokaż które masz to poszukam ma aliexpress :p

Wysłane z mojego WC przy pomocy gołębia pocztowego.


Takie , czarne , są eleganckie
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Allegro czy u chińczyka kupowałeś ?

Wysłane z mojego WC przy pomocy gołębia pocztowego.


http://www.aliexpress.com/item/2x-Rubber-3D-Thumbstick-Joystick-Grips-Cover-Case-For-Microsoft-XBOX-ONE-Controllers-Black-Video-Games/32385353735.html Te chyba wezmę.
3 zł za 4 szt bez tragedii
 
Ostatnia edycja:

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Allegro czy u chińczyka kupowałeś ?

Wysłane z mojego WC przy pomocy gołębia pocztowego.


http://www.aliexpress.com/item/2x-Rubber-3D-Thumbstick-Joystick-Grips-Cover-Case-For-Microsoft-XBOX-ONE-Controllers-Black-Video-Games/32385353735.html Te chyba wezmę.
3 zł za 4 szt bez tragedii
Dałem ci zdjęcie z ogłoszenia gdzie kupiłem
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Myślałem że to poglądowe z tablicy

Wysłane z mojego WC przy pomocy gołębia pocztowego.
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Myślałem że to poglądowe z tablicy

Wysłane z mojego WC przy pomocy gołębia pocztowego.
Zamawiałem od tego goscią większą ilośc tych gumek bo to jeszcze dla znajomych , one są eleganckie , mam pada od XONE i pasują idealnie !

 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Co ty za bzdury piszesz ? Mam te gumki i one są za duże na ONE. Na x360 pasują idealnie ale na one są zą luźne.
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Co ty za bzdury piszesz ? Mam te gumki i one są za duże na ONE. Na x360 pasują idealnie ale na one są zą luźne.

Człowieku zero luzu mam na padzie , chyba trzeźwy jestem i wiem co piszę , proszę nie neguj tego , u mnie jest wszystko ok , może ty masz jakieś podjebki.
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Człowieku zero luzu mam na padzie , chyba trzeźwy jestem i wiem co piszę , proszę nie neguj tego , u mnie jest wszystko ok , może ty masz jakieś podjebki.
Wystarczy porównać rozmiar analoga do rozmiaru tej gumki. W koło jest masa luzu. Zarówno ja jaki i ty mamy chinskie badziewie za 30gr/sztuka więc nie oszukuj się że ty masz dopasowane a ja nie. Jak masz x360 to porównaj sobie te gumki jak tam leżą to zobaczysz różnicę. Na x360 mam jak już pisałem dwa rodzaje gumek i oba zdają się być przystosowane do x360 a nie do one. Nie mówie że nie da się ich używać na one. Da się tylko mają tendencję do przemieszczania się bo po prostu mają sporo luzu w koło.
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wystarczy porównać rozmiar analoga do rozmiaru tej gumki. W koło jest masa luzu. Zarówno ja jaki i ty mamy chinskie badziewie za 30gr/sztuka więc nie oszukuj się że ty masz dopasowane a ja nie. Jak masz x360 to porównaj sobie te gumki jak tam leżą to zobaczysz różnicę. Na x360 mam jak już pisałem dwa rodzaje gumek i oba zdają się być przystosowane do x360 a nie do one. Nie mówie że nie da się ich używać na one. Da się tylko mają tendencję do przemieszczania się bo po prostu mają sporo luzu w koło.

Tylko że ja nawet nie mogę gumki obrócić .... ani na X360 ani na ONE.
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tylko że ja nawet nie mogę gumki obrócić .... ani na X360 ani na ONE.
Wiesz o tym że na one analog ma kilka mm mniejszą średnicę ? Jak na x360 założyłeś tą gumkę skoro jest tak dopasowana do one ?

BTW ja kupiłem te:
http://www.aliexpress.com/item/4Pcs-Silicone-Gel-Thumb-Grips-For-Sony-PS3-PS4-XBOX-One-360-Controller-Free-Shipping/32354537622.html
i te:
http://www.aliexpress.com/item/10PCS-LOT-lowest-price-thumbstick-joystick-cover-grips-caps-skin-for-PS3-PS4-XBOX-360/1629431039.html

Do x360 idealne. Do one nie bardzo.
 
Ostatnia edycja:

warone

Banned
Użytkownik
Nie żebym sie czepiał ale po co wam nakładki jakies oklejanie konsoli ? To jest sprzęt i sie zużywa .W innym wypadku najlepiej nie wyciągać go z pudelka a no żeby sie cos nie stało :)
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To może ja się wypowiem jako zawodowy zajeżdżacz padów. Oba moje pady na x360 są w bardzo dobrym stanie technicznym ale gumki nie szczególnie. Najciekawsze jest to że guma z analogów w moich padach nie jest zdarta tylko starta do gołego plastiku. Da się z tym żyć ale po godzinie grania boli palec więc zamiast wymieniać pada na nowego kupiłem taką nakładkę.
 

warone

Banned
Użytkownik
Ja swoja One zaraz będzie dwa lata jak mam , od premiery i gram regularnie codziennie po wiele godzin ,mówiąc wiele mam na myśli 8h+ i nie widzę jak na razie zdartych gałek. Te od 360 owszem szybciej schodziła ta guma ale na One jak na razie nie widzę tego problemu .
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie ma co się rozdzierać :) każdy robi jak uważa :) proste , mamy się bawić tym i grać ;-).
 

Proxxximus

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Faktycznie bld jest w media za 1699 :) całkiem niezła cena dzięki :) Do 15 października raczej nie wykupia mi wszystkich konsol ;-) Jak kupisz to opiszesz wrażenia.. Ta konsola oprócz niebieskiego wyglądu i dźwięku uruchomienia różni się jeszcze czymś?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ta dyskiem 1TB i niczym więcej ;)
 

Proxxximus

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
O dysku to normalna sprawa :) Tylko kwestia dobrania tanio nowego pada gdzieś i kinecta w rozsądnej cenie, do tego ea Access i Golda na rok i malina :)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
EA Access kup normalnie przez stronę MS, bo jest najtaniej 79,99zł/rok. Na allegro i innych chcą 130zł za roczny...;) Goldy widzę, że chodzą gdzieś po 106-120zł roczne. Pad hm no zależy od szczęścia. Kinect musisz liczyć ok. 300zł najmniej :)
 

Do góry Bottom